Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

ervenka
29. mar 2013

@lexxie_holandsko ozaj, ty si bola v 90.rokoch Depes pozitiv, ci ten zvysok sveta? 😀

rybca
29. mar 2013

@ervenka aj ja som bola Depes pozitiv, ale potom som spoznala Slasha z GnR, tak som presedlala..🙂))))))

ervenka
29. mar 2013

@rybca no ale toto teda? 😉 VEd jemu ani do tvare nebolo vidno, len ta cigaretka. A Davidovi bolo do tvare dobre vidno, teda az do 94r. vtedy to islo trochu dole vod(k)ou... 😝

rybca
29. mar 2013

@ervenka ale ten cylinder s tymi vlasiskami..🙂)) to bola bomba...🙂))

lexxie_holandsko
29. mar 2013

@ervenka no ja to mam namichane, libi se mi i 80 leta pop, ale i dost rock, stejne jak rybca GNR teda muzu hodne..ted uz min, ale driv 🙂 Depeche zase tolik ne, jako poslechla jsem si je, ale nebyla jsem nejaky velky fanousek. U nas ve tride byl jeden kluk velky fanda Pet Shop Boys a mi mu rekli, ze ma rada depesaky , a to se ohradil 😀

ikke
29. mar 2013

hehe, mne sa depesaci spajaju skor s koncom 80. rokov 😅 ja som pocuvala vsetko, aj alju pugacevu vo fun top fuj, no len za par jedincov (by) som bola ochotna utratit nejaky ten halier/cent, konkretne napriklad za policajtov so zihadlom, rvs (nehrdzavejucich) a gatkina 😎
v mladi som zhliadla koncert petra gabriela zo stromu za stadionom 😀

rybca
29. mar 2013

@ikke ej ty rebelka...🙂

ikke
29. mar 2013

@rybca rebelka? aaale kdezeee, mozno tak mierna alternativa (no nie prilis) 😉

rybca
29. mar 2013

@ikke narazam na ten strom za stadionom...🙂

ikke
29. mar 2013

@rybca tak ktory stredoskolak by v r. 1995 dal 170Sk (alebo dokonca 350 neviem ci to nebolo) za listok na koncert? 😀 este k tomu koncert, ktory som mohla pocuvat aj z domu, len obraz by chybal

lexxie_holandsko
29. mar 2013

@ikke no ja taky poslechla, co se dalo, nekdy ve 12 i holky z nasi skolky, to byl hit 😀 a Darinku atd.., koncert si nepamatuju, ktery jsem v 80.letech videla, asi jen Jitku Zelenkovou s nasima. Potom uz Rolling Stones, U2, zase Rolling Stones, Sting a Phil Collins..ale to bylo po revoluci a bydlela jsem v Praze. Tady jsem nevidela nic, jednou jsme byli v Nijmegenu si poslechnout v Goffert parku nejaky festival a z byvaleho bytu bylo vse krasne slyset, ted uz to k nam nedolehne. Ikke je dobra se stromem 🙂, ja na stromy uz taky nelezu, asi bych uz nevylezla 😀

lexxie_holandsko
29. mar 2013

neco pro pobaveni

lexxie_holandsko
29. mar 2013

to uz chodi velikonocni zajicek i na Slovensko ? 😀

rybca
29. mar 2013

@lexxie_holandsko u nas vzdy chodil zajac..🙂

ikke
29. mar 2013

@rybca ...a k veceru opice 😅

lexxie_holandsko
29. mar 2013

@rybca jako fakt, nebo ne? Ja si pamatuju, ze tam mate krome pomlazky i to polevani vodou. Tak letos je teda koledniky lituju, protoze z nich budou rampouchy 😉

lexxie_holandsko
29. mar 2013

Kdyz jsem byla s kamoskou v Nemecku pred davnymi casy, tak jsme nechapali, ze zajic ma nosit vajicka..No a ono to je skoro vsude v cizine. 🙂

rybca
29. mar 2013

@ikke opice az rano...🙂))

ale nie, mozno to mam skreslene, ale co si pamatam, tak cokoladove zajace s kosikmi boli odjakziva..🙂 aj za sociku...🙂

lexxie_holandsko
29. mar 2013

no tak to nas minulo, ted jsem se docetla, ze i ve Finsku maji pomlazku, tak to uz jsou 3 zeme 🙂

lexxie_holandsko
30. mar 2013

tak nakukuji, jak palinkova, ale zatim zadna zprava

lexxie_holandsko
30. mar 2013

@ervenka muzu se zeptat jestli delas u TNT post, nebo u jine?

ikke
30. mar 2013

@lexxie_holandsko v pase ma "Lilly ma 2 dni" 😵

a jupiii, ja mam moederfiets (gazelle bloom) 😀

ervenka
30. mar 2013

@lexxie_holandsko obycajna postNL. Premonovana z TNTpost.

lexxie_holandsko
30. mar 2013

@ervenka a jak se ti to libi? Hlavne uz zadnou zazitkovku jako s tim chlapem, co vam sebral postu..Uz roznasis sama?

@ikke dik, tak to jsem si nevsimla, ze tam malou zapsala. Krasne jmeno 🙂 To je fajn s tim kolem, to je nejake specialni pro mamky? Ja mam porad to stejne jako pred detma, ale na nem 2 sedacky 😀

miriamp
30. mar 2013

a mas malu este stale vpredu? nie je uz velka? alebo mas vzadu dvojsedacku? ja som prave vcera pozerala dvojsedacku dozadu, ale mam obavy, ze to bude riadne zavazie, tak neviem. mala ma 16 kg, a veru je to dost namahave pre mna ju vtrepat do prednej sedacky, nieto este vybrat......a oficialne su vlastne tieto sedacky do 15 kg 😒

holland
30. mar 2013

@eli77 ahoj, ja ziji v amsterdamu a co ty??? jsem zde vdana a mam malou holcicku..... 🙂 😅

cestovatelkaandrea
31. mar 2013

@palinkova87 gratulujem Zuzi, vela zdravicka obom. Ked budes mat cas napis viac....

cestovatelkaandrea
31. mar 2013

@lexxie_holandsko vsetko naj trocha oneskorene

ikke
31. mar 2013

@lexxie_holandsko ano, specialne pre matky - dlhsie riadidka, predne koleso sa da zabrzdit aby sa neotacalo, ked bicykel stoji, dvojity stojan, predlzeny a extra pevny nosic vzadu... a hlavne som si tentokrat dala zalezat, aby bol dost vysoky ram (57cm namiesto mojho stareho 50cm), lebo na malom bicykli vozit dve deti je ako vozit skolsky orchester na trabante... 😅

@miriamp neuvazovala si nad bakfiets?

miriamp
31. mar 2013

@ikke jeden cas min. roku ma to drzalo, ze bakfiets, no preslo ma to. radsej som kupila fietskar, no rychlo aj predala, lebo mala tam odmietala sediet. neviem co teraz, najskor predsa ten duozitter, pojdem sa poradit do obchodu