Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

rybca
28. máj 2015

@ervenka tak u nas to najblizsie 2 roky nehrozi..🙂 potom sa uvidi,je to palka, tak musime i nasetrit..🙂

ervenka
28. máj 2015

@rybca my sme museli este aj kotol menit+ strestahovat= o.i. nove a dlhsie medene trubky. Ked som videla tu cenu... A tiez teraz. Aspon,ze to robi svagor. Ze jeho robotu platit nemusime. Len material a jeho kolegu. 😉

Co sa nestalo- davala som dole markizu do polovice. A zvuuuch zosunula sa uplne dole. Keby tu bol niekto 2m vysoky, tak dostane dobre po hlave. Este dobre, ze sa dala vysunut uplne hore. MM okomentoval, ze dufa,ze to nie je motorcek, lebo to bude palka. Markiza je na elekricke vysuvanie- staci otocit gombikom. No som zvedava. Postupne vymenime cely dom za novy... 😀

leonii
28. máj 2015

@ervenka Fúúúúúúúha ked čítam koľko máte práce z domom tak nezávidím 😒 😒 😒 Nepresťahujete sa radšej? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (Ešte tak sponzora že)

ervenka
29. máj 2015

@leonii cela tato radova zastavba je postana v 1969. mm mi povedal uz 2x, ze ked pojde(me) na dochodok, prestahujeme sa na SVK a kupime si bytik niekde blizko kupelov.

leonii
29. máj 2015

@ervenka hej? A mi zas chceme karavan a parkovať pri mori 😀 😀 Ale pri teplom 😀 😀

ervenka
29. máj 2015

@leonii byvala som 4r na Scheveningene= byvanie pri mori ma nelaka. Ale keby moj svk svagor kupil niekde pri stred. mori vilku, pojdem sa pozriet.

leonii
29. máj 2015

@ervenka Mňa veľmi, dokonca som mm ukazovala na Funde dom pri mori za 50tis. Keby som tak to Lotto vyhrala tak by som ho hneď brala 😀 😀 ALe ideál by bol niekde kde je leto celý rok,lebo mne je stále zima aj teraz sedím z hrubou mikinou a dekou na nohách a nie je mi teplo 😀 😀 A prečo ta more neláka? Hej potom pôjdem k tvojmu svagrovi aj ja 😀 😀

ervenka
29. máj 2015

@leonii so stitnou zlazou nemas problem? ? Cely zivot som mala studene nohy/ruky a teraz ked mam liecbu obcas ich mam teple.
Pri mori stale fuci, a obcas prisla cez den taka studene mokra slanna hmla (vyzeralo to skoro ako dym). Mohla som sa potom sprchovat a veci komplet do pracky- slanne. + piesok a severnu od mora stranu domu sme nevykurili ani nahodou. Ale zapady slnka- pekne...

leonii
29. máj 2015

@ervenka zo štítnou asi nie neviem nebola som u dr. 10r. takže na 100% nemôžem povedať. No tak studená hmla a slané veci nič moc. Ale pri takom fakt teplom mori by to mohlo byť lepšie nie? No západ slnka to je fakt krásne raz som ho videla na dovolenke 😀 😀

ervenka
31. máj 2015

Vlastnickam zlavovych karticiek z Alberta Heina pripominam, ze len do 7.6. si ich mozu zamenit za zlavnene vstupne do Eftelingu. Potom karticky uz prepadnu a treba platit cele vstupne, alebo abonoment zobrat. 😉

ervenka
1. jún 2015

Zaujimave- kedze som nezamestnana, komunikujem s uwv. MAterska je tu 16t. isla som v 34t. Laura sa narodila o tyzden neskor-41tt ako bol vyratany datum. Prislo mi oznamenie, ze matrerska sa mi predlzuje o tyzden= nie 7t pred pred porodom a 9t. po porode, ale 7+10. Ze VZDY minimalne 10tyzdnov po porode je materska. hmmm, len ci o tom vedia aj zamestnavatelia. 😉

leonii
1. jún 2015

@ervenka Ako si nezamestnaná,ale sa niekde chystáš do práce, po skončení materskej? Aspoň bude mať týždeň viacej zaplatené 😀

ervenka
1. jún 2015

@leonii praca slachti! Tak treba sa vyslachtit. ;)

leonii
1. jún 2015

@ervenka Tak tak, ja zas vravím, že od práce aj kone dochnú tak načo riskovať že ? 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

ervenka
2. jún 2015

@cestovatelkaandrea ako ste dopadli v skole? Bol pohor o detoch a bezpecnosti?

cestovatelkaandrea
2. jún 2015

@ervenka no pohovor bol zaujimavy. nakoniec vysvitlo, ze nas Damuliak nepocuval a robil na smykalke to co nemal. dohodnute pravidla boli take, ze dieta sa smykne a ide prec zo smykalky. nas Damuliak sa ale v poslednej chvili rozhodol neodist zo smykalky ale postavit sa na nu a zoskocit z nej. bohuzial to uz bol iny chlapec na ceste dole a nestihol ubrzdit, tak ho zotal. Ucitelky boli cca asi 2m od smyklavky a balili veci nazad, lebo mali ist domov uz do BSO. Takze nestihli Damiana stiahnut dole. Ale hned ako letel, urobili vsetko ako mali. Takze spucovany bol Damuliak, lebo nerobil to co mal. Keby odisiel zo smyklavky hned ako mal, nic by sa nestalo... Sam sa mi potom k tomu priznal, ze to tak naozaj bolo a ze nam nechcel povedat pravdu, lebo sa bal, ze sa budeme hnevat. Ma skoro porazilo. Neznasam ked mi klame.

ajana1
2. jún 2015
ervenka
2. jún 2015

@cestovatelkaandrea potvorka mala. Uz je oki?

cestovatelkaandrea
2. jún 2015

@ervenka hej v stedu mu dali dole dlahu a lieta ako uragan. rychlo jem, lebo vecer idem s nim prvy krat pochodovat. 😀 😀 😀

leonii
3. jún 2015

Ako Melánia má nejaké šťastie na úrazy. Dnes si z hračkou skoro vytrhla predný dolný zub. Už sa riadne kýve, čakám na vypadnutie hádam ho nezje, uvažujem,že jej ho vytrhnem. No už bola noha,hlava,brucho a teraz čakám už len na ruku 😒 😒 😒 Sa teším na najbližšie roky 😀 😀

ervenka
3. jún 2015

@leonii poznam jedneho experta, ktory si daval vytrhavat zuby svojemu papagajovi. Ziadna andulka, ale tie velke pestrofarebne. 😉

leonii
3. jún 2015

@ervenka Tak nech príde, ja na to nemám žalúdok, teda skúsila som zo šnúrkou,ale nezabralo a teraz už spí tak hádam ho ráno nájdeme v ústach. Ja ako dieťa som mala super uč. v škôlke tá trhala zuby všetkým deťom, doteraz si na to pamätám 😀 😀 Moji aj vo svojom veku veria na zúbkovu vílu a tak mlada jak správna ženská sa spýtala koľko za ten zub dostane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ervenka
3. jún 2015

@leonii ake mate tarify? 😀

leonii
3. jún 2015

@ervenka 1€ za zub 😀 😀 Aj ked naposledy nemala víla menšie tak nechala 2€ 😀 😀 Kartu neberieme 😀

ervenka
3. jún 2015

Viete aka je najlepsia dieta? 2 deti s 3 a pol rocnym rozdielom. Pocas tehu +28kg, posledne vazenie pred porodom 112kg (este ste neodpadli? 😀 ) 7 tyzdnov neskor- 98,2kg. Nic nerobim, kazdym den cokolada. Este mi aj davku hormonov stitnej dr. znizili. A predsa to ide. tralala...

cestovatelkaandrea
4. jún 2015

@ervenka no vidis, takymto tempom ma dobehnes ani nebudes vediet ako. keby si mala tri, slo by to este rychlejsie 😀 😀 😀 nechcem seba vidiet po troch detoch 🤐 😀 🤐

rybca
4. jún 2015

@cestovatelkaandrea tak ja mam tri a teda moc to dolu nejde, uz sa neviem dockat, kedy budem moct zacat chodit

inac dnesne CB ok, mala ma 56 cm a 4,8 kg, je jednu priecku nad priemerom...🙂

ervenka
4. jún 2015

@cestovatelkaandrea hihi, tretie ditko nechcem, nemozem, nebude. A vlastne ja uz mam 3 deti. to jedno ma 38r. 😝

cestovatelkaandrea
5. jún 2015

@rybca ja som po dvoch chuda ako standa z toho co lietam okolo nic. pri troch by chodili len cicky na kostre 😀
Inak Anna ma dobre miery 😉 rastie bambulka

cestovatelkaandrea
5. jún 2015

@ervenka tak ja mozem aj dalsich 5 este, len rodit sa mi nechce 😀 starnem, leniva som 😀