Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

ikke
9. sep 2011

@rybca daj vediet,ak prides do apeldoornu, to by som ta prisla pozriet 😵

teuflerin
10. sep 2011

ahojte baby, IKKE mi poradila spytat sa tu v teme, ci sa niektora nechystate na Slovensko....mala by som potom na Vas jednu prosbicku......doniest nejake pelendreky na Slovensko......tu ich totizto uplne skoro prestali vyrabat, a ak aj vyrabaju su hnusne alebo neskutocne predrazene za par kuskov, a ja osm na nich asi zavisla :(

andreaka11
10. sep 2011

@teuflerin my sa chystame na sr. a kam presne na slovensko?

teuflerin
10. sep 2011

@andreaka11 no ja byvam v Ziline, ale tak nebol by problem potom to bud poslat postou ja by osm ti predtym poslala peniaze na ucet, alebo moja mamina chodi na sluzobky po celom Slovensku tak popripade by dosla a zaplatila a zobrala to od teba, hm?

andreaka11
10. sep 2011

@teuflerin nie je problem. len napis, ktore pelendreky chces. lebo je ich tu hodne, asi. my ich nejedavame, tak napis druh

teuflerin
10. sep 2011

@andreaka11 jezis si velmi zlata....vedela by si mi dat mail, alebo nieco kam ti viem poslat obrazok, ktore cukriky osm ja mala od kamosky teraz donesene?

ikke
10. sep 2011

@teuflerin ja teda ak by som mala poradit, my kupujeme sladke makke pelendrekove cukriky, bud tieto
http://www.harlekijntjes.nl/proef.html (tie prve, cervene)
alebo tieto
http://www.holland-at-home.nl/katja-kokindjes-3... (bezna cena je ale asi polovicna 😉 )
inak tato druha stranka je to schopna aj poslat na slovensko - za 20 euro vsetko do 20kg 😀

ale mozno mas ine chute nez my, napr. skor tvrde cukriky, slane (bleeee, tie su podla mna fakt hnusne), salmiakove (to su take bledohnede), ...

teuflerin
11. sep 2011

http://anicelandsaga.wordpress.com/2011/07/07/u... ....ja teda osobne som mala tieto teraz...len neviem ci ich u vas dostat....
@ikke
@andreaka11

ale inak nemam nejaky druh vybratxy..ja len aby neboli slane, ani nijake dochutene a tak....proste klasicke sladke drievko🙂)) takze kludne si necham poradit....
@andreaka11 kolko by som ti dala za cestu?za ten dovoz sem 🙂....

andreaka11
11. sep 2011

@teuflerin staci ked zaplatis diesel z nl na sr 😀 😀 😀

teuflerin
11. sep 2011

@andreaka11 :D:D:D:D:D.....paraaada to sa oplatiiii :D

miriamp
12. sep 2011

dobry deal ste uzavreli 😎 , my tiez ideme o par tyzdnov, tak ak niekto nieco chce, veeeeelmi rada. 😀 😀

cestovatelkaandrea
12. sep 2011

@miriamp no Mirka vam sa to krati, o chvilu odchadzate aj vy na dovolenku. my sme mali cely cas nadherne pocasie. Damian sa vyblaznil na SR o zivot. Na narodeniny sme mu upiekli aj tortu thomasa. Ked stiahnem fotky z fotaku dam sem. A teraz som mu robila cez vikend mufinky pre deti do skolky s Thomasom na vrchu a este dnes urobim malu torticku na zjedenie taktiez s vlacikom.
Inak som mala chvilu sok, ked sme sem prisli po dovolenke. Normalne sme si nemohla zvyknut znova na tolko dazda 😀 😀 😀 v sobotu boli riadne burky a vcera to stalo tiez za ho... no a aby som si skor zvykla, tak sme isli na bikoch do roboty a to nam cestou prsalo 😀 😀

cestovatelkaandrea
12. sep 2011

@rybca No Kati ako dopadli trhy? Aj si nieco popredavala? Ja som si na SR nakupila velke zasoby na torty s cukovym povrchom. Hodim sem aj fotky mozno zajtra, co sme s muzom a s maminou (svokrou) vycarovali. Inak ta cerveno biela torticka co si sem dala, je fakt krasna. Ja budem teraz piect svagrovi na 40-tku a sebe v decembri na 30-tku 😀 😀. Asi si na tortu urobim 30 snehuliakov.

palinkova87
12. sep 2011

Ahojte babule.. dneska idem do Nijmegenu na sono.. nepravidelne nám bije srdiečko.. držte palce nech je všetko okik..

rybca
12. sep 2011

@cestovatelkaandrea ahoj, nic som nepredala, ludia len kukali a ako leuk a mooi, ale nekupili nic, tak dufam, ze v Apeldoorne to bude lepsie

cestovatelkaandrea
12. sep 2011

@palinkova87 Zuzi dufam, ze na kontrole bude vsetko v poriadku 😉

@rybca a ja, ze si uz rozbehla kseft 😉 V Apeldoorne byva moja kolegina, mozem ju za tebou poslat 😀 😀 Mozno aj nieco kupi alebo jej priatel. Kukla som tvoju stranku a tie svietniky na sviecky co si porobila sa mi lubia.

zajaciq
12. sep 2011

ahojte maminky !

je tu niekto z okolia Haaaaaagu ? 😎 Mam 1,5 r. dcerku, prednedavnom sme sa pristahovali...

rybca
12. sep 2011

@cestovatelkaandrea ktore konkretne? Ti odlozim, bo idem skusit to dat na marktplaats a podobne stranky.
@palinkova87 tak drzim palce, nech je vsetko v poriadku

andreaka11
12. sep 2011

@rybca skus tweedehands.nl alebo ako sa to pise. tam sa dava reklama zadarmo
@palinkova87 uvidis, vsetko bude ok.

rybca
12. sep 2011
andreaka11
12. sep 2011

@rybca krasne. nezobrazilo mi to vsetky obrazky, ale to, co mi ukazalo je krasne. mas talent!!!

rybca
12. sep 2011

@andreaka11 a to ne vsetko je moje, len tie prve dva, na skusku

palinkova87
13. sep 2011

@cestovatelkaandrea
@rybca
@andreaka11 no ahojte babule.. 🙂 tak, ževraj až taká velká odchylka tam nie je, ale že to zistili tak nás budú 2x do týždna kontrolovat tu vo Veghel, keby sa to zhoršilo tak idem zase do Nijmegenu a tam už rozhodnú čo a ako.. 🙂 pani doktorka nám urobila aj 4D foto 🙂 tak už vieme na koho sa bude drobeček podobát 🙂 na maminku 🙂 xixiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 pridávam foto 🙂 inakšie babule neviete nejaké super obchody s kočikmi? chcela by som si to pokukat.. bo som našla jeden na bebeqo.nl za 199€ že tam je aj vajíčko, vanička a normálny už kočík bugynový,ked bude už velký.. ale či náhodov niečo lepšie nenájdem.. 🙂 a daké obchodíky na oblečenie neviete? 😀

rybca
13. sep 2011

@palinkova87 4D?...🙂 inac ja mam doma zbytocnu trojkombinaciu od Peg Perego, vanicka ani nie je velmi pouzivana, teda Mati v nej bol len 2 mesiace, tak keby si mala zaujem, tak sa vieme dohodnut

rybca
13. sep 2011

@palinkova87 este prilozim photo

cestovatelkaandrea
13. sep 2011

@rybca Kati tieto sa mi lubia:
http://www.kcreative.nl/nl/displayimage.php?alb...
a z tohoto sa mi lubi to slnko http://www.kcreative.nl/nl/displayimage.php?alb...
ale nemusis mi ich odkladat, kludne predaj ak sa ti bude dat.

cestovatelkaandrea
13. sep 2011

@palinkova87 Zuzi tak som rada, ze to nie je nic vazne. Neboj urcite bude vsetko v poriadku.
S kocarmi ti moc neporadim. my sme kupili v blokkerovi kocik za 145 euri a to bola dvojkombinacia, cize vana + bugina. v pohode nam to vydrzalo na drobca a na dalsie deti by sme tiez asi takto kupovali.
oblecenie zalezi od toho kolko chces investovat.
velmi lacno nakupis babatkovske oblecenie v Zeeman alebo Wibra. Ak natrafis na dobru akciu tak o cosi drahsie je to v C&A alebo H&M a ak by si chcela nieco ine tak je tu aj Prenatal 😉

cestovatelkaandrea
13. sep 2011

a pridavam fotky slubenych tort:
Ta podkova bola na SR na drobcovej oslave.
Mufinky pre deti do skolky ale zabalili sme ich do darcekoveho obalu, aby si ich zjedli doma.
A dve mensie modre mramorove torticky tiez do skolky na papanie na oslavu.

palinkova87
13. sep 2011

@rybca páči sa nám akú by si mala predstavu o cene? 🙂 a prilož ak máš ešte nejaku foto abo pošli na e-mail. malalady@azet.sk 😀

andreaka11
13. sep 2011

@cestovatelkaandrea nadherne torty! sa mi zbiehaju slinky 😀