Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ikulka
7. júl 2009

ahojk no ella super foto my ideme tiež do it ale do lignana i ked ma kamarátka moc nepotešila mi písala že je tam len tak 25 stupnov a prší až ku poobediu sa vyčasí to nieje bohvie čo ☹ 😖 tak snád kým my pojdeme bude lepšie počasie

martina7905
7. júl 2009

bocmanka ja som kukla pohreb na TA3 ale to nema kultury robia z toho taku vedu ani pape nemal taky pohrem ako on tak som to radsej vypla 😒

bocmanka
7. júl 2009

🙂 jasnéééééé, bolo to prehnané a preamerikanizované, miestami ma vyhadzovalo zo stoličky ale je to hudba mojej mladosti a kopec zážitkov s jeho piesňami, takže ja som to pozerala..

pepies
8. júl 2009

ahojte,
ikulka my sme boli 50 km od Lignana, aj v Lignane sme boli pozriet a bolo super pocasie!!!! Neviem, kde zobrala kamoska tych 25 stupnov, lebo bolo teda riadne horuco a dusno, aj ked bolo pod mrakom, takze sa urcite nemusis bat, ze nebude pekne pocasie. Aj noci boli teda riadne teple a hlavne plne komarov - beeee.
A pre male dieta je pocasie pod mrakom ako stvorene............. 😉 takze nemysli na pocasie a tes sa na dovolenku 😉

pepies
8. júl 2009

a pohreb sme kukali aj my, hoci som Jacksona nemusela, prislo mi trosku luto, ze zomrel.....................
taky je zivot. ☹

lucxy
8. júl 2009

dobre ranko uprsane 🙂 moja mala sa uz tesi ze ide vonku do mlak uz mi tu rozprava 🙂

matica2
8. júl 2009

ahojte 😉 no paráda je von ale aspon sa trošku schladíme 😉 mne je to uz treba lebo sa mi začali vyhadzovat herpesy s tepla 😠
pojdeme von hádam nezmokneme 😀

martina7905
8. júl 2009

a my ssme dnes boli pozriet u nas pana dr.tak ideme brat jeden sirup na preliecenie ale niesme chory ma v sebe........ ☹

lenkamt
8. júl 2009

haloooooooooooooooooooo, som domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moje deti normalne zaspali v lietadle o 21.30 a spali az do rana, takze sme nabehli na klasika rezim o 7 hore

cesta tam tiez prespata - kinedryl naordinujem castejsie

bolo super, vstavali tam o 8, potom spali od 13.30-16.00 a vecer sli spat o 22 po minidisco kakali na serble , cikali do travy ale po cupiacky same, co sa tu neda moc realizovat plienky som doniesla spat nemky sa troska pohorsovali ze curaju do travy, ale ja som sa zas pohorsovala ze ich 4rocne deti maju plienky jedli a pili sme vsetko, uplne super strava baby boli cele dni vo vode, verca v miniklube

inak zbalene sme mali dva kufre, my piati 26+10kg, dvojice pred nami mali 28+16 a podobne ked som tam jednej vravela ze mame aj sunar, plienky, termosku a serble tak nechapala

som total odychnuta idem prat a dezinfikovat

perlicka dovolenky - casnik pred baby zo srandy postavil na obed dve piva a jasne ze MOJE deti tie piva schytili a logali nazvali sme to stylom slovak children nasa povest sa rychlo rozsirila a pri kazdom bare nam nukali dve piva pre twins ked nahodou niektora spadla tak uz kricali no beers

fotky http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Turecko2..., pozor na niektorych nemam stiahnute brucho

😀

lucxy
8. júl 2009

Lenka krasne fotky,,,uff ale ich tam je vela,,,a co ty chces stahovat,,,neblazni,,,,tak vam bolo super 🙂

matica2
8. júl 2009

lenka vitaj 🙂 supééér fotečky 😉 mne to pripadalo že ste boli v raji 😀

abetka
8. júl 2009

lenka vitttaj. Ach , ale ste sa mali krasne. Dievcata to teda zvladli bravurne. 🙂

lucxy
8. júl 2009

a co je snicol a julyb? 🙂

abetka
8. júl 2009

noo aj mna to vcera napadlo, ze kde sa stratili

lucxy
8. júl 2009

no tak baby sup sup ved sa ohlaste,,,

lucxy
8. júl 2009

co ste dneska varili? dajte inspiraciu

matica2
8. júl 2009

ja som varila kuracie krídla na šampiónoch a cestovina 😉

adiku
8. júl 2009

lenka normalne zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiim aj ja tam chcem ist 😀

adiku
8. júl 2009

vazne vyzeralo to tam superacky normalne raj na zemi a boli ste vsetky krasne

adiku
8. júl 2009

ja som nevarila nic mam od vcera paradajkovu a maso na zelenine a zuzu doniesla langose takze full service 😝

adiku
8. júl 2009

a baby nerobime dake stretko teda myslim bez deti niekde na teraske pivecko a my kobylky

bocmanka
8. júl 2009

🙂 lenka vitaaaaaaaaaaj....
krásny fotosky...stavím sa, že ste to vybavovali cez zahraničnú cestovku, lebo sa mi nezdá, žeby naše cestovky ponúkali až takýto komfort, samozrejme na výnimky...

juj, nech je už budúci týždeň, relax potrebujem ako soľ...

ancula...krásne fotky na fb...

aj ja trošku mapujem naše prázdninové dníčky, tak kto máte fb, môžte kuk

http://www.facebook.com/album.php?aid=2027846&i...

abetka
8. júl 2009

ja mam zeleninovu polievku a vyprazany karfiol 😝

bocmanka
8. júl 2009

😵 adiku môžme.....ja môžem zajtra večierkom aj v piatok večierkom....

abetka
8. júl 2009

baby ako sa hybu ceny podnajmov v MT ?

bocmanka
8. júl 2009

😒 abet, čo ja viem, za 1-izbový byt môžu pýtať aj do 200 eur, za 3-izbový, čo asi potrebujete vy aj viac...

abetka
8. júl 2009

no my mame 3 izbovy. Ja ratam okolo300 eur.
😅

bocmanka
8. júl 2009

🤐 no netuším abetka, a to akože ostanete v prenájme vo svojom byte a predáte ho, aby ste mohli dofinancovať dom?

abetka
8. júl 2009

ano, tak nam to ta pani navrhla, ze ona ho chce kupit a kludne mozeme ostat v prenajme. Len sme na vazkach, ze kolko bude prenajom a plus stavba a tak, tak som z toho trochu mimo.
A to dofinancovanie je teda tak, ze ideme kopnut konecne zaklady, no a mury sme chceli az takto o rok zacat tahat, ale keby sa to takto spravilo, tak sa to musi vsetko urychlit a tomu sme sa chceli vyhnut, no ved uvidime, co sa bude diat 😝

pepies
8. júl 2009

ahojte,
lenka vitaj, krasne fotky............... takze ste sa mali super a si oddychnuta - to ja o sebe nemozem tvrdit...... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre