Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

larisa
20. júl 2009

Dobre ránko mile mamičky,
Riškovi srdečne blahoželám k narodeninám 🙂

terqa
autor
20. júl 2009

dobre ranko, takze malej uz koncia kiahne, ale pre zmenu sa mi vysypal vcera maly... tak som uz z toho na nervy.... cele leto v tahu...a neviem ako udrim malu doma este zo dva tyzdne....

adiku
20. júl 2009

dobre ranko vlozila som foto zo stretka tak pozerajte, zelam pekny den

larisa
20. júl 2009

fotky su pekne zo stretka 🙂
kiahne sme ešte nemali no chceli by sme ich mat, ale teraz v lete nie ....Aj sa ich trochu bojim lebo neviem či som ja kiahne ako dieta mala.....

terqa
autor
20. júl 2009

larisa v karte by si ich mala mat zapisane... rok kedy si ich mala...

saskarisko
20. júl 2009

Ahojte,
dakujeme 😵

Larisa - dodatocne prajeme vsetko naj Danielkovi 😉

Terqa - aspon si to odbijes naraz, a mas pokoj. ale byt doma zavreta nezavidim. nam stacili 2. tyzdne, a bolo to tu o drzku

adiku
20. júl 2009

saski dodatocne??? ved Daniela je az zajtra 😉

ellab
20. júl 2009

Ahooojte 🙂
Oslávencom všetko naj 🙂 🙂

saskarisko
20. júl 2009

Adiku - to bolo k narodeninam 😉

bibinka
20. júl 2009

AHOJTE,

saskarisko- Riškovi prajem všetučko najlepšie k druhým narodeninám 😉 😉 😉 😉

foto zo stretka- super, treba to zopakovať............... 😀

babky, mám takú prosbu,mohla by mi niektorá z vás nahrať na dvd nejaké disneyovky? ak áno, prosím do IP. ďakujem

zuzu13
20. júl 2009

ahojte
aj ja sa pripajam k gratulacii a Riskovi prajem vela zdravicka...a dalsie dni bez nehody 😉
adiku...foto super...len nabuduce ma prosim fot od druheho stola...vyzeram ako obor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
terqa, no super leto...ale budes to mat za sebou...no a malu udrzat doma veru bude riadny problem...

abetka
20. júl 2009

😉 ahojte.
Riskovi vsetko najlepsie.
Ja sa ospravdlnujem, ze som nedorazila na stretko, ale za prve / mali sme nefunkcny net a nedalo sa mi ozvat a za druhe/ kopali sme studnu a sachtu a boli nejake komplikacie, tak sme domov prisli 22.00 a to som musela deti este ukladat a pod. takze som toto nemala vobec dobre naplanovane. Este raz sorry a vidim dla foto, ze vam bolo super

abetka
20. júl 2009

a Tomas sa zacal dnes vyhadyovat, takze mame zase kiahne. Alzbeta je uz v pohode, len je prilis bodkovana

bibinka
20. júl 2009

abetka- no to poteší ☹
inak,zhodli sme sa, že budúce stretko bude vo Vrútkach, že jo, holky? 😀 😀

larisa
20. júl 2009

sari dakujeeem 😵

terga dakujem to ma nenapadlo

adiku
20. júl 2009

saski prepac ja som ani nepostrehla narodky takze vsetkym detom co oslavovali vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaj

adiku
20. júl 2009

zuzu netaraj ale ak chces nabuduce pojdem na koniec terasy 😝

pepies
20. júl 2009

ahojte kocky, davno som nepisala - takze:

oslavencom vsetko najlepsie a chorobkam rychle uzdravenie. 🙂

My sme boli dnes v poradni na ockovani + potom v meste na prechadzke.

Bibinka inac posledne dni som sa trajdala aj po Vrutkach s malym okolo Turca v tieniku alebo po meste. 😉 😉 😉 😉 Je tam celkom pekne /hlavne nealko pivo v Astre ci ako sa vola ta restika smerom ku kinu 1. maj 🙂 /

lucxy
20. júl 2009

pepies sa nemozes ozvat ked sa tu trajdas,,,,byvam kusok od tej astrii 🙂
zuzu fakt netrep,,,vsak si dobra na fotkach 🙂

pepies
20. júl 2009

lucxy hod mi cislo mobilu do IP, urcite sa Ti ozvem.
my sme od rana do vecera vonku, lebo maly je akysi nervozny, ako sme sa vratili z dovolenky, nevie sa akosi prehrat doma..............
tak chodime kade-tade 🙂

julyb
20. júl 2009

Kati všetko naj Riškovi...ako sa máte, minule som išla zo Stráni okolo vás...ako sa má malá????

My máme zajtra kontrolu, dúfam že hrdielko bude OK a budeme môcť ísť konečne trénovať chodenie niekde vonku napr. na ihrisko k ľadovčankám 🙂

Zuzu pekné fotky, to bude vínka 😉

Ozaj máte niekto zaočkované dieťa proti kliešťom????

matja
20. júl 2009

baby Martinčanky, nechcete niektorá 15 % zľavu do DM drogérie do konca júla na nákup nad 20 EUR? Rada poskytnem, my sme už jednu využili a druhú môžem darovať 🙂

zuzu13
20. júl 2009

julyb...Lucka aj Viktor su ockovani...a vinka bude...tomu ver...minuly rok bolo riadne ale teraz to vyzera na dvojnasobok...ale aj roboty kopec... 😀 😀 😀

adiku
20. júl 2009

matja ta zlava plati na hocijaky nakup aj za 5 eur len ty si ju dostala lebo si napkupila za vyse 20eur, to len pripominam aby baby vedeli ze je jedno za kolko kupia ked budu mat tu karticku od teba

matica2
20. júl 2009

ale ja som si tiež myslela že tá poukážka je na nákup nad 20€ teda tak som pochopila predavačku čo mi ju dávala. 😅

nicolmt
20. júl 2009

babyy co tak zajtra do Sucian do Orei? lenka ze hej, july?? este niekdo? ca 15 cosi odchod z ladovne 😉

terqa
autor
20. júl 2009

aj my by sme sli s vami do orei, ale kiahnujeme... 😢

ellab
20. júl 2009

Nicol - to je dobrý nápad, ja by som sa tiež pridala, ak môžem 😉

saskarisko
21. júl 2009

Ahojte,
Danielkom vsetko najlepsie 😉

Julyb - dakujem za opytanie. Od stredy mame doma "novu" Sasku, veselu, usmievavu. konecne jej praskol pozostatok cievy v pupceku, a vo stvrtok jej ju vypalili, a dnes na kontrole sa dozvieme, ci ide na operaciu alebo nie (pred mesiacom riesili lekari to, co nemali. az vo stvrtok poriesili to, co mali)

Fotky zo stretka su super 😉

U nas orea stale zatial nehrozi, neviem riadne zlozit a rozlozit nas "autobus" 😖

lenkamt
21. júl 2009

ahojte 🙂

Riškovi dodatočne všetko naj 🙂 Saške prajeme aby už mala bruško v poriadku 🙂

ja do Orei idem, ale nebudem mať pc /idem prehadzovať izby a nábytok/ tak mi píšte sms. ak by Nicol zobrala verču do auta, tak môžem zobrať 1+1 😉

tešíííííííím sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre