Maminy po IVF. Pridajte sa!

lucia.kl
2. sep 2010

čaute, tak je načase, aby sme sa s neplodnosti presunuli sem 🙂

lucia.kl
autor
2. sep 2010

len dúfam, že je cz aj sk. to v nastaveniach nepísali...

janka_a
2. sep 2010

@lucia.kl je len na slovenskej stranke..

lucia.kl
autor
2. sep 2010

môžem poprosiť túto tému zamkúť, chcela som ju aj na fore do cz, ale nevšimla som si. ďakujem

lucia.kl
autor
2. sep 2010

@janka_a už som si všimla ☹

janka_a
2. sep 2010

@lucia.kl kontaktuj adminky oni s tym nieco spravia 😉 mozno sa da tema dat aj na cz stranku dodatocne ak nie popros o zamknutie a vytvorte novu..

denis19
2. sep 2010

@lucia.kl tak by už mela být i cz podle úvodu ne?

denis19
2. sep 2010

Tak a je i na CZ! pod kojenci

lucia.kl
autor
2. sep 2010

áno, už to je 🙂

lucia.kl
autor
2. sep 2010

@gabulik77 a @l.u.c.i.e šup sem 😀

denis19
2. sep 2010

@lucia.kl tak já jsem už tu a snad nám to tu bude klapat 🙂 🙂 Naše slečinka se probrala z podvečerního spánku, zboxovala klasicky hračky , sundala ponožky a odkopla deku a je spokojená 🙂

lucia.kl
autor
2. sep 2010

@denis19 neboj bude nám to tu klapať, no mne sa prebrali obe a akurat som dnes dostala tretíkrát plný zásah zvratkami.... 😠 a plače mi to tu stereo ☹ 😠 😖

denis19
2. sep 2010

@lucia.kl tak to ti fakt závidím, mne stačí jedna slečinka 🙂 ale i dve bych mela ráda 🙂 a dnes mám na sobe také už druhé tričko 🙂 kdo ví proč????? 😲 ale nevadí, muj mnž tvrdí,že tak voní bábatka 🙂

gabulik77
2. sep 2010

ahoj holky všechny moc zdravím, dnešek jsem měla docela pestrý, měla jsem tu kámošku a pak jsme šli na procházku. Jinak Denis dodatečně vše njlepší k výročí a manžovi k narozkám taky🙂)

lucia.kl
autor
2. sep 2010

@gabulik77 tak vitaj medzi nami v novej téme 😀

lucia.kl
autor
2. sep 2010

@denis19 ja mám na sebe stále to isté, som sa nestíhala prezliecť a už to uschlo. 😀 no Nicolka mi stihla zaspať skôr ako som kúpala a Alexa je ticho vo vedlajšej izbe, asi ju pojdem skontrolovať, či nespí aj ona, ale tá je aspoň okúpaná. idem kukať tv- talenty

gabulik77
2. sep 2010

@lucia.kl malý má nějaké potníčky nebo co to je, u dr. jsem s tím nebyla, ale pořád se to sune někam jinam, každý den je má jinde:( objevilo se to když jsme s ním jeli autem a on usnul a opřel si tvář o pásy v autosedačce, oni jsou z umělotiny a myslím si, jak se zpotil, tak se mu to objevilo, ale nevím

lucia.kl
autor
2. sep 2010

@gabulik77 radšej si to daj skontrolovať, nech vieš žťe to nieje nič vážne, my sme dostali tuším holtov krém sa tá tuba volá a ked sa mi Nicol vysype, tak stačí natrieť len raz a zmizne...

gabulik77
2. sep 2010

holky dneska je malej nějaký divný, od jedenácti nespal, teď tedy asi od půl sedmý spí, ale je nějaký divný, včera mi za den vypil celkem 680 ml mléka, nevím jestli to nevadí. Dneska v pět odpoledne mi vypil 150 ml, vůbec to nechápu, myslím, že by pil i dál, kdyby bylo co, je dneska nějaký nesvůj, pořád pláče a já nevím proč.

lucia.kl
autor
2. sep 2010

@gabulik77 to môže byť kludne aj zmenou počasia, alebno len trochu prechladol, alebo je to tá zmena čo je vždy v nejakom období dieťata

gabulik77
2. sep 2010

@lucia.kl no je fakt že já vůbec nevím jak ho mám ven oblékat, je to hrozný:( nepoznám jestli mu bude zima či ne. Dneska měl venku bodyčko s dlouhým rukávem, teplejší dupačky, ponožky a teplý svetr s kapucou a čepičku, celý byl zabalený v dece a na kočárku se měla ten kryt co se připíná na korbu. Je fakt že dlaně měl studený, ale on je nikdy nenechá pod dekou, tak jsem mu jen přetahla rukávy přes ruce, ale na krku byl teplý a pod dekou měl také teplo a teď doma máme 23 stupňů a má dupačky a bodyčko s dlouhým a když spí tak je v zavinovačce nebo přikrytý slabou dekou, myslíš že mu může být zima?

lucia.kl
autor
3. sep 2010

@gabulik77 nemyslím, že by mu bola zima, ja som dnes mala baby tak isto oblečené, neviem ako u vás, al eu nás bolo dnes strašné počasie, chvílu zima chvílu teplo, a ja som stále vyzliekala odkrývala a opačne 😠 - regulovala som ich podla seba, ked bolo teplo mňe, tak som odkryla a ked mi bnola zima tak zakryla, čert aby sa v tom počasí vyznal, a doma ich mám len v pyžamku a prikryté dekou.... uvidíš zajtra, všetko môže byť zas ok.

l.u.c.i.e
3. sep 2010

Dobré ránko, jsem tu 🙂 Včera jsem už nemohla být na netu, přišla návštěva a v podvečer druhá 🙂

@gabulik77, občas taky nevím, jak mám malého obléci. Ale můžu tě ujistit, že jak oblékáš ty, tak oblékám i já. I náš malej má studené ruce. I doma. Přitom nosánek i zátylek má teplý.
Za chvíli půjdeme na prochajdu a venku je jen 10 stupňů.

Copak máte dnes v plánu?

denis19
3. sep 2010

Dobré ránko!
Já dnes plánuji určite procházky aprocházky, konečne je sluníčko ,ale nemám odvahu jít na balkon a zjistit kolik je stupnu, neboť vidím, že lidé mají bundy a když tu už nahodí bundy, tak to je fakt zima!!!!!
Já včera malou už navlékla do overalu zatepleného a neprotestovala, bylo 8 stupňu.
Jinak nevím jak docílit ,aby mala spala i na zádech!

l.u.c.i.e
3. sep 2010

@denis19, v tom ti neporadím, jak docílit toho, aby ti malá spala na zádech. V tom mi problém nemáme. U nás taky svítí sluníčko, ale je zima 🙂 Ale jeden dobrý efekt to má. Malému se lépe dýchá v tom vlhkém počasí.

denis19
3. sep 2010

@l.u.c.i.e jinak na celodenní pohodu i naší více vyhovuje toto počasí,ale je to logické,že, ikdyž má stále ledoruce,ale jinak je teplounká 🙂 No u nás je problém s tím, že ona by sice spala i na zádech,ale jen s dudlíkem a jakmile ji vypadne, tak je rev a to se potom nikdo moc nevyspí, neboť ji ho stále musím dáva a je to takový kolotoč a nejak se ji prestalo chtít spát na boku. No ividíme zase co prinesou další dny, neboť žádný není stejný 🙂

l.u.c.i.e
3. sep 2010

@denis19, my taky v noci spíme na boku. Naštěstí když malému vypadne dudlík, tak neřve. A co spinkání na bříšku? Náš tedy takhle spí, jen když ho spícího přenesu do postýlky. Jinak by tak neusnul...
Jo a dnes se nám poprvé podařilo pást koníčky 🙂

denis19
3. sep 2010

@l.u.c.i.e no super pasáček!!!! NAše spí práve v noci na bríšku,ale mnž si usmyslel zmenu,aby se ji ze spaní na bríšku neco nestalo a takto to dopadlo a také neusne na bríšku, jen kdy spící tak položím do postýlky, zajímavé,co?

denis19
3. sep 2010

@gabulik77 tak já se dnes setkala na pískovišti s jednou maminkou a ta skončila po problémech jako má Péťe a pres bebu a hami u nutrilonu HA..tak Ti nevím, možná to fakt stojí za pokus ☹

l.u.c.i.e
3. sep 2010

@denis19, nemyslím si, že by se jí něco mohlo stát, jestli máte monitor dechu. Pokud se jí tak spí nejlépe, tak proč to měnit...

denis19
3. sep 2010

@l.u.c.i.e no také myslím...normálen jsem tak líná, že ikdyž si dítko podriemkává, nechce se mi varit!! katastrofa se mnou! A ani nevím co, to je nejhorší!
Jinak dnes má Karolínka trochu nervoz náladu, teda spíše jen ted odpoledne, neumí si opet najít místo a neví co by chtela....to je nejhorší 🙂