Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
8. jún 2009

dobre ranko

lucxy
8. jún 2009

celkom sa vycasilo 🙂

ankatrnka
8. jún 2009

...dobre ranko....tak torty som nahodila len nie vsetky 😉 ,ideme ranajkovat 🙂

lucxy
8. jún 2009

ahoj ankatrnka akurat som chcela napisat, ze krasne torty mas v albume,,,si cukrarka?

ankatrnka
8. jún 2009

..dakujem...ano cukrarka..

lucxy
8. jún 2009

a odkial si z mt? zajtra by malo byt poobede stretko,,,dojdi 🙂

ankatrnka
8. jún 2009

ano z Ladovne..rada a kde?

lucxy
8. jún 2009

este sa dohodneme, ze kde,,,ked dojdu na konika zuzka s lenkou 🙂 lucim sa idem s malou vonku

lenk30
8. jún 2009

ahojte, zajtra rada pridam 🙂 . Ja dnes frčím do servisu, lebo ešte tehotná som si nacúvala do kufra a už sú tu dôsledky. nezamknem auto a neotvorím kufor, takže ešte neviem ako tam idem vpratať kočík.........len som sa naštvala po ránku

bocmanka
8. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak my sme od piatku konečne všetci fit, mali sme hnačkovo...atď. virózu, tak sme si užili víkend ako už dááááávno nie....

vítam ankatrnka-u...tortičky krááásne, napr.mňa by zaujímala tá so ženským pozadím...pečieš aj na zákazky? blíži sa jún a petra-pavla, čo je môj manželík...tak by sa nám celkom taká jedna hodila 😀

lucxy
8. jún 2009

hm bocmanka tak to muselo byt hrozne stou virozou,,,,to ste mali vsetci aj ty?
my sme boli cele doobedie vonku ale mne nie je dobre mam nizky tlak

matica2
8. jún 2009

ahooojte 🙂 parádne sa nám vyčasilo huráááá

lucxy
8. jún 2009

no je riadne teplo

zuzu13
8. jún 2009

ahojte
boc...dobre, ze ste uz OK...
zajtra stretko????nooo....ved sa dohodneme...
lucxy, daj si za poharik... 😉

lucxy
8. jún 2009

zuzu myslim ze ten poharik by ma skor zabil ako mi pomohol 🙂

lucxy
8. jún 2009

co ste vsetky vonku? 🙂

zuzu13
8. jún 2009

lucxy, nie sme von....ideme na navstevu...pozriet svokrovcov...neboli sme tam 2 tyz. a to byvaju 4 posch. pod nami 😀 😀 😀 ....aj tak fuci ako besne a ciernava sa tiahne....a hlavne potrebujem oddych po vikende 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matica2
8. jún 2009

parádne nám popršalo a my sme s babamy sedeli pred dverami a pozerali sa 😉 ja sa rada pozerám ked prší 😀

ikulka
8. jún 2009

ahojky no veru konečne je teplo už sa patrilo.....my sme boli poobede v za ale tam riadne lialo až po párnicu pototm už bližšie k nám svietilo slnko

adiku
8. jún 2009

cafte ja len ze lenka ma nieco s PC tak ak daco dohadujete ci dohodnete piste a ja jej dam vediet alebo rovno dajte vediet jej

a kam sa vlastne chystate?? zajtra ma byt zase hic 🙂

nicolmt
8. jún 2009

ahojte..no my s lenkou sme sa teda uz dohodli 😝 ze ideme zajtra do tych Sucian..pizzoska Orea, dame aj pizzu mnam..a kofolu ked soferi pivo nemozu 😒
takze sup sup sa pridat
15.oo odchadzame s Ladovne..ja mam volne miesto v aute, takze mozem zobrat dakoho aj s baby, ale musite mat autosedacku a dokonca si ju vediet aj nahodit 😝 😉 bo ja to moc neviem 🤐

adiku
8. jún 2009

no tak si to pekne uzite ja urcite nejdem mne sa deti budia okolo 14 hod ako kedy a sedacky mam v aute a aj tak by som ich nevedela nahodit a busom isto nie... tak dajte pizzu aj za nas

adiku
8. jún 2009

my sa pretarame aj tu 😀

nicolmt
8. jún 2009

adiku a co tak soferovat 😕 😉 zobrat auto a go

adiku
8. jún 2009

auto tu nie je a zatial som sa po vyse 10 rokochnesoferovania neodhodlala don sadnut a ist ale uz musim len ho musi svagor vratit 🙂

adiku
8. jún 2009

tak ja pre dnes koncim teda pri PC idem len tak cucat do TV

zuzu13
9. jún 2009

dobre ranko....tak vy sa chystate do sucian????fiha...

matica2
9. jún 2009

dobrééé ránko každééé ránko 🙂

matica2
9. jún 2009

čo som vás hned z rána odplašila 😀 😀 😀 tak idem plasit škorce nech nepojedia naše čerešne 😅

zuzu13
9. jún 2009

matica 😀 😀 😀 😀
jaj ceresne...tento rok sme este nemali... ☹
ja pijem kafe s mangelom a ideme do mesta zmenit eurace za koruny...Vito ide na vylet do Brna...

ale sa nam oblaci...vyzera to na dazd...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre