Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

expertka8
10. júl 2009

...abetka...prosiiiiiiiiiiiiiiim Ta....kazda z nas je doma na tyx par hodin NAHRADITELNA 😉
...netvrdte mi..ze sme si za mangelov brali nezodpovednyx tajtrlikov....ktori nevedia podat detom pohar vody...utriet soplik a ritku 😅 😀 😀 😀

abetka
10. júl 2009

no ja jasne pojdem, ale ak by to bolo kriticke, tak neslubujem, ale mne dobre padne ked z toho kolotoca vypadnem 😉
no , ale musim sa priznat, ze napr. MM este maleho ako sa narodil nekupal 😠 . Tak ja sa hlasim, zatial 😝

martina7905
10. júl 2009

Mata ty si akurat vosla do obchodu a ja som isla ku pokladni tak som ti len hlavu vydela kricat som uz nechcela ved ked si tu v bytovke tak dojdi kuknut 😉

nicolmt
10. júl 2009

no normalne uvazujem ci si neprideme po kiahne 😝 sara je sice malicka ale kym som doma este by som to "rada" absolvovat 😕
ozaj vy ste dali deti zaockovat proti kiahnam 😕 lebo my to neodporucili a ked uz ich raz dostat musime 🤐 noze baby radte 😀

abetka
10. júl 2009

ja som uz nestihla dat zaockovat, ale vraj u chlapcov je lepsie ked to dostanu mladsi, vraj to ma potom vplyv na plodnost 😕
nicol/ ides do prace?

zuzu13
11. júl 2009

dobreee ranko...
abetka...bud rada, ze to ma teraz...a ja tiez uvazujem, ci nepridem na kafe a psychicky ta podporit...a cestou by sme si zobrali kiahne 😀 😀 😀

ukana
11. júl 2009

abetka, ja tiez pridem po kiahne, ale my sme uz boli viackrat u deti s kiahnami a nic 🙄 🙄 🙄 ja uz by som to chcela mat za sebou 🙄 matko sa dve hodiny hral so kamosom, co mal kiahne, cerstvo vysypane,,,,,niekto vraj kiahne nema nikdy 😕

na stretko urcite nejdem ☹ ☹

a co sa chlapov tyka, ked MM zvladol dva cele dni mat tri deti 6-6-7rokov, tak vasi zvladnu jeden vecer 😉 aj program im spravil,......... a ja teraz davam byt dokopy 😀 😀 😝

zuzu13
11. júl 2009

ukana, preco urcite nejdes???? ☹

lucxy
11. júl 2009

caute ale stretko je az o tyzden, nie?

abetka
11. júl 2009

co chcete kiahne rychlo pridte, lebo potom nebudeme infekcni. Ale ak to chyti aj Tomi, tak budeme znova 😝

matica2
11. júl 2009

ahoooooj 🙂
ja chceeem kiahne pošli kuriérom 😀

lucxy
11. júl 2009

a to co ste sa vsetky zblaznili 🙂

matica2
11. júl 2009

lucxy to je davová psychóza ved nebudeme horšie ako abetka 😅 😀 😀

bocmanka
11. júl 2009

😉 tak my kiahne nechceme ani kuriérom......
chlapci mali a romy ich hádam až neskôr pozve na návštevu....

expertka8
11. júl 2009

...ak nejde ukana...nejden ani ja... 😀 😀 😀
....iba ak by ma na stretku cakali plaxty.... 😀 😀 😀

bibinka
11. júl 2009

ja isto pôjdem, ale asi zase len na kofolúúúúú, lebo musím byť pojazdná aby som sa dopravila aj domov. Takže hoďte dátum a čas na sklo 😀 😀 😀

cestou domov toimôžem priniesť to pifčo..................za plachty od expi 😀 😀 😀

abetka
12. júl 2009

nicol, vsetko najlepsie k meninam 😉

bibinka
12. júl 2009

nicolmt- tiež sa pripájam ku gratulácii- všetko najlepšie 😉 😉

martina7905
12. júl 2009

nicol vsetko naj k meninkam 😉 🙂 😵

zuzu13
12. júl 2009

hello
nicol...vsetko naj...k meninam 😀

lenkamt
12. júl 2009

ahojte, nejde mi pc 😝 tak som prišla k segre že všetko naj Našej Ninuške 🙂
takže kdyby neco tak mi volajte a pište na mobil 😉

matica2
12. júl 2009

ahojte
nicol všetučko nááááj....
my sme akurát dooslavovali už len lahnút a spat taká som unavená a baby behajú kde berú tú energiu. a zajtra sa idem poslušne hlásit na úrad práce 😒

zuzu13
12. júl 2009

matica...tak to pekne prezisti na UP, nech sme mudrejsie.... 😉

matica2
12. júl 2009

zuzu len kým som povypisovala papiere tak mi bolo treba dalšiu maturitu 😖

abetka
12. júl 2009

matica / no tak drzim palce. A nic nemas na obzore? Ja som tiez zvedava kde, ako a ci sa vobec po MD zamestnam ☹

matica2
12. júl 2009

no nájst by sa dalo keby som nemala deti ale ja potrebujem protizmenu s manželom 😒 alebo treba vodičák čo ja nemám alebo prax alebo je to daleko na dochádzanie a tak

expertka8
12. júl 2009

...matica....netrap sa...vela veci v zivote sa "vyriesi" samo.... 😉

...co jeeeeeee???....ostatni kiahnujete???? 😅 😀

adiku
13. júl 2009

dobre ranko dievcata takze sa zda ze nas caka pekny den
my sme vcera absolvovali zoo v zline tak som trosku unavena ale bolo supeeeeeeeeeeer

adiku
13. júl 2009

expertka zuzu mi odovzdala odkaz takze ta cakam napis do IP co a ako 😀

zuzu13
13. júl 2009

ahojky
matica, no je to tak...s pracou... ale neboj...urcite si nieco najdes...ja mam vodicak...ale pracovne do auta a za volant by som nesadla...xixixi... 😅
ideme von...kym je dychatelny vzduch...vyzera, ze bude hic... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre