Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
22. feb 2009

čaute-

lucxy- naozaj pekný ten melír 🙂

zuzu- ešteže sme nešli do skanzenu, mali sme to na pláne, ale kvôli tomu štátnemu smútku sme to odložili. inak od skanzenu chodíme veľmi radi.

matica- no veru, sadli k vám bacily...fuj, už aby boli preč, že? Naši majú tiež akési sople, ale to sú tie, čo Fifko dotiahol zo škôlky, tak majú multivitamíny a kalciový sirup obaja-ja im ho dávam ako prevenciu pred laryngitídou- minulý týždeň som im takto "zachránila" krky, lebo mi v noci "štekali"a už som sa s nimi videla minimálne na pohotovosti.

mne teraz všetko spí, ja si vegetím....asi si dám druhú kávu a budem si tu skákať ako kobylka 😀 😀 😀 😀

kde ste všetky? ozaj, bol niekto cvičiť?

matica2
22. feb 2009

ja som si cez obed zdriemla lebo v noci som toho moc nenaspala som bola na stráži lebo saska mala 38,5 teplotu

bibinka
22. feb 2009

matica2- a ideš na pohotovosť alebo vydržíte do rána?

lenkamt
22. feb 2009

čafte 🙂
my sme boli včera na tej chate za ségrou = 10dospelých žien, 1stredná a 2malé, najprv sme sa vysánkovali a potom sme boli na chate guľášovať, bolo super, večer sme o 20.00 padli všetky štyri 😀

dnes ich zobral sánkovať ocko, tak pečiem buchty , rozumej čakám kým pekáreň spraví cesto 😀

Verča mala ísť do skanzemu so školou, ale našťastie volala učiteľka že sa to zrušilo......

Lucxy - pekný melír 😉

Matica - ☹ chúďa, ževraj tie afty strašne bolia 😔

matica2
22. feb 2009

nejdeme na pohotovost lebo afty mávala adka tak to poznám. pri adke mi dr poradil tantum verde vytierat a podavat b komplex a vzdy zabralo. a urcite to boli ale saska aspon vela pije ale neje a adka my nechcela ani pit

bibinka
22. feb 2009

to Filipkove afty vždy lieči dr. tak ,že pichá B12 do svalu- ale on to máva brutálne-celé ďasná doslova horia.

matica2
22. feb 2009

chúdatko my sme to take strašné nemali

bibinka
22. feb 2009

no, on na to trpí, aj teraz je akýsi "prejdetý mrazom", tak čakám ako sa to vyvinie do rána.inak my vždy deťom vytierame pusy-na žabu genciánku a na zapálené ďasná a afty takú robenú tinktúru z lekárne alebo klasický herbadent.

matica2
22. feb 2009

ved uvidim saska to este nemala a adke to zaberalo 😉

matka26
22. feb 2009

ahojte,
ja som mala cez vikendik zase volno, mala bola zo soboty na nedelu u starkych na prazdninach 😀
vsetky mate super foto, aj melir je super 😉 a julyb maly je cely tvoj muz 🙂
ja som sa dnes chystala na koncert vidieku do kozla, ale tiez bol zruseny kvoli statnemu smutku ☹ a muz sa aspon nemusel obetovat a mohol ist na hokej, co bol aj rad 😀
my po tyzdni sople uz v pohode, nezliezlo to na hrdlo tak som hrozne rada 🙂
ja chodim sa davat strihat do tulipu k tomu kadernikovi, som s nim spokojna, ked tu nebol, tiez som chodila do tej modrej budovy na podhaji a tam su tiez velmi sikovne baby a ani nie take drahe - strihanie, farbenie a melir do nejakych 500sk, takze to si myslim, ze je uplne v pohodicke na dnesnu dobu 🙂, tulip je drahsi, ale ja som tam s tym chalanom velmi spokojna 🙂
prajem pekny nedelny vecer 😉

lenkamt
22. feb 2009

ja som tam s tým chalanom velmi spokojna 😀 😀 😀 Mati skoro mi cvrklo 😀 pôjdem ho aj ja opáčiť 😀

abetka
22. feb 2009

matka aj ja som spokojna na Podhaji. A aj ceny su fajn

ukana
23. feb 2009

dobre ranko 🙂 to co sa stalo, ze som prva?? 😕 😅 deti vam spia doteraz? 😅

bibinka
23. feb 2009

čaute- ja už mám akúsi depresiu z toho počasia, stále sa mi chce spať, som už asi stará či čo.... 😀 😀 😀

dnes som sa brodila snehom keď som šla do škôlky ako buldozér 😀 -kočík s deckom+druhé decko,ktoré sa kočára držalo ako kliešť, samozrejme ešte revajúce, keďže nechcelo ísť moc do škôlky 😖

ukana- veru, deti by si radi pospali, ale budíček do škôlky je neúprosný 😅 😅 😅. ja tiež ponocujem ako nočná sova a tiež sa mi z postele nechcelo,ale čo už narobím? 😅

julyb
23. feb 2009

Bibinka, som pozerala predpoved a zlepšenie je tam až od 1.3, mna už tiež picne z toho počasie, neviem ako sa idem poobede trepať vonku s kočíkom 😒

abetka
23. feb 2009

boze to co ide do marca snezit. Ved uz ani na aute sa neda pomaly ist, lebo cestari nejako zaspinkali 😅

julyb
23. feb 2009

no ved to do kelu, sme cheli íst dnes do MC ale sa aj bojím aby ma niekde nešmyklo 😢 cesty totál neodhrnuté aspon čo vidím z okna 😠

lucxy
23. feb 2009

caute,,,no tak musite ist iba na sankach,,,asi sa inak nevyhrabete,,,,my mame novu zabavku berieme si boby a lopatky 🙂

bibinka
23. feb 2009

hm, ja by som aj sánky vytiahla, ale neviem si predstaviť,ako budem ťahať dokopy 30kg detí-to budem ako ťažná kobyla 😀 😀 😀 😀 😀

doprd...e, musím ísť niečosúrne vybaviť do teska a tulipu,no autom sa tam asi nevytrepem.

julyb- pre teba jedine dať malého do šatky a nosiť sa 😅 , ale chrbát by si mala v keli po jednej prechádzke ☹

ukana
23. feb 2009

bibi, sanky su lepsie ako kocik, aj ked tam mas dve deti 🙂 po snehu to klze a ide lahsie ako s kocikom 🙂

saskarisko
23. feb 2009

Ahojte,
my sme boli dnes na zahrade, postavili sme jednoguloveho snehuliaka (nejako nam sneh nelepil), a potom sa Risko parkrat spustil a isli sme dom. najlepsie je, ze von sme isli s revom, lebo mlady muz bol od 4.30 hore a prisla unava, a domov sme tiez isli s revom, lebo sa este chcel smykat.

Julyb to iba na podhaji su cesty biele (aj ked doobeda som tu videla 3x traktor so spustenym odhrnacom), cesty v meste su uz mokre a bez snehu

saskarisko
23. feb 2009

Lenka, Sykorka - pekne fotecky 😉

Zajtra maju byt od 13.00 v meste masky, idete kuknut ?

lenkamt
23. feb 2009

ja už mám z bielej farby depku 😀

Sari - vtedy spíme 😉 a aj tak sa boja takže my určite eee

abetka
23. feb 2009

lenka aj ja mam uz depku z toho pocasia
a maly tiez o takom case spi, tak ja s malym tiez nepojdem 😉
ja som nejaka prechladnuta, tak snad to deti nelapia. 😝

lucxy
23. feb 2009

do ktorej su tie masky? 🙂

abetka
23. feb 2009

od 13.00 😉

matica2
23. feb 2009

ahojte
bibinka ja taham na saniach zo skolky obe tak viem ake to je, som ako kôn a pridem domov spotena ako myš 😀 na koči sa neda mam dvojkolieska 😉 , a ked je odmek mám furt dilemu ako ma ist

zuzu13
23. feb 2009

ahojte kobylky moje...nejako nestiham...ale nevadi...
zajtra by som sla na tie fasiangy v meste...ale o 14-tej mam so synom preventivku a potom mozem././takze okolo 15-tej z ladovne...to by slo...ak cosi tak zdrzte masky nech aj my vidime 😀 😀 😀 ...ked uz nam ten skanzem nevysiel... 🙂

zuzu13
23. feb 2009

no co je???nikto nic????no tak dobre....necham priestor mladsej generacii....papapapapa

saskarisko
23. feb 2009

my pojdeme do mesta asi okolo 15.30. ale na masky budeme kukat z velkej dialky. maximalne by sme si pozreli Deduska Vecernicka, ak by sa tam objavil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre