Maminy, ktoré rodili v roku 2003. Nájdem tu nejaké?

nina123
8. jún 2007

Najdem tu taku maminku???

zgurkaa
8. jún 2007

Tu som. 🙂

nina123
autor
8. jún 2007

zgurka ahooooooooooooooooooooj 🙂 aspon jedna maminka co ma take dievccatko ako ja , mozem sa ta opytat davas uz malicku do skolky?

zgurkaa
8. jún 2007

Malicka uz bude mat koncom jula 4 roky. A do skolky chodi uz od 2 rockov a velmi sa jej paci. Kriza bola len raz, ked som tento rok vo februari zostala doma na materskej. Nechcela ist ani ona do skolky. 😀

nina123
autor
8. jún 2007

zgurka moja takitsto ale zaciatkom jula a do skolky tiez chodi dost davno pretoze pracujem v skole , skolka je nedaleko tak chodi ja som sa len prto pytala pretoze viacero ludi nesuhlsi s davanim takych malych deti do skolky

zgurkaa
8. jún 2007

A kedy si ju dala Ty? Kolko mala rockov? Moja Simonka bola odjakziva velmi ziva a spolocenska, keby som videla, ze sa zle adaptuje, ostala by som s nou este doma. 🙂

nina123
autor
8. jún 2007

Sasenka mala vtedy 1rok a 8mesiacov ,,,vies ja som bola "donutena" ju dat skolky ale na prekvapenie bolo jej tam dobre

zgurkaa
8. jún 2007

U nas beru len od 2 rokov deticky. A Saska sa uz tesi na sestricku?

nina123
autor
9. jún 2007

zgurka tweis sa tesi ona ma dost deti uz v skolke

zgurkaa
13. jún 2007

Nina123, ako to je so Sasenkou a chorobami v skolke? Lebo moja Simonka je chora skoro kazdy 2 tyzden. ☹

nina123
autor
15. jún 2007

zgurka ona sa drzi ona si na skolku uz zvyklla zatial nie je casto chora

zgurkaa
21. jún 2007

Zaujimave, ze tu nie su ziadne mamicky s rovnako starymi detmi, nie nina? 🙂 Asi si tu pokecame, len my dve 😀 .

nina123
autor
24. jún 2007

zgurka aj ja sa tomu cudujem ze sme len dve

omfahad
24. jún 2007

Ahojte baby, aj ja sa pripajam 🙂
Som ta tu nasla Nina 😀
Jam mam chlapceka, teraz 19juna mal 4 roky.Do skolky so ho davala na skusku uz od 2 rokov,pretoze moja maminka je ucitelka v skolke.On ma strasne rad deti.

nina123
autor
24. jún 2007

omfahad juchu ze sa pridavas 😉 moja saska bude amt teraz na zaciatku jula 4roky

omfahad
24. jún 2007

No moj Fahad mal teraz 19juna sme mu robili velku oslavu
On uz je taky velky 😅 Kazdym dnom ma niecim prekvapi,niekedy sa normalne cudujem ako to male dieta vsetko vnima.
Baby predvcerom vecer som ho ukladala na spanie a povedal mi ze nechce byt velky.Ja na to prekvapene preco?a ta odpoved ma odrovnala:'lebo nechcem aby si ty aj ocko zomreli" 😲 ☹
Teraz ked som tehotna som dost citliva,no ako mi toto povedal,tak som sa drzala aby som sa pred nim nerozplakala.
Rozmyslala som ci mu niekto nieco nehovoril o smrti,alebo nieco suvisiace s tym,ale nie.No ako ho to mohlo napadnut? 😕

nina123
autor
25. jún 2007

omfahad male deti niekedy vedia aj o takych veciach o ktorich mi nemame tusenia ze nieco vedia to aj moja malicka ma vzdy prekvapi na prve pocutie nejakou osmarinou ale tM len sdokazuju aky su

zgurkaa
29. jún 2007

Vitaj omfahad. Konecne sme sa rozrastli. No moja mala zvykla hovorit, ze ked tatinko nebude posluchat, kupime druheho. Ale pritom myslela, ze presnu kopiu tohto. 🙂 A teraz ma akesi cudne chute. Papa palacinky s grankom a k tomu paradajky a papriku, inokedy pastetovy chleba so salamou. Po kom to dite je.......... 😀

erika1
29. jún 2007

Ahojte,aj ja som tu 😉

ivanka592
30. jún 2007

ahojte ja len chcem dat male info o ninke 🙂 vybrala sa s malou na veelku dlhu dovolenku k moru -ved si to aj zasluzi potom co si vystrojil jej priatel

zgurkaa
30. jún 2007

Ahoj Ivanka, co si vystrojil jej priatel? Vitaj erika. 🙂

erika1
30. jún 2007

Diky zgurkaa..Nas Erik bude mat 4 roky 10.10.,takze sme zatial z Vas najmladsi. 😀

ivanka592
30. jún 2007

zgurka prosto ju klamal a napokon zistila ze ju podvadza a preto sa od neho odstahovala

zgurkaa
4. júl 2007

No chudatko ninka. 🙂 Ak s nou budes hovorit, pozdravuj ju odo mna, nech si skusi uzit dovolenku a skoro sa medzi nas vrati. 🙂

nina123
autor
7. júl 2007

ahojte pekny den sa praje

ivanka nebola som na dovolenka s malou to som len tebe tak povedala ☹

zgurkaa
9. júl 2007

Ako nina123? 🙂

mimakro
16. júl 2007

Čaute baby. Môj Ondrej je jednoznačne najmladší z klubu detí narodených v roku 2003. 4 roky bude nať 29. decembra. Do škôlky ide od septembra a už sa teší.

lasenka
16. júl 2007

ahojte 😉
moj maly bude mat 4 roky 12. novembra, no do skolky chodi uz od roka a 10 mesiacov. Musela som nastupit do prace a Matusko do skolky, ale vobec si nestazujeme 🙂

mimakro
19. júl 2007

My sme jediní, čo si užívajú plné tri roky rodičovskej DOVOLENKY? 😀

sweetberry
19. júl 2007

ahojkajte mamulky")

zgurkaa
22. júl 2007

Ahojte. No konecne pribudaju maminky. Uz som si zacala mysliet ze sa tato tema zapadne prachom. 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre