Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

leonii
3. feb 2015

@vever1 no lebo aj mi ked sme sa tu pred rokom prestahovali tak chalani hned nastúpili do normalnej školy a to vedeli len svoje meno povedať,tak preto som nevedela že ked Zuzka napísala,že kôli reči, ale to bude zrejme iný problém 😒

vever1
3. feb 2015

@ikke a ty si co riesila z rugzakje. ved u vas neboli ziadne problemy ci?

ikke
3. feb 2015

@vever1 nee, to ked sme boli pozerat skoly, tak v tej nakoniec nasej je jedno dievca s telesnym postihnutim, isty cas bola aj na voziku, a ta ma(la) rugzakje, to nam vtedy riaditel hovoril 😉
my mame nastastie "problemy" opacnym smerom

vever1
3. feb 2015

@leonii ja uz si velmmi nepamatam co bol presne problem pri Zuzke. Ale vsak ti napise 😉

@ikke aj u nas v skole maju jedneho na voziku. my sme sa vtedy pri vybere skoly o take veci velmi zauijimali. to zohravalo u nas tiez rolu ako sa postavia k detom ktore maju urcity problem, ako to riesia. A musim nasu skolu pochvalit ze svena riesia nad nase ocakavania 😀

ervenka
4. feb 2015

@vever1 mozno bude chodit Svenov mensi kamarat do rovnakej skoly a budu spolu vystrajat, jupi dupi... 😝

ikke
4. feb 2015

@ervenka ked do rovnakej skoly, tak mozno aj do rovnakej triedy? 🙂

vever1
4. feb 2015

@ikke no mozno aj do rovnakej triedy. U nas sa da na prihlasku napisat ze ku ktorej juff ale nie vzdy sa to samozrejme da dodrzat 😉

@ervenka vies moj nazor 🙂

ervenka
4. feb 2015

@vever1 jopa, viem...

ervenka
4. feb 2015

Haleluja- 10.2. je moj uuuuplne posledny pracovny den. A potom uz D a od 23.2. materska. BAbytje is al ingedaald.

ervenka
4. feb 2015

ozaj, este ku tej topankovej aktivite. Dnes som sa rozpravala s juf Femke. A ze Daniel to zvladol na 1*. Topky si vie natiahnut- aj vyzut bez toho aby mu usla ponozka)- ze islo len o natiahnutie, zasnurovanie este nie, a ze betar- snurky si postrkal po stranach do topanok (asi videl tatka toto robit) a ze je sikovny. Aj bundu si vie obliect, zapnut. Ale ze ked sa mu neda rozopnut, tak je nestastny. A pocas jedenia obcas ukaze na brusko, ze "Dede ook bibi in buik"... 😀

palinkova87
5. feb 2015

Baby chcem sa.opytat ake cislo si mam kupit kojenecku podrsenku ked na tej starej.je.pisane.85C ale je mi mala tlaci ma velmi a je mi potom.spatne.s toho...ja sa do.tohoto naozaj.nevyznam...ja si kupujem podprdy od oka:D

vever1
5. feb 2015

@palinkova87 a ako ta tlaci? obvod mas maly alebo kosik? Lebo ak kosik tak ti staci 85D a ak obvod tak je potom 90C.

palinkova87
5. feb 2015

@vever1 obvod takze 90C dakujem ti.veeeelmi pekne..

cestovatelkaandrea
5. feb 2015

@palinkova87 presne ako pise Janka , vacsi obvod pod prsiami a mensie cislo kosika. asi sa ti rozthiahla hrud, ked brusko rastie. ja som mala to iste pri tehu 😉 po porode nastastie opat nazad 😀

palinkova87
5. feb 2015

@cestovatelkaandrea ved uvidime... ved po Lilluske mam.. ak sa to.stiahne tak.vymenim... ale dakujem ...musim kupit bo ma zacinaju velmi boliet prsia uz

leonii
5. feb 2015

Boooooooooooooooože ženy ten moj synátor Adam zničil nove (2mes) zimné topánky. Odkedy sme v NL tak sme mu kúpili už 6 párov. A to mu noha nerastie,všetky dokatuje. Poradte dajake nerozbytné topánky,lebo ma porazí. Kupujem mu viac topánok ako sebe a to je katastrofa 😒 😒 😒 😒

palinkova87
5. feb 2015

Babule aky si to mam ten sirup kupit na bolest.hrdla????gyn.mi to aj minule jovorila.a ja tava som zabudla na ten.nazov...len nahodov ak by ste vedeli ak nie.... tak budem kazat Palimu kazat.zavolat.huisarts...dakujem . A prepacte ze.otravujem

ikke
5. feb 2015

@palinkova87 thijm siroop (tymianovy sirup)? ak ano, tak najlepsie taky original, co ma bud napisane original alebo od 0 mesiacov, znacka Daro. tieto dva (ale je to vlastne jeden a ten isty v 2 roznych baleniach) obsahuju obycajny cukor, vsetky ostatne obsahuju sladidla.
http://www.daro.nl/thijmsirooporiginal.html
http://www.daro.nl/thijmsiroopkinderen.html

ikke
5. feb 2015

@leonii asi velmi neporadim iba tak, ze kupovat lacnejsie topanky napr. v Scapino alebo VanHaren. A v sobotu som v C&A v Zutphene kupila snehule za 5 euro, ale mali tam len par kusov 😅

leonii
5. feb 2015

@ikke No ved tieto posledne boli v Scapine,ale aj tak stáli cez 40€ lebo sa mi páčili tak reku hádam v zime prežijú,ale čo on dokáže s tými topánkami poboriť ja nechápem. No len teraz či mu kúpim ešte zimne či len vyššie botasky to neviem. Ale pozriem v tom VanHaren hádam bude nejaký výpredaj. Lebo zas on klasika snehule odmieta ☹ Jeho kamarát nosí celú zimu také zateplené gumáky,ale tie asi neboli najlacnejšie 😒 Nech už je leto to potom plátenky zachránia 😀 😀 😀

palinkova87
6. feb 2015

@leonii skus bristol

leonii
6. feb 2015

@palinkova87 No ako tak uvažujem v Bristole so ešte ani nebola. Pôjdem kuk spraviť 🙂 🙂 😉 😉 😉

palinkova87
6. feb 2015

@leonii byvaju tam aj akcie... a v tedy sa velmi oplati...

leonii
6. feb 2015

@palinkova87 jj akcie to ja ráda 😀 😀 😀 😀

palinkova87
6. feb 2015

@leonii tak.sa mozes vyblaznit🙂)) aj pre Teba tam je vela toho

leonii
6. feb 2015

@palinkova87 jj len to mm neprezraď,bo ma z domu nepustí 😀 😀 😀 😀 Ja som bola v utorok v CA a som si kúpila také šaty na leto (šaty nenosím,ale za 5€ som musela) a riflovú tuniku vo výpredajoch 😀 😀 Na sk sme u nás CA nemali a tu som prišla na to že sa mi ich štýl páči a aj ceny majú celkom ok a ked sú výpredaje tak ani nevravím 😀 😀 a keď sa mi zapáči ten Bristol tak mi neostáva asi nič iné len vyhrať v lotérii,alebo si prácu nájsť (keby to bolo také jednoduché) 😎 😎

ervenka
6. feb 2015

@leonii postnl stale hlada ludi 😀 😎 😉 😝

rybca
6. feb 2015

@palinkova87 alebo si nakrajaj cibulu a zalej medom, chvilu nechaj odstat, pusti sa ti sirup a ten po lyzickach papaj, vcera som ho robila, bo aj ja aj Julia pokasliavame

@leonii my sme na jesen kupili vysoke kozene (ako vybramky) za 40 v Bristole Matimu a zatial im nic nie je a teda on ich vobec nesetri, aj v tychto mrazoch ich nosi a nie je mu zima

leonii
6. feb 2015

@ervenka no keby to šlo ja by som aj išla,len ten jazyk nie je kto vie čo no jedna mamička mi minule povedala, že hovorím dobre no podľa mna mi len chcela polichotiť. 😀 😀 😀 lebo mm sa tomu veľmi smial 😀 😀 😀

leonii
6. feb 2015

@rybca tak ked su tu také dobré ohlasy k tomu Bristolu tak donutim mm v sobotu aby šiel so mnou pozrieť 😀 Už vidím ak sa teší 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎