Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

ikke
5. mar 2016

@ervenka ano, napis adresu do IP 😉

ervenka
5. mar 2016

@ikke jupiiiiiiieeeeeeeeeee. Dakujeme. 🙂

ervenka
5. mar 2016

@ikke aka je cena postovneho a balneho? IP cislo uctu. dobre?

ikke
5. mar 2016

@ervenka zanedbatelna 😉 nechaj tak

cestovatelkaandrea
7. mar 2016

@rybca to je OK, mozno pojdeme niekedy v juny

cestovatelkaandrea
7. mar 2016

@ervenka chodil na cierno = na tajnasa 😉

ervenka
7. mar 2016

@cestovatelkaandrea ale zase on aj hodinu a pol ma smyklavkach- hlavne na tych v landvanlaf- pri slimacikoch... Takze vela atrakcii sme nikdy nestihli. A tiez bol drobny, velmi dlhu dobu, vela miesta nezabral...

cestovatelkaandrea
7. mar 2016

@ervenka podla mna ste to super vyuzili. ja by som tiez neplatila. bohuzial to si pri Kilianovi dovolit nemozem, uz teraz vyzera ako 4.5-5 rocne dieta a to ma len 3.5 roka. my budeme mat opacny problem pri navsteve v parku.

ervenka
7. mar 2016

@cestovatelkaandrea tak jedine potom pas so sebou. 😉

ikke
7. mar 2016

@ervenka
@cestovatelkaandrea
zajtra vam dojde odo mna obsielka 😀
a teda dokedy je zadarmo? som myslela ze 3-rocne deti platia rovnako ako dospeli, tak potom je jedno ci ma 3,5 alebo 5,5

ervenka
7. mar 2016

@ikke efteling hovori- Gratis entree voor kinderen t/m 3 jaar... Ale tak asi naseho drobca nekontrolovali, asi vyzeral mladsi.

ikke
7. mar 2016

aha, cize do stvrtych narodenin zadarmo?

cestovatelkaandrea
8. mar 2016

@ikke presne tak od 4r sa plati. ja im za Kilca 26 euro nedam. ved on si to este ani nevychutnava ako jeho velky brat

cestovatelkaandrea
8. mar 2016

@ikke a dakujem za postu 😉

cestovatelkaandrea
8. mar 2016

@ervenka to si pis. lebo inak to asi nepojde 😀 😀

ervenka
8. mar 2016

@cestovatelkaandrea
@ikke aj mm hovori, ze t.m. 3= 3+11mesiacov. Ze az ked bude mat ditko 4r=listok. Ale Efteling by to mohol jasnejsie formulovat- ...vanaf... a hotovo.

ikke
8. mar 2016

heh, tak uz viem, kam pojdeme na den matiek 😀 ci myslite, ze to nie je dobry napad a ze tam bude naval?

ervenka
8. mar 2016

@ikke ze by do E? Zalezi na pocasi a ci maju v DE alebo BE prazdniny. 😉

ikke
8. mar 2016

@ervenka ano do eftelingu. zistim si prazdniny

cestovatelkaandrea
8. mar 2016

@ikke ja by som si to na den matiek vychutnala, keby ma tam poslali samu. na barona celyyyy den potom 😀

ervenka
8. mar 2016

@cestovatelkaandrea nezabudni zjest leco, aby to malo farbu... 😀

@ikke dakujeme. 😉 Mas rovnaky rukopis ako moja mama. este aj sklon pisma.

cestovatelkaandrea
8. mar 2016

@ervenka Ja sa nedokatujem ani po celom dni na baronovi 😀 😀 😀

ervenka
9. mar 2016

@cestovatelkaandrea no tak po celom dni na Baronovi by som hladala kde je sever... 😉

leonii
16. mar 2016

Baby do kalendára na odpad pribudla že BEST tas. Pri všetkom sú vysvetlivky ale pri tomto nič nie je. Čo je to za odpad? 😎

lumebb
16. mar 2016

Ahojte pridavam sa k vam ☺️ Amsterdam. Skusenejsie mamicky, viete mi pomoct? Maly 4mesacny sa nam vyhadzal komplet po celom telicku. Ma s tym niektora skusenosti? Doktorky povedal, ze to deticky mavaju, vraj je to reakcia moze na ine bakterie. No ked nanho pozriem tak mi je do placu. Par dni dozadu mal erste krasnu hebku kozicku. Ziadneho atopika v rodine nemame, Ja mam intoleranciu na laktozu, ale doteraz nebol ziadny problem. Je sanca ze to nic nie je a zmyzne to?

ikke
16. mar 2016

@leonii Op 22 februari is in de gemeente Zutphen de inzameling van de BEST-tas van start gegaan. Met de BEST-tas kunnen inwoners boeken (B), elektrische apparaten (E), speelgoed (S) en textiel (T) inleveren.
knizky, elektricke spotrebice, hracky a textil 😉 veci znovu pouzitelne!

leonii
16. mar 2016

@ikke waw super, díkes to je parada 😀 😀

ajana1
16. mar 2016

@lumebb naozaj ak nema horucky tak to naozaj nic hrozne nie je a do par dni to zmizne. Nam sa raz tak maly vyhadzal ked som dala oprat veci s Robijnom. Kym bol totizto miminko tak som pouzivala iba Neutral.

lumebb
16. mar 2016

@ajana1 aj ja používam Robijn. Tak asi skúsim zmeniť. Horúčky našťastie nie, meriam ráno a večer, lebo niekedy sa mi zdá že je horúci ale max 37,6.

ajana1
17. mar 2016

@lumebb tak to je urcite len reakcia na vonkajsi faktor. Skus zmenit praci prasok a nepouzivat avivaz na detske vecicky