Maminky z liptova pridajte sa

tictactoe
29. jan 2009

maminky z okolia lipt hradku ci mikulasa, ste tu nejaka? 😅 mam troj-mesacneho drobceka a nepoznam takmer ziadne maminky z okolia... najde sa niekto ???

janka900
29. jan 2009

ahoj ja som mamina s okolia LH a mám ročnú dcérku 🙂

tictactoe
autor
30. jan 2009

ahoj janka, ja som z hradku a bola som dlho vonku tak nepoznam takmer nikoho v okoli. kde presne byvas? a kde s malou chodievas? moj drobcek je sice este maly ale nejaka inspiracia by sa zisla a tiez chcem aby si zvykal na ostatne deti. boli sme sa pozret v lienke v materskom centre, ale ta pani odporucila ze by sme prisli az ked uz bude troska vacsi, ked bude sediet, takze az v septembri. no a do vtedy by som si rada rozsirila okruh aj mojich znamych, bo sa tu citim niekedy stratena 😖

janka900
31. jan 2009

ahoj moja ja bývam asi 14 km od LH tak ze asi kočikovať asi spolu nebudeme ale pokecat spolu niekedy môžeme 🙂 🙂 🙂

stankalm
1. feb 2009

ahojte Liptáčky...už je tu podobná téma 😉 :
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tictactoe
autor
3. feb 2009

stanka, uz som sa na vas preklikala, dakujem, temu som si pred tym nevsimla! tak teda janka, pridajme sa k davu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre