Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
24. nov 2014

@jituska666 ahoj a ako sa ti tu lubi? Ako si tu uz dlho?

palinkova87
24. nov 2014

No asik som tu fakt za soplanu 10/87

ervenka
24. nov 2014

@cestovatelkaandrea dobra fotka, SNEHULIENKA. 😉

cestovatelkaandrea
24. nov 2014

@palinkova87 nazad do skolky soplana 😀 😎

cestovatelkaandrea
24. nov 2014

@ervenka neuveris ale ta foto je stara takmer 4 roky. admini mi zrusili fotku s detmi, vraj nevidno moj ksicht (vsak kto by bol aj nan zvedavy ze?) a tak som sem dala nieco stare 😀 ale dakujem za pochvalu.

ervenka
24. nov 2014

@cestovatelkaandrea takze teraz mas navrat ku tmavsim vlasom? Nepovedala by som,ze foto je az 4r. stare. A admini su niektori tuki tukkkkk. Mne zase tento rok stopli spravu o tom,ze Narodna transfuzna nie je az taka narodna... 😝

cestovatelkaandrea
24. nov 2014

@ervenka vidis nestarnem.... co uz so mnou. hej navrat ku tmavsim vlasom. v stredu idem ku kadernikovi na zostrih, takze aj dlzka sa bude podobat 😀

jituska666
24. nov 2014

@vever1 ja som rocnik 77 😉

jituska666
24. nov 2014

@cestovatelkaandrea myslis v NL? paci sa mi tu,ked tu mas dobru pracu a nieco si vybudujes tak to nie je zle. do NL som prisla v roku 2001, ale iba na 2 mesiace lebo som mala este posledny rocnik na vysokej skole. po skonceni skoly som sa sem vratila v roku 2002, nelutujem, ale SK mi chyba. 🙄

ervenka
24. nov 2014

@jituska666 no vidis, uz ti chodia upozornenia. Vitaj v klube made in CZ/SVK---->Nl... 😀

ekira
25. nov 2014

oktober 75 / Trencin 😀

cestovatelkaandrea
25. nov 2014

@jituska666 tak ty si tu uz stara paka. ja ze si prisla len pred nedavnom a hladas kontakty. Den Haag je krasne mesto.

ervenka
25. nov 2014

@cestovatelkaandrea Scheveningen je lepsi 😀

cestovatelkaandrea
25. nov 2014

@ervenka jasne aj to musi byt 😎

cestovatelkaandrea
25. nov 2014

@rybca Katka vsetko naj naj naj k tvojim dnesnym meninam, vela zdravia a v poho tehu 😉

rybca
25. nov 2014

@cestovatelkaandrea dakujem velmi pekne..🙂

ervenka
26. nov 2014

@rybca nasnezila si, aspon na SVK? Tu nemusis... 😉

cestovatelkaandrea
26. nov 2014

@ervenka aj tu by mohla. stale je to tu len take bez snehu a len voda a dazd v zime.

ervenka
26. nov 2014

@cestovatelkaandrea ale do polovice februara by ani nemuselo. ;) Potom uz ano, uz nerobim... 😀

cestovatelkaandrea
26. nov 2014

@ervenka ale tak pocas vianoc nerobis nie? vtedy by fakt mohlo cosi napadat.

ervenka
26. nov 2014

@cestovatelkaandrea Na Vianoce sa ide na SVK. Teda, poletime... 😉

cestovatelkaandrea
26. nov 2014

@ervenka super tak potom tu moze napad aj meter snehu 😀

rybca
26. nov 2014

@cestovatelkaandrea ale vsak co sme tu, tak vzdy bolo aspon trochu snehu..🙂 a tak aj asi staci, zase taku zimu ako na SVK s odpratavanim snehu ee..🙂)))) tak na vylet len..🙂

ervenka
26. nov 2014

@cestovatelkaandrea to zase nie, lebo letiska budu zatvorene. Este si dobre pamatam ako som cestovala v 2009- ranne snezenie- posledny vlak na Schiphol, potom uz nic nechodilo. Napadlo cca 20cm snehu a letisko zatvorene- ochranka vtipna, ze tu ostat nemozete. odletela som az o 2 dni neskor a vlaky boli stale upravene, alebo chudata vyhybky zamrzali. bleeech
Ako ziju ludia v Skandinavskych krajinach? 😝

ikke
26. nov 2014

@ervenka v skandinavskych krajinach nemaju vyhybky na plyn - to je problem tunajsich zeleznic 😉
inak fakt okrem minulej zimy bolo vzdy aspon par dni trochu snehu, vacsinou okolo 4.januara. v 2010 napadlo skoro rano na novy rok, zakrylo vsetok sajrajt z delobuchov a roztopilo sa to az 20.februara, ked sme dosli z porodnice 😀
my ideme na Vianoce na Slovensko vlakom, ale nemeckym, chvalabohu 😀 len dufam, ze nebudu strajkovat 😕

cestovatelkaandrea
26. nov 2014

@ervenka ja sa tam raz prestahujem 🤐 (do tych skandinavskych krajin myslim)
kedy inak odchadzate, nech teda nasnezi az po vasom odlete a @ikke odchode vlakom.

Jja viem, ze tu byva sneh, ale na bezky to nie je. To je nahoho.. a ked napada, tak az po vianociach a to je tiez nahoho, ked uz sedim v robote a zarezavam a vonku sneh. vzdy ked mam dovolenku tak tu nie je. Esteze ideme od 29.12-2.1 na hory do Nemecka.

@rybca ja mam sneh rada, moze byt aj meter mne odpratavnie nevadi 😀

rybca
26. nov 2014

@cestovatelkaandrea tak tak trochu sybolicky ani mne neprekaza, ale si spominam na tazke casy na Starych Horach, ked nakydalo aj 1,5m a kazdy piatok som to musela odpratavat aby mal otec kde zaparkovat ked pride na vikend domov..🙂 to uz asi zazit nechcem..🙂

ervenka
26. nov 2014

@ikke hehe, 4.1.2015 mame naplanovany prilet naspat do NL. Tak uvidime, ze ci aj naozaj priletime. 😉

cestovatelkaandrea
26. nov 2014

@rybca no to mas pravdu, ked je toho moc tak je to proste moc.

vever1
26. nov 2014

@ikke a ako idete vlakom? Z kade odchadzate a ako dlho vam to bude trvat? My ideme tiez na sk. Sme rozmyslali ze pojdeme do prahy autom a z tade autovlakom v noci do popradu. Len sme si nie isty lebo co budeme v zimd robit z detmi par hodin v prahe. Takze sme este ziadne listky nekupovali.