Maminky z Prievozu a Ružinova

tilly
18. sep 2012

ahojte maminky, hladala som temu prievoz, nenasla som, ale urcite je tu viac maminiek, minimalne o troch tu na konikovi viem... ozve sa niekto? 😉

majusa4444
26. sep 2012

🙂

zuzka38
26. sep 2012

@tilly neboli ste v rovinke ci luznej predtym? 😉 my sme uz tiez zial v ruzinove, dufam, ze nie na extra dlho..

tilly
autor
26. sep 2012

@zuzka38 byvali sme v samorine, ale dochadzanie nas zmorilo, tak sme spat v BA

ivanka.7
1. okt 2012

Ja nie som z Prievozu, ale nemame to az tak daleko, byvam kusok od noveho kostola (de Paul) 🙂

tilly
autor
1. okt 2012

to je blizucko

ivanka.7
1. okt 2012

@tilly len ty uz mas velkych chlapov :D ja mam este malu slecnu 🙂

karmelka77
29. okt 2012

🙂) 😉

tilly
autor
30. okt 2012

@karmelka77 ahoooj 😀 my uz sme tu, chodievame obcas na to ihrisko k rozvoju...
ako sa mate?

karmelka77
30. okt 2012

@tilly ano?? No bud sa nevieme spoznat alebo sa miname🙂) my nakoniec menime skolku a ideme do tej Smiling faces🙂) uz sa chodime adaptovat a teraz od novembra nastupujeme...som strasne zvedava ako skoncime kedze z prvej sme museli odist a teraz ma nervy len skolku spomeniem...:((

jasminet
30. okt 2012

my sme tiez z prievozu 😉 a mame malu velku slecnu a maleho fesaka

aaddeell
30. okt 2012

ahojte od 5.11 zaciname byvat v Ruzinove pri retre mam 16 mesacneho chlapceka a nikoho tam nepoznam

majusa4444
30. okt 2012

ja som z Dulovho namestia co je od ruky a je to skoda..stale chodim na prechadzky len sama ☹

tilly
autor
30. okt 2012

@karmelka77 aj adam je na nervy, ked spomeniem skolku 😀 normalne spusti reeev a nejdem nejdem nejdem... 🙄 tak som zvedava ako dopadneme v skolke... zatial sa ale nechystame... som zvedava, co povies na smiling faces
my sme chodili pomerne casto, ked bolo teplo, obcas sme aj na bicykloch dosli, inak chodim s bezovou trojkolkou (baby jogger city elite)

tilly
autor
30. okt 2012

@jasminet jej, slecna ma 3 rocky, podobny vek ako nas mladsi 😵 chodite do skolky? na stastnu?

@aaddeell do retra chodievame, tam je strasne vela maminiek v okoli, aj ten park pri retre je krasny, taky malinky, ale pekne preliezky su tam, nasi sa tam vzdy dobre pohraju...

tilly
autor
30. okt 2012

@majusa4444 viem ako sa citis, ja teraz tiez chodievam len sama...

karmelka77
30. okt 2012

@tilly kam vlastne chodil ked takto reaguje a nechce ist do skolky?? vies ja uz to beriem tak ze mi nejde ani tak o zariadenie kam pojde ale aby tam vobec chcel chodit...lebo toto co sme si prezili za mesiac chodenia aj to nechodil na cely den ale len na pol bola cista hruza...nakoniec ochorel ale tak ze takto strasne bol chory uz velmi davno a to mu kazdu chvilu nieco je, si myslim ze ten stres zohral pri tej chorobe velku rolu...takze pre mna je dolezite aby si zvykol, lebo neviem co bude dalej potom, nechcem ho uz nechat doma, zachvilu sa male narodi a on je velmi narocny a to by neslo potom...by som o nervy dosla..do skolky bude chodit len na pol dna na obed vzdy pojdem prenho snad mi to vydrzi, lebo financne to je strasne vela penazi kebyze vyzaduje on cely den...tak si budem vsimat tu bezovu trojkolku🙂) ale fakt neviem teraz sakra, mozno sme sa tam naozaj uz stretli, ved my sme tam kazdy den boli...mozno aj dnes sa stavime kedze nie je az taka zima, ked pojdeme so skolky po 4 tej🙂)

tilly
autor
30. okt 2012

@karmelka77 do smiling faces 😀 😅
ja neviem, preco takto zareagoval... prvy den super, nechcel ist ani domov a potom tri tyzdne reval... a mne to moc nevyslo s robotou a ked tak reagoval a vsetko dokopy, tak som to zrusila, nechala som si ho doma... aj si ho este do januara nechavam... potom sa uvidi, co bude, ale od noveho roka si chcem zobrat kancelariu na radnicnom a uz zacat normalne pracovat, tak nieco poriesime snad...

my mame dnes lampionovy sprievod z druziny starsieho... ale bude teraz krajsie pocko, tak urcite tam niekedy pojdeme... nie vzdy chodievame poobede, lebo chodime pre starsieho do skoly, ale boli sme tam aj s nim... ale to vtedy mam oci na stopkach a len lietam za nimi a hucim, lebo oni ked su spolu, tak koniec sveta 😀

jasminet
30. okt 2012

@tilly mala chodi do skolky, ale na salviovu na travnikoch - pri retre. tam som aj ja chodila ako krpata 😉 na stastnu sme sa nedostali a som aj rada... u nas bol prvy tyzden v skolke super, potom 2-3 tyzdne place a teraz super (klop kop)

majusa4444
30. okt 2012

@tilly xixi to hucanie a lietanie mam aj ja :D sak ako ked su dva chlapci spolu :DD tiez je to dost narocne u nas cez vikendy alebo pocas chorob ked su oba spolu 🙂)

tilly
autor
30. okt 2012

@jasminet jaj, tak to je super... tam chodil aj kamoskin maly a velmi si to chvalila...

@majusa4444 ani nehovor, tie vikendy su desne... to len animatora clovek robi... ale starsi sa dost pyta k babke, tak chodi skoro kazdy vikend tam...

majusa4444
30. okt 2012

@tilly no moji musia byt spolu mojho si nema kto bravat tak som policajtom cez vikendy 🙂

tilly
autor
30. okt 2012

@majusa4444 tak to mas perneee.. ale mas mensi vekovy rozdiel, tak sa aspon trosku zahraju, nie?

ivanka.7
30. okt 2012

@aaddeell byvam pri Retre, slecnu mam este malu (7 mesiacov) a ani nie sme velmi klasicky kocikovsko-prechadzkove (mala sa najradsej nosi), ale keby ti bolo velmi smutno, ozvi sa, nieco vymyslime 🙂

majusa4444
30. okt 2012

@tilly bcas hej..vacsinoujecto chbilu a nasleduje vojna...preto ich musim sledovat..mpzno teda dufam o rok uz sa snad pohraju

tilly
autor
31. okt 2012

@majusa4444 o chvilku uz budu mat viac rozumu a budu kamosi najvacsi 😵

majusa4444
31. okt 2012

@tilly snad hej 🙂 teraz su to rivali 🙂))

tilly
autor
1. nov 2012

@majusa4444 mi hovor, som rada, ze teraz starsi nie je doma, inak by som sa zcvokla

majusa4444
1. nov 2012

@tilly no tak u nas bol vcelku klud..sice poobede mladsi chytil dost hysaky lebo musi aj on co ma starsi.. ale tak vyreval sa a bol klud.. maly mi zacal mat dost zachvaty zurivosti a hned ma bije ak nema po voli.. :( ale tak riesim to tak ze si ho nevsimam a ked ma bije len mu chytim rujy a cakam.. potom pustim a reve a zuri dalej.. hadam ho to prejde..je to narocne..

elfik0
1. nov 2012

Ahojte maminky aj my byvame v Ruzinove ,kusok od Retra 🙂 Do Retra aj za Retro na ihrisko chodievame casto nepoznam tu vela ludi a dcerke chyba spolocnost....Mohli by sme zorganizovat nejake stretko 🙂 Dcerka bude mat v decembri 3roky 🙂
@majusa4444
@tilly
@ivanka.7
@jasminet
@aaddeell
@karmelka77

majusa4444
1. nov 2012

@elfik0 🙂 len ked ja neviem ani kde je to retro🙂 pri strkovskom jazere?? ako 50 to mam tri zastavky len nepoznam tam vobec ihriska ani parky..ale tak nemam problem dobehnut 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre