Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
23. jún 2009

cau pepies,,,,nie nevarim idem si zacvicit na orbitreku 😀

lucxy
23. jún 2009

a varim preto vzdy tak skoro lebo drahy chodi na obed na 11,30 no a este chodim smalou von 🙂

lucxy
23. jún 2009

a fakt velmi vas obdivujem, ze mate takto deticky za sebou ja by som to asi nezvladla,,,kludne postrazim ,,,,,ale eeeeeee

lucxy
23. jún 2009

moja kamaratka teraz caka tretie,,,,,prve/dievcatko/ malo teraz v aprili 3 druhe/chlapcek/ bude mat v oktobri 2,,,ked sa narodi to tretie a ma to byt dievcatko ako fakt klobuk dolu,,,,no ale kazda znas sme ina
no na rano stacilo idem cvicit,,,inak vcera som bola na podhaji na aerobiku,,,bolo supis,,,,,

pepies
23. jún 2009

lucxy ten aerobic este byva? uplne som nato zabudla....................
ja som to nemyslela ironicky s tym varenim, myslela som skor na kavu, tak dufam, ze si sa neurazila. 😀 ved to je super, ze tak skoro mas vsetko porobene.....................
my teraz von nechodime, az pobede, lebo maleho ucim spat v postielke.
aj ja idem varit - teda piect kura 😉

lenkamt
23. jún 2009

ja chcem chlapca 😀

nejde mi klavesnica,tak vas len zdravim 😀

lucxy, dufam ze sa nehnevas 😉

pepies
23. jún 2009

lenka ja chcem dvojicky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

matja
23. jún 2009

ja som tiež chcela dvojičky 🙂 Teraz mi stačí ten môj čirkáš 🙂
saskarisko, Riško je úžasný braček 🙂

pepies
23. jún 2009

Lenka kedy idete do toho Turecka? do prdele, mate aspon garanciu pekneho pocasia.
to v Taliansku sa blazni pocasie, dnes je v Grade dazdivo a 18 stupnov, ide ma porazit. ☹

ellab
23. jún 2009

Ahooojte 🙂
Pepies, nestresuj sa 😉

zuzu13
23. jún 2009

cafte...mate za temu...
aj ja chcem tretie ...ale uz len vnuca... 😀 😀 😀
prave som prisla od dr...mangel ma donutil a dokonca siel so mnou...aby si bol isty 😀 😀 😀 takze mam antb. a mam lezat, hlasovy klud...no som zvedava dokedy vydrzim... 😀 😀 😀

ellab
23. jún 2009

zuzu13 - a deti o tvojom hlasovom klude vedia? 😀

zuzu13
23. jún 2009

ellab...robis si zo man srandu??? 😀 😀 😀 no jasne...tak ticho doma uz davno nemali 😀 😀 😀

zuzu13
23. jún 2009

ale zase na druhej strane stale piskam... 😀 takze vtedy vsetci naklusu ze co potrebujem 😀 😀 😀

pepies
23. jún 2009

zuzu skore uzdravenie............

Ellab - chyta ma cestovna horucka. Maly spi, zatial sme doma, poobede do mesta dokupit opalovacie kremy, ale asi sa nato vykaslem, lebo ich mozno nebudeme potrebovat. Inac ta romanticka plavba gondolou stoji 80 EUR pre 6 osob je to. 😉

bocmanka
23. jún 2009

🙂 pepies a kedy cestujete?
no teraz je napr. v italy otrasneeeeee, kamoška odcestovala v piatok že na týždeň do stanu a s tromi deťmi...mi písala, že kupujú pančušky a gumáky..a keď som jej hovorila, ber aj teplé, tak sa smiala, šak že idp k moru....takže počko je nevyspytateľnééééé...
😀
ja mám doma lazaretík, manžel aj najstarší pokračuje ešte z minulého týždňa, obaja atb, len my s romy sme zdravotné sestričky, ešteže si to marko v škôlke užije... 😵

bocmanka
23. jún 2009

😀 zuzu teraz neviem, ten tvoj hlas to je dôsledok toho, že piješ málo, či piješ veľa, či piješ bezo mňa...xixxixi
😀 dúfam, že sa stretneme na dotyky a spojenia, ja sa chystám na niekoľko divadel. prestavení a konkrétne aj zajtra vezmem marka zo škôlky a ideme na supiš detské predstavenie o 10h do divadla, a aj vo štvrtok, kuknite programík
www.dotykyaspojenia.sk

bocmanka
23. jún 2009

😎
no a do tretice, čítam, že ste preberali počet detí, no mne keby niekto povedal pred siedmimi rokmi, keď sme mali svdbu, že budeme mať tri deti..... 🙂 🙂 🙂 🙂
ak by som si ťukala na čelo....
ale tri sú úžasnááááááááá vec.....keby sa dalo, tak by som kľudne romy aj sestričku aby mala sparing-partnerku ako sú aj chalani dvaja....

martina7905
23. jún 2009

ahojte baby ako sa mate ja za chvilku idem k zubarovi tak budem troska trpiet a muzicek ako ste v nedelu oslavi den otcov mna mantel pozval do demänovskej jaskyne tak sme boli kuknut bolo krasne len vstupne drahe 🙂

zuzu13
23. jún 2009

pepies dakujem
boc...no konecne si napisala...a ja viem pricinu mojej straty hlasu...pijem malo a bez teba... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
chlapom skore uzdravenie...apropo...super foto v pase 😉

lucxy
23. jún 2009

pepies,,,nie ja som sa nenahnevala 🙂 Lenka juj skoda, ze sme sa nestretli ale vsak ked prides z dovci tak hadam pojdeme 🙂
zuzu rychlo sa vyzdrav,,,,alebo skor si uzi, ze ta obsakuju
martinka ako sa ma Laurinka? a ako bolo v demanovskej?
bocmanka fakt pekna fotka v pase 🙂

martina7905
23. jún 2009

Lucxy ale dobre sa ma Laurika len je troska nachladnuta tak sa liecime a v Demänovskej bolo dobre len ked nam povedala ze nas dokopy caka 620 schodov tak som mala dost ale zvladli sme to 😎

matica2
23. jún 2009

ahojteee 😉 na mna zas dačo lezie ma porazí ☹ ved len munulý týžden som bola bez hlasu a zas ma škriabe v hrdle pomóóóc 😖
do demenovskej som minulý rok poslala manžela a adku a ja so saškou som vegetila kým sa oni škriabali po schodoch 😀 boli sme na dovolenke blízko tak som im spravila výlet 😅 sašku som nechcela trepat celou jaskynou na rukách 😉 a tiež ma vtedy zarazila cena vstupného ved pozeráme krásy slovenska teda naše dedictvo a za tolké prachy to nech účtujú zahraničným turistom 😠

lucxy
23. jún 2009

matica dufam, ze ti bude lepsie,,,zacni sa dacim dopovat,,,daj si grep,,,,a kolko stoji ta demanovska

bocmanka
23. jún 2009

🙂 zuzu, že dačo napísala....xixix, ja vás čítam, ale vy ste tu už také udomácnené, pozoznamované naživo aj natriezvo aj naopito.. 😀 😀 😀

😀
mňa nájdete zajtra na pešej určite, chystám sa na ďurovčíkove divadlo tanca, o 22h bude west side story, bude to na divadelnom námestí, na veľkom pódiu..
😵
a tiež o 10h idem s chalanmi do divadla na predstavenie hasprčko a mrcúlik o dvoch mačkách, čo furt kukali telku..xixixi, sa v ňom nájdu...
lenka...supiš dovolenku želáááááááááám 😵
aj tebe pepies.... 😵

martina7905
23. jún 2009

Lucxy vstupne do Demänovskej dospely je 210sk a detsky od 6 rokov 105sk a do 6 rokov zadara a dojali ma ze za fotak pytali 300sk ale ja som fotila na cierno 🙂 🙂 🙂

lucxy
23. jún 2009

hm tak to dost je vstupne,,,,

lucxy
23. jún 2009

boc tak zajtra mas pestry program,,,my chceme ist do bojnic

abetka
23. jún 2009

ahojte. Mata/ tak s tym vstupnym nech sa strcia. Ja idem zajtra s malym na neurologiu. Dnes som mu kupovala cele topanky, ved to pocasie je otrasne a on uz 23.Som kukala jak puk, ze uz teka vysoke cislo 😅

bibinka
23. jún 2009

lucxy- ale kým vyjdeš do jaskyne,tak ešte za parkovisko pýtajú,ale sumu si už nepamätám,ale myslím že 100 sk. 🙄

abetka- Alexander má stále č.21 😅 ,ale sandálky som mu kupovala zo Sante č.22 a sú mu väčšie. Inak, práve dnes som zistila, že sú mu malé celé topky, takže aj ja musím nabehnúť dakde do lekárne.... 😕
Tomáško má tea veľkú nožku. Koľko meria?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre