Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
8. okt 2009

rybca neboj to zvladnes 😉

inga teba doktor normalne nevysetril? ani po cisarskom? mna hej. normalne ma pozrel s vaginoskopom a este mi vsetko ukazoval na obrazovke 😒 a fakt som mala ten plast na sebe 🙂

ostrovanka
8. okt 2009

Ahojte, hladam spriaznene duse v okoli,
v pondelok som priletela za partnerom, ktoreho firma vyslala do Vianoc robit v Rotterdame. Byvame v Schiedame. Niekto v okoli?

rybca
8. okt 2009

Ahoj, tak ja som tam bola skoro cely september..🙂 Priatel tam byva na Aleidastraat..🙂 a dufam, ze od novembra budeme byvat v Spijkenisse, to je nedaleko..🙂

ostrovanka
8. okt 2009

Rybca, no super, to sa musime stretnut!!! Inak pamatam si ta z Majoviek 2009 🙂
My byvame inak v Norsku.... tak to mam o to komplikovanejsie.
Ako riesis poistenie, ked si tu?

rybca
8. okt 2009

mala som obycajne komercne, aj maly..🙂 som sa nasmiala, ked malemu, ktory bol vedla mna chceli dat poistenie zodpovednosti za skodu..🙂)

ok, stretneme, neviem presne kedy tam budem, ale urcite sa ozvem. Mas holandske telefonne cislo?

i.n.g.a
8. okt 2009

rybca,to poistenie zodpovednosti za skodu nie je inak zla vec..my to mame,stoji to asi 1 mesacne a ked sme kdesi na navsteve a mala rozbije stol,tak poistovna im h preplati 😀

rybca
8. okt 2009

inga, vsak ano, pre mna, ale nie pre maleho....🙂

ostrovanka
8. okt 2009

Rybca a nevies o niekom v okoli, s kym by sa dalo nadviazat kontakt... kym dorazis ty?

rybca
8. okt 2009

Je mi luto, ale neviem, priatel sice byva s parikom, z ktoreho baba je stale doma, ale on vstava na obed a nikam nechodi. Ja som za tie tri tyzdne pochodila po Schiedame viac ako ona za pol roka, co tam byvaju.

i.n.g.a
8. okt 2009

rybca aj pre deti je to dobre..susedov maly kopol do okna,ktore sa rozbilo a z poistky to uhradili..je to mozno pritiahnute za vlasy,ale obcas sa to mozno vyplati mat

rybca
8. okt 2009

no hej, ale moj ma len 4 mesiace...🙂 ten akurat moze nieco ogrckat a ani to nezvykne..🙂

ostrovanka
8. okt 2009

Rybca a nie je ta baba od Trnavy, nahodou...?

rybca
8. okt 2009

zeby si ju poznala?......🙂 inicialy ma LŠ

i.n.g.a
9. okt 2009

rybca - 😀

cestovatelkaandrea - nie..len otazky a bola som v civile 😀 ..ja som tu na "koze" este nebola,to vzdy ked idem na SK,sa dam vysetrit..samozrejme za poplatok 😠

ostrovanka
9. okt 2009

Meno si nepamatam, ale v stredu som tu bola s malym na prechadzku a pocula som slovencinu, tak som sa prihovorila. Taka pevnejsia mlada baba, s dlhymi vlnitymi vlasmi, sprevadzala parik, co tu bol na navsteve. Ona rozpravala, ze byva so slovako-madarom a ze tam bola jeho priatelka s takym starim miminom pred nedavnom.... tipujem, ze si to bola ty 😀

ostrovanka
9. okt 2009

inga, ak sa smiem spytat, kolko cca to vyjde vysetrenie na priamu platbu? Lebo ja som do teraz mala E106, ale Nori mi ju prave zrusili s oddovodnenim, ze sme sa prestahovali do Norska. Tak mam po chlebe, lebo ja som vsetkych lekarov radsej riesila na Slovensku.

i.n.g.a
9. okt 2009

ostrovanka,poslem ti link v poste,aby si adminky nemysleli,ze robim reklamu 😀

ostrovanka
9. okt 2009

Jasne Inga, sem s nou... ale myslim, ze Admin koli tomu vriedky mat nemusi 🙂

rybca
9. okt 2009

ostrovanka - tak to bola presne ona, maju teraz na navsteve kamaratov..🙂 svet je plny nahod..🙂

a jedno tip: ak budete chciet ochutnat turecku pizzu, tak oproti obchodnemu centru ABC je turek, ktory rozumie po slovensky..🙂

i.n.g.a
9. okt 2009

aby som este dodala..som vzdy spokojna..ved za tu cenu by som aj mala byt 😀

vzdy mi to setri cas a nervy v cakarni..su rychli a spolahlivi..cakacia doba je skoro ziadna

ostrovanka
9. okt 2009

No Rybca, aka skoda, ze sme sa takto minuli, mala by som s kym kocikovat! Este sa tu nevyznam, pohladam obchodak ABC.

rybca
9. okt 2009

a kde to tam byvas?

ostrovanka
9. okt 2009

byvam oproti Nieuwe pasazi

rybca
9. okt 2009

ja tej ulici hovorim Obchodna a to je myslim o ulicu, alebo dve dalej za pasazou, idem teraz von, ale potom ti napisem ulicu...🙂

ostrovanka
9. okt 2009

Broersvest 10... hej je to ta ulica, chodia tadeto elektricky, ale ideme sa v nedelu prestahovat kusok dalej, lebo tento byt je na 4p bez vytahu a vonku sa neda zadara blizko parkovat

rybca
9. okt 2009

ostrovanka, tak ten obchod je na Lange Kerstraat, aspon tusim..🙂

rybca
9. okt 2009

a k tomu byvaniu, viem o com to je, my byvame na piatom bez vytahu, ale nastastie mame garazove statie pod domom, tu na sk, v nl budeme mat parkovanie tiez dalej od domu, som zvedava ako sa nam bude darit parkovat

ostrovanka
10. okt 2009

rybca, teraz sa stahujeme do domceku tiez v schiedame, ale je zas niekolkopodlazny, mediurovnova kuchyna, strme schody tocite do spalni.... ale je na prizemi, ziaden problem s kocikom a parkovanie hned pri dverach.
Ale ved prides v novembri kuknut, dame kavicku

rybca
10. okt 2009

ostrovanka, ok ok..🙂 skoda, ze tam budete len do vianoc..🙂

ostrovanka
10. okt 2009

Rybca, uz viem, ktory obchodak si myslela, vsak tam chodim nakupovat do Albert Heim potravin