Maminy, ktoré rodili v roku 2003. Nájdem tu nejaké?

nina123
8. jún 2007

Najdem tu taku maminku???

z.g.
2. feb 2009

ahojte,
my sme doma teraz, lebo natálka je nachladnutá, tak som ju nechala doma
a celý deň sedí pri telke a nevie sa odtrhnúť od nej, a ke´d áno, tak len na chvíľu, sleduje animal planet, tak je to aspoň prospešné...

tento týždeň ideme na zápis, tak som zvedavá

ka77ka
2. feb 2009

my sme mali zapis dnes.od sept.budem mat doma prvacku. 🙂

andrea.m
2. feb 2009

mne sa filipko cestou zo škôlky pochválil že si robili lízatka s cencúľov. a to bol v mš 3x po chorobe tak som zvedavá kedy sa mu ta choroba vráti.

z.g.
3. feb 2009

andrea.m 😀 😀 😀

melory
10. feb 2009

andrejka nas tiez hlada "klince" na autach 😵
moj je tiez chory, ale len sopel a kasel. mala to znasa horsie, aj s teplotami.
moj skolkar ma odklad, zle mu vychadzaju roky. som rada, nastupi do skoly a mala do skolky.
baby na com "ficia" vasi maly???

ka77ka
24. feb 2009

na com fici terezka?...tak momentalne je cislo 1 Hanna Montana. 😀

zajo79
24. feb 2009

cervanek na animaxe, kazdy vecer o osmej 😀

z.g.
24. feb 2009

"nás" bavia dopkumenty o zvieratkách na Animal Planet
Lišiak Renart, Bratz kreslená rozprávka

dosť sa to obmieňa...
a vytiahli sme po dlhom čase Levieho kráľa- to povedala malá, že je to najkrajšia rozprávka

jaduska
10. júl 2009

ejha, tu dobre dlho nikto nebol....

zgurkaa
15. júl 2009

no veru. Vcera som bola pozriet v skole, lebo sa u nas menila riaditelka a uz su konecne jasne ucitelky pre prvakov. Tak som ju supla k mojej byvalej spoluziacke zo zakladky. 🙂 Tak snad som vybrala dobre.

abetka
15. júl 2009

no veru dlho. To uz su deti podelene? Ja stale kukam na strankach skoly a este nic tam nieje, tak som zvedava 😉

zajo79
15. júl 2009

ahojte...mam syna, september 2003. do skoly ide az o rok, i ked mam pocit ze bude mudrejsi ako ucitelka dovtedy.

chcem sa spytat, chodite s detmi niekto logopedovi? nevieme stale dobre "r"... ucitelky v skolke hovorili ze este ma cas, maju tam tusim aj horsie rozpravajuce deti..

z.g.
15. júl 2009

ahojte, dobre sme tu zaspali...
ja chodím s malou k logopedičke už od 4 rokov /cca/...treba ísť radšej skôr než to zanedbať...ale tešte majú na to "r" nárok...aj malá ho ešte občas nesprávne vysloví...

no píšem teda, ale už som to chcela vypnúť, tak len tak narýchlo...

z.g.
15. júl 2009

oprava: ale ešte majú nárok...no, ospalá som už 😀 😀

omfahad
16. júl 2009

ahojte maminky, no po dlhej dobe sa ozyvam....... 😎
neviete mi niektora poradit.......moj synator nastupuje od septembra do skoly, ale je to mimo EU.......je zapisany aj v skole tu na SK...takze kazdy rok po prichode na SK bude musiet robit neake postupove skusky....myslim ale len z tych predmetov, ktore tam v skole niesu...napr.slovensky jazyk....nemate niektora podobnu situaciu? neviem ci to bude maly zvladat, on je sikovny, ale: bude navstevovat anglicku skolu / bude tam mat arabcinu, pocnuc arabskym pismom, citanim.... 😝, kedze je to anglicka skola, tak samozrejme anglictina....tak neviem ci to chuda moje nebude mat tazke, ked ho zacnem ucit este aj slovensky....on uz nasu abecedu pozna, chyta sa aj na citanie, ale neviem ci sa mu to nebude vsetko miesat......no skusim sa opytat este na inych forach, akakolvek skusenost, alebo rada sa mi zide......dakujem pekne a prajem vam krasne slnecne dniii 😉

ada11
22. aug 2009

maminy, kde ste? 😕

omfahad, neviem ti poradiť, len viem to, že známa išla s celou rodinou do Rakúska a syn musí tiež chodiť na nejaké preskúšania sem do školy, do ktorej chodil pred odchodom do zahraničia /tušim to vychádzalo raz za pol roka/ 😉

lusiena
10. okt 2010

zrejme som prešvihla vstup do skupiny... 🙂 Dcérka je už druháčka a úspešne pokračujeme v školskom vzdelávaní, aj keď s veľkým prejavom vzdoru k povinnostiam, zrejme preto, že dcéra je dieľa ohodnotené psychologičkou ako nadpriemerné... niekdy už neviem, ako si s ňou dať rady...

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

jarus1
30. jún 2011

ahoj
nemáte záujem o tento tábor?
http://www.m-travel.sk/tabor/node/16.
namiesto 181 eur, ponúkam 100 eur, je to výhra a nemám koho poslať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre