Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenk30
26. máj 2009

čavo.

no tie tortičky chcú všade objednávky vopred.........asi. Pepies a keby si nejaké horalky zlepila? 😀

Mne piecť celkom ide, len nezvládam kysnuté cesto. A ako som otehotnela sa mi snívalo, že dítko stále chcelo šišky.............neviem čo ja mám s tými šiškami. už toľko krát zasratá celá kuchyňa, súťaženie s mužom........a tie svine sú furt tvrdé. Naposledy mi dala recept kolegiňa - že z jogurtu, že tie sa mi nemôžu pokaziť. zvládla som posrať aj tie. Raz na fašiangy som pozvala kamarátov a že narobím šišky. Krásne síce boli. Všetci sa s plnou krásnou misou odfotili, ale to bolo všetko 😀 . Ale ja sa tie prekliate šišky raz naučím!!!!!!!!!!!

No včera bol riadny pek a dnes má byť ešte viac. Malý aj keď mal holé labky a len krátke body - tak totál spotený celý chrbátik a on potom len na rukách a dosť fúkalo. Už aby bol v šporťáku, tam mu nebude asi až tak teplo. Včera som ho už kúpala v bazéne, ale prvý pokus bol po ritku, ale sa rehlil.

Tak ja sľubujem, že keď dostaviame domček v Jedľovinách, tak si tam urobíme detičkovú žúrku /ak do vtedy naše detičky nebudú mať 15 rokov.... 😀 /

ukana
26. máj 2009

leni a tieto sisky si neskusala, su bez drozdia, len s kypr.praskom 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3676

ukana
26. máj 2009

lenk30, aj nasi tak stavaju chatu, ze pre vnucikov 😀 kym dostavaju, chlapci si tam budu akurat robit zury a vodit frajerky 😀 😀 😀

zuzu13
26. máj 2009

no a tu mas receptik odo mna...
300g poloh.muky, 5 lyzic {jeden teglik}kyslej smotany, 2 zltky, 30 dkg pras.cukru, 50 g roztopeneho vlazneho masla, 1 prasok do peciva, stipka soli ... vsetko zmiesat na hladke cesto , nechat min. 20 min. odpocinut....

ukana
26. máj 2009

keby nebolo tak teplo, aj by som dnes vecer spravila sisky, ale nam v tomto teple sladke nejde moc na chut 🙂

lenk30
26. máj 2009

ukana, zuzu dík. určite skúsim ešte nejaký ten pokus. a robíte ich vo friťáku, či na pavici? keď sú zlé, vždy skúsim kade čo - nech mám viac riadu špinavého.

ukana, no až tak to asi nebude, lebo môj manželík je riadny fanatik a rozhodol sa, že do augusta to bude pod strechov, len to už neviem či tá strecha nám spadne z neba................ale pravda je, že robia presne 3 týždne a to kým to vykopali, lebo je to vo svahu a už sú základy a 6 rád obvodového múru . je šikovný

zuzu13
26. máj 2009

lenk, na panvici....

ukana
26. máj 2009

lenk, tak super, ja tak tuzim po dome..........ale sa ho nedozijem....... 😒 😢 😢 😢 budem chodit ku vam 😅 😀 aspon na navstevu 😅 moje dieta postrazi tvoje, a my nohy vylozene 😀 😀

nicolmt
26. máj 2009

leni na musim preripat fotoalbum aby som tak dake fotky este mohla dat 😕 a pozmensovat 😝
hodim to radsej na gmail ak tam mam este miesto...poslem link ..casom 😀

my budicek 5.30 😠 vcera ju stretko uvachalo, v aute som ju prehovorala nech nezaspi, vydrzala kupanie, pri mlieku zaspavala a ked som ju polozila do postielky hned zalomila..a takto sa mi rano odvdacila 😎

dnes nas caka ockovanie 😒 prvy krat aj tie pneumokoky..obe nohy..sa tesim..skoda akurat ked je tak pekne, som mala ideu na chatu a vytiahnut bazen 😕 ale asi bude horucka a nemozeme ist na slnko ani do vody 😠 vyckame trochen..

zoeno.1
26. máj 2009

ahojte,nachvilu sa vam tu votrem,potrebovala by som poradit ,ktory internet by ste mi odporucili si dat zaviest doma....budeme na Podhaji
diky 🙂

lucxy
26. máj 2009

leni mala vstala 6,07 presne a zaspala 21,00,,,,my uz sme boli aj vonku a teraz idem upratat 🙂

lucxy
26. máj 2009

uz som kukla 🙂
zoeno nie som z podhaja takze neviem 🙂

nicolmt
26. máj 2009

aj popisky som akurat doplnila 😉
ked uz som doranajkovala tie lupienky 😝 😕 idem cosi robit ci co 😕

zoe..ja mam marticonet..ale som z ladovne, neviem ako su na podhaji rozvody 😕

lenkamt
26. máj 2009

Nicol - dík za fotky 😀 aspoň, že deti mám pekné 😀

mne deti zobrala mamina so ségrou von, tak lážoplážo som povysávala, poumývala, navarila aj ožehlila 🙂 kým zaspali tak tu sedela ségra a ja som odbehla do solárka, kúpila som si langoše a hrach, tak sa napchávam 🙂

no a poobede ideme asi do blatnice 🙂 na aute - to je info pre Zuzu 😀 keby chcela ísť za nami bicyklom 😀

no a pozdravujem Adiku, ktorá mi závidí aupairky 😀

lenkamt
26. máj 2009

Bocmanka - prvá fotka úplne geniálna 😀

bocmanka
26. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
leni myslíš táto?....xixixi
návrat domov po troch dňoch makačky a aj oddychovačky, nedeľa 11h , cesta autom bojnice-martin....inak v aute ani jeden z nich nespáva.... 😀

bocmanka
26. máj 2009

🙂 nicol...aj mne dajte sem tam infošky kde sa budete nachádzať.....fotečky sú super, aj maminy aj detičky..

nicolmt
26. máj 2009

to bola taka spontalna akcia 🙂 ale budeme mysliet aj na ostatnych...aj matka mala reklamaciu 😕

mohli by sme si dat zavazok raz do tyzdna vyletujeme 😕 co ja viem, si povieme ze kadzu stredu napr a kazdu stredu sa dakde vyberieme, kdo bude chciet sa prida 🙂

idem konecne obedovat..decko uvrestane po ockovani zaspalo..a pri tom vrestani som postrehla ze mame novu minimalne jednu stolicku 😲 😝

boc ta fotka je genialna 😀
leni to ja mam tak blby fotak, vzdy ked mam mod ze "deti" tak foti len deti pekne 😕 😝 nabuduce dam "portret" uz aspon viem co mam ja vsetky take divne fotky 😀 😀

saskarisko
26. máj 2009

Ahojte,
dajte mi prosim nejaky tip na dobru restiku, ktora ma aj detske ihrisko, resp. nejaky kutik, je trosku uzavreta a dobre tam varia. dakujem
ta orea vyzera zaujimava, ale ked tam byva kvantum ludi nic moc pre nas

zuzu13
26. máj 2009

ahojte...
lenka dakujem...urcite by som do tej blatnice isla...ved som vravela ze sa tam chystame na bicykloch...ale dnes poobede uz to nepojde....doobeda toho bolo dost...cca 15 km slapania + dva sudy vypolievane + natahana voda...nie...dakujem...dnes zvladnem max. pieskovisko pred domom ... a v chladku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
26. máj 2009

no ako bolo v blatnici?

lucxy
26. máj 2009

a pripravte sa od zajtra sa ma vyrazne zmenit pocasie

lenkamt
26. máj 2009

však sme neboli, ujo mijo mi peniaze doniesol domov, zobudil deti o 13.30 😝 pokecal a šiel, deti ockovi stále že ujo mijo ujo mijo a on že a čo robili s maminkou a Lucia si v tom momente nejako divne cmukla s ústami 😀 mám doma prúser 😀 a to ešte nevedia rozprávať 😀 koniec randeniu 😝 😀

boli sme na ľadovni a stretla som aj Nicol aj Adiku 🙂

záväzok s každou stredou je fajn, ibaže napr. tento týždeň bol pekný pondelok a utorok od zajtra bude asi hnusne a môžme ísť akurát do tulipu alebo mc.... alebo v meste je cukráreň s detským kútikom 😉

lucxy
26. máj 2009

leni a co nato muz? 🙂

matja
26. máj 2009

dievčatá, chodievate do MRC? Býva tam veľa ľudí/detičiek?
Ako sa vám pozdáva "bábätkovo"?
A skúsili ste niektorá tieto masáže? http://pic.mrc.sk/Masaze.jpg Na stránke MRC je napísané, že je to v priestoroch MRC, ale na tom linku sa píše, že sa chodí priamo k rodine domov.

lenkamt
26. máj 2009

Lucxy - povedal že ja som to vedel 😀

Matja - ja som bola párkrát len v herni a bolo prázdno 😉

nicolmt
26. máj 2009

leni to ujo mijo bude musiet uz len klopat 😝 😀 a ja som adiku nestretla 😕
je fakt ze to nemusia byt stredy ked sme zavisle od pocka 😒 my mame zajtra hudobku a svrtok vystupenie takze full program 🙂

matja
26. máj 2009

práve pozerám, že tie masáže nie sú asi pre deti. Myslela som si, že to sa masírujú bábätká.

lenkamt
26. máj 2009

no ujo Mijo bude musieť chodiť potichu a tajne 😀

v pondelok už má byť pekne , tak dajte návrhy kam by sme šli 🙂

Matja - však skoč na masáž ty, určite sa ti zíde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre