Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

jarunice
24. máj 2013

@vever1 s tou letenkou je to hodně divný, protože přítel letěl pže 3 týdny a nikdo čísla pasů nechtěl a to lítá často pracovně i s jinýma společnostma a nikdy se s tím nesetkal.

@cestovatelkaandrea prosila bych si ten recept na fazulovou polévku, co chutná synovi, malýmu jsem fazole ani nikdy nedělala, protože je neumím připravit. 🙂 dík

jarunice
24. máj 2013

ještě jedna malá info, kamarádka se stěhuje zpět do Phy po 7mi letech v Amsterdamu a odjíždí 31.5. ráno z Amterdamu do Prahy, má volné jedno místo, tak kdyby měl někdo zájem o spolujízdu, tak se ozvěte.

cestovatelkaandrea
26. máj 2013

@vever1 a to si o to ockovanie poziadala alebo ako?

cestovatelkaandrea
26. máj 2013

@jarunice kuk recept na nete. ja varievam tuto a davam 2-3 klobasky namiesto jednej
http://varecha.pravda.sk/recepty/fazulova-polie...

cestovatelkaandrea
26. máj 2013

baby nova vec: Kilian capka rukami ked my capkame. normalne opakuje a smeje sa pri tom.
A mam zazitok z plavania. Damian bol v stredu plavat a ja som na neho cakala s Kilianom. Na recepcii nam dali zetoniky na kavu do resiky hned vedla bazenu. tak som si isla po kavu s Kilianom na rukach. Teta za barom sa ma pyta, ze ci moze moje dieta cukrik. Pozerala som na nu ako puk, ze preco mi chce davat cukrik pre Damiana, ktory plava. A ona, ze pre toho co mam na rukach, ved ma rok a pol 😀 😀 😀 . Som sa zacala smiat a a som jej povedala, ze Kilus ma len 8 mesiacov 😀 😀 😀 To ste mali vidiet ten vyburany pohlad 😀 😀 😀

froschka
26. máj 2013

ahojte babulky, prosim vas viete mi niektora zohnat Qibbel cyklosedacku? teda zohnat ju viem aj ja ale neposielaju na SK, mete nejake riesenie alebo poradite ako to dostat na SK?

rybca
26. máj 2013

Matyasova narodeninova torta..🙂 Piratska lod Draci dych..🙂 nastastie aj dych fungoval..🙂

zuzka_cz
26. máj 2013

Ahojte dievcata, mam na vas nezvycajnu prosbu, potrebovala by som pomoc od niekoho, kto vie perfektne po holandsky. Ak sa niekto najde, prosim napiste mi do IP. Dakujem.

vever1
26. máj 2013

@rybca krasna torta to si ty robila?
@cestovatelkaandrea ano poziadala. sme si vtedy na nete hladali co potrebujeme mat z ockovania ked ideme do turecka a potom sme zavolali do GGD a isli sme sa ockovat vtedy do Bredy. a mame ake pckovacie preukazy a tam nam pisu co nam zaockovali. my sme cestovali dost casto mimo europu ale odkedy mame deti tak sme len v europe zostali 😉

ervenka
26. máj 2013

@cestovatelkaandrea musis huisika dokopat do protitetanovky. Mne sa to nepodarilo. Najnovsie ani pred operaciou nedavaju tetanku. Suseda mala po jednej jednoduchej operacii otravu krvy...

rybca
27. máj 2013

@vever1 ano ja, ako nebola uplne podla mojich predstav, bo nebol cas na detaily, ale tak aspon ten Draci dych fungoval..🙂

vever1
27. máj 2013

@rybca no nahodou je suprova 😀 a toho pirata si robila? a z coho si robila?

rybca
27. máj 2013

@vever1 no to isto..🙂 ten je umely...🙂 zase taky macher nie som...🙂 korpus vanilkovy a cokoladovy, krem Pribinacek vanilkovy a cokoladovy, jahody, banany, cokohmota a fondan, umele su tam este prstienky okolo hlavneho stazna a voskove sviecky vpredu

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

@ervenka no pri najhorsom, ked ju nedokopem, tak sa zaockujem v lete na SR. ale pojdem sa ju pootravovat

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

@rybca aj tak si macher, taku peknu tortu. Takze Mati fici na piratoch? Este je nieco co sa mu lubi? Nech mam inspiraciu na august 😀

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

@vever1 no ani my nechodime mimo europu, len viem, ze na SR ta preockuju kazdych 10-15 rokov a tu nic. tak preto som sa pytala. keby tu moc strajkovali, tak sa necham preockovat na SR v lete.

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

@froschka no toto fakt netusim, my tuto sedacku mame a je fakt super. mame aj vacsiu do zadu. neda sa to objednat z Ciech alebo z Rakuska na SR? Skus pokukat, mozno najdes. Mohli by to predavat aj niekde inde ako len v NL a Belgicku.

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

@froschka pozri ja som len 5 minut hladala na nete a mozes to objednat aj zo SR http://www.heureka.sk/?h[fraze]=Qibbel+ a nasla som aj ine stranky tak popozeraj. naco objednavat z NL.

rybca
27. máj 2013

@cestovatelkaandrea tak teraz momentalne leti Mega Toby..🙂 ale do augusta sa to este moze zmenit..🙂 inac by si uspela, s piratmi, autami, vlakom..🙂 nase dieta nie je narocne..🙂 staci mu povedat, ze to je jeho darcek a rozziaria sa mu ocka..🙂

froschka
27. máj 2013

@cestovatelkaandrea ahojky, noooo lenze oni maju iba tu sedacku a nie je k nej adapter - to co upevnis na korman, takze to mam zbytocne tam kupovat jedno a zhanat druhe... navyse mam vybratu bielu alebo potom jeden link co som poslala tak tam je cela sada za vyhodnu cenu.... ale nevadi budem hladat dalej vdaka za snahu 😉

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

😀 @rybca oki, nieco vymyslim aby sa to dalo skombinovat aj sa babatkom 😀 vsak Damianovi som tak minuly rok robila dinosaurov co strazili babatko (Kiliana) a ty 3 dinosauri sa volali Damian, Hannah Eliel (Daminovi kamarati 😀 ) takze niecim sa urcite uz inspirujem

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

@froschka este skusim pokukat vecer ked budem doma. ak teda neskoncim na zubnej chirurgii uz dnes 🤐

vever1
27. máj 2013

@rybca hahahanecitala ale uz precitala 😀 no a sranda ze tu som o tom este nepocula 😝

cestovatelkaandrea
27. máj 2013

@rybca no to co uz fici v inych krajinach sveta uz niekolko rokov, zacina byt moda aj tu v Europe... zaujimave. Ja to sice nechapem ale moj skromny nazor asi nikoho nezaujima.

vever1
27. máj 2013

@cestovatelkaandrea ani ja to nechapem. moj mm ma dokonca zakanzika co ma manzelku a spolu maju dohodu ze mozu chodit do cudzej zahrady len sa nesmu zamilovat. to mi povedz co za vztah je? nechapem takychto ludi. ja som este na sk mala kolegu co mal zenu a ona donho stale dobrdzala ze ci si neskusia trojku s jej kamoskou a nakoniec skusili a dopadlo to tak ze ona ziarlila ked on s jej kamaratkou neico zacal elbo ona bola biseksualka a chcela mat neico s muzom a aj s tou kamoskou. nakoniec sa rozviedli a on uz ma novu zenu a ona neviem ani ako skoncila 😝

rybca
27. máj 2013

@cestovatelkaandrea ale vsak pokojne ho napis..🙂 ja si myslim, ze zacina sodoma gomora s tymito vsetkymi novymi pravami, ktore sa nastoluju, hranice moralky sa posuvaju stale dalej a dalej a to nedopadne dobre..:( a to nie som zaujata voci slusnym LB a G a zastavam nazor Zi a nechaj zit, ale co je vela, to je prilis.

jarunice
27. máj 2013

@cestovatelkaandrea Díky, zkusim určitě, vypadá výborně, podobně dělám kulajdu akorát tam nejsou ty fazole.

@rybca No to je fakt šílený...za chvíli ještě umožní svazky se zvířaty a já se stěhuju na Mars 😀

cestovatelkaandrea
28. máj 2013

@rybca ale ja som nemyslela vas, ze vas to nezaujima... ale tam tych sialencov, co taketo blbosti robia. podla mna je to chore. ak mi nejaka zena povie, ze lubi dvoch muzov naraz, pravdepodobne neuverim..... je nieco ine, chut vyskusat v sexe nejake veci ale s laskou to nic nema spolocne. a milovat sa bez lasky je u mna tiez nepochopitelne. jednoducho horsie ako ked sa zvieratka v prirode... dokonca tie su mozno slusnejsie ako ludia medzi sebou.
Tiez nemam nic proti LB a G ale toto zachadza uz daleko. Nakoniec sa budu nase deti milovat s kazdym ako keby to bolo nieco ako nakupovanie v obchode.... Sa odstahujem asi potom na opusteny ostrov.