Maminy, ktoré rodili v roku 2003. Nájdem tu nejaké?

nina123
8. jún 2007

Najdem tu taku maminku???

janka12580
27. okt 2007

ahojky aj ja sa pripájam,synček mal v apríli 4 roky a od 3 rokov navštevuje školku uplne bez problémov 🙂

danka111
30. okt 2007

Ahojte, aj ja sa pripájam a hlásim sa - mám synčeka Peťka narodeného v r. 2003 a dcérku Danielku narodenú v r. 2002, takže to máme doma naozaj veselé... 🙂 A naozaj nič nestíham... 😖

lasenka
6. nov 2007

ahojte 🙂
co kupujete svojim ratolestiam pod stromcek?
moj maly sa rad kruti v kuchyni, pomaha mi so vsetkym pri vareni a prestierani stola... bude blbe, ked mu pod stromcek kupime kuchynku? 😅

zgurkaa
6. nov 2007

lasenka kup......nemyslim si ze je to blbe 😉 Moja chce dalsiu babiku 😖 ale asi dostane skor prislusenstvo ku babike....vanicku, perinku, nocnik....atd. Vitajte janka a danka 🙂 😀 . Jani ty si priamo z Myjavy?

melory
10. nov 2007

ahojte, az dnes som vas nasla, mam synceka narodeneho v roku 2003.
lasenka deti tuzia po takych veciach,ale nekupis radsej naradie? ja som dost na to pristna, ale mozno bude kuchar 😅 tak popor, ved ako sama citis.

u nas to budu draci, boj, mece, kniha, rytieri.

melory
10. nov 2007

zgurkaa aj nas to na nas skusal, ale oni uz vedia, ze tym nieco sleduju, my sme to vyriesili tym, ze sme ho uplne ignorovali, dokonca sme sa mu stratili z dohladu, bol hotovy, ale preslo ho to, lebo videl, ze to nema ucinok na nas.

zgurkaa
19. nov 2007

Melory ona ma strasnu vydrz. Ked ju ignorujem, pisti mi za usami, az kym nestratim nervy. Ked odidem do inej izby ide za mnou a pisti.... 😖 Este zakaz sladkosti ako tak zabera 😀

melory
20. nov 2007

na kazde dieta plati nieco ine, len treba zistit co, moj hugo je indigove dieta, cize dohovarat, dohovarat a dohovarat - vysvetlovat.......

zgurkaa
21. nov 2007

Ved prave 😉

andrea.m
25. nov 2007

ahojte dlho som tu nebola.u nás okrem oblečenia a knihy budu po stromčekom auta všeho druhu,boby aby sa mal na čom sánkovať ak vôbec bude nejaký sneh a elektronický vláčik aj s koľajnicami.snád sa poteší 😉 čo sa týka kuchynky lasenka kľudne kúp.u nás dostane riadiky tamarka ale je to viac pre filipka lebo on "varí" kávu a "pečie" koláče v jednom kuse 🙂

ja som zase zásadne proti bojovým hračkam tipu puška,pištoľ,meč a podobne

melory
6. dec 2007

sladkosti? to na mojho neplati, ale ze nebude rozpravka...to si rozmysli. baby mne sa zda, ze ako dovrsil 4-ty rok, je ovela lepsi, iny, rozumnejsi.

lasenka
9. dec 2007

ahojte 😉
tak ja asi tu kuchynku predsa len kupim, on sa zvrta v kuchyni viac ako ja 😀 a strasne rad pripravuje kavu a obsluhuje kohokolvek, kto k nam pride 🙂 len som sa pytala, ci to nie je smiesny darcek pre chlapca 😉

melory - aj mne sa zda, ze Matusko je iny, to obdobie vzdoru mame za sebou, konecne!!! hoci sem-tam ma este vie vytocit na verejnosti. Ale v podstate je uz naozaj iny, rad mi so vsetkym pomaha, je rozumny...no co sa mi najviac paci, v tom veku sa mi zda, ze je ovela pritulnejsi ako pred tym, strasne rad sa mojka 🙂

jaduska
25. dec 2007

Ahojte,
pridávam sa do kluby. Asi všetky intenzívne oslavujete Vianoce, keď sem dlhšie nikto nepíše 😉

zgurkaa
26. dec 2007

Vitaj jaduska. Veru sviatkujeme..... 😉

sweetberry
26. dec 2007

ahojkajte aj tu niekto bludi ?? 🙂

mory
26. dec 2007

cafte aj ja mam syna 2003 😉 a v tychto dnoch bludim vsade 😀

sweetberry
26. dec 2007

ahoj mory a kade bludis?? 😀 my sme bludili vcera 😝 ale aj dnes budeme 😝 tesim sa na zajtrajsi klud

mory
26. dec 2007

ja bludim po temach 😀 lebo som v robote a na mojej teme skoro nikto nieje tak sa snazim vtriet vsade kde sa da aby som sa nenudila 😅 😀 aj ked roboty mam dost 😝

sweetberry
26. dec 2007

v robotke???cez sviatok??? 😲
a v akej teme ??

mory
26. dec 2007

ja som v zahranici takze sviatky tu nemaju 🙄 a ja som na januarovkach 2007 😉

sweetberry
26. dec 2007

ahaa tak pekne tak robotkujes 😝
aha no ja babatko mam len 2003 😀 aj ked by som sa rada pridala k nejakym v roku 2008 tehulkama spon 😵 😒

mory
26. dec 2007

sweetberry a kde je problem? vidim ze si snz' ako dlho sa snazite? 😉

sweetberry
26. dec 2007

8 mesiacov ale su tam problemy takze...neviem ci to pojde bez pomoci nejakeho centra

mory
26. dec 2007

tak ti drzim palceky mne trvalo 4 mesiace pri druhom babu oyehotniet ale nakoniec sa podarilo, ale prve bolo necakane a neplanovane 😅 ale mam ho najradsej na celom svete moj milacik 😉

zgurkaa
26. dec 2007

Mory vsak ja som v januarovkach 😒 😖

sweetberry
26. dec 2007

lucim sa uz ideme papata potom na navstevu k rodine prijemne sviatky prajem

zgurkaa
26. dec 2007

Poobne sweetberry 😉

mimamijami
31. jan 2008

Ahojte maminky... Ked konecne najdem temu, ktora sa hodi, uz tu nikto nic nepise... ☹

andrea.m
1. feb 2008

ja tu píšem a rada pokecám len nahod tému a môžme kecať vo veľkom.

lasenka
9. feb 2008

ahojte 😉
ako sa maju vase deturence?
chcem sa vas opytat, ci uz na 100% viete, ci vase dieta bude lavakom a lebo pravakom.... predstavte si, ze moj maly, ked nieco kresli, tak pouziva obidve ruky... pri jedeni vzdy lavu, umyva zubky pravou, loptu kope lavou nozkou...
co mi na to poviete? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre