Maminky zo Šale a Veľkých Úlian. Ozvite sa!

maminecka26
29. feb 2008

Ahojte maminky... Takze ako ste pochopili, pochadzam zo Sale, ale vietor ma zaviedol niekam úplne inam. Momentalne byvam vo Veľkych Úlanoch a cítim sa dost sama... hoci je tu vela mamiciek nikoho tu nepoznam a aspon touto formou by som si rada pisala s maminkami, ktoré sú zo Sale a sa odstahovali inam a maju ten isty problem ako ja. Mimochodom napiste maminky, ktoré ste kúsok odomna alebo priamo z dediny, rada by som sa zoznamila. pekny vecer

zuzka_cz
1. mar 2008

ahoj! Aj pochádzam zo Sale, a nateraz som zakotvila v Dolných Salibách. Dúfam, že nie nadlho 😉 A tiež tu nikoho nepoznám 😒

maminecka26
autor
1. mar 2008

Ahoj Zuzi.... fíha, to je ale nahoda, mas takeho velkeho synceka ako ja. Môj mal tiež 13mesiacov. Kde si rodila, nie v GA? Mozno sme boli spolu aj na gynde, ak si rodila v GA.

zuzka_cz
1. mar 2008

v galante som rodila - 18.1.07

maminecka26
autor
1. mar 2008

Tak to som tam bola aj ja, ja som rodila 16,1,07 t.j.v utorok a bola som tam do nedele. Vajdova, nic ti nehovori meno ?

zuzka_cz
1. mar 2008

Meno mi nič nehovorí,možno keby som ťa videla. Nevieš sa mi nejako ukázať? Pridať foto,alebo mailom. Pretože aj keď sme sa videli, tak to len pri jedení. Rozmýšľam, aké mamičky tam boli, keď som prišla, ale spomínam si len na - jednu krátkovlasú, ktorá mala tuším ťažkosti s kojením, jednu tíhlu vysokú, a ešte jedna, s ktorou som sa raz stretla v sprche a hovorila, že už ide domov. Žeby si to bola ty?

zuz11
1. mar 2008

aj ja som zo Sale, ale uz vela rokov v BA a cez rovnaky termin som nasla vela kamosiek este aj priamo z mojej casti BA a aj s rovnako starymi detickami 😉

maminecka26
autor
1. mar 2008

zuzka_cz, rada by som ti ukazala moje foto, ale dako mi blbne net, a neviem to tam pripojit. snad dakedy inokedy ale ty si mi povedoma.
zuz11 ja som do materskej robila v BA, ja som nemala to stastie najst si maminky v nemocnici.

zuzka_cz
2. mar 2008

no však to neponáhľa, keď budeš môcť, tak ho pripojíš 😉

kisska
2. mar 2008

Ahojte babule, ja sice nie som povodom z SA, ale byvam 4 roky v Ziharci a tiez tu este nepoznam vela ludi... teda okrem susedov skoro nikoho. Do tehu som tiez pracovala a aj zila v BA, inak som nitrancanka... ked to tak citam, tak celkom kocovnicka 😉 Dokonca aj draheho som z BA dotiahla na dolniaky 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre