Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
26. júl 2009

lucxy ty sa co smejes??? prid sem a vyrazime

lucxy
26. júl 2009

lenka krasne fotky,,,,,si kocka 🙂 dufam, ze to babam prejde 🙂

adiku
26. júl 2009

leni foto super ty si bola teda riadna kost 😝

ivku by som ani nespoznala naozaj dievcata klobuk dole

lenkamt
26. júl 2009

tak už sú hore, plné síl 😅 to čo má byť? ak im nevylezú tie vyrážky, tak čo si mám o tom myslieť - málo pili, alebo únava??? hodinu pospali a teraz budú hore do polnoci 😅

no kočka neviem, ale fajne som sa prežrala 😀

julyb
26. júl 2009

Ahojte, my sme už späť z BB, cez den super, noci máme hrozné, stále sa budí a mrnčí....
Leni možno boli len prehriate, malému tiež niekedy vystúpi teplota a potom z ničho nič klesne....Fotky pekné 🙂
Ja tiež malého pozorujem, zatial nič, dúfam že ich vychytá den pred dovolenkou alebo rovno tam, tak ma porazí ☹ Aj ked všade čítam, že by ci dostať nemal ked je zaočkovaný, alebo len pár vyrážok, no zajtra zavolám preistotu nejakej pediatričke, bo tá naša má dovolenku, či mám našu dovolenku presunúť či čo???? 😒

expertka8
26. júl 2009

...pre info.....MUDr.Kosonova ma od pondelka...do piatka DOVOLENKU 😉

nicolmt
26. júl 2009

no som ja kukala ze jake fesandy boli na titulke ..a to lenka 😀 😅
sara kiahne zvlada lepsie ako ja 😝 ja ked to vidim ake to ma by som revala ☹ ale ju asi skor teraz zuby hnevaju, zajtra idem volat dr ..sme sa mali ozvat a uvidime, sare sa aj dake hrce urobili akoby zdurene uzliny ci co 😎 hadam nas dojde pozriet 😎

abetka
26. júl 2009

nicol, mala je moc vysypana?
nas je teda dost, ale stale menej ako Alzbeta, tak dufam, ze sa viac vyhadzovat nebude. Uz by sa zajtra nemusel 😒
Leni/ fesanda ako vzdy a normalne som sa zamyslela a rozhodla, ze si necham dorast vlasy ako mas ty 😀

lenkamt
26. júl 2009

ježiš ja mám nervy, čudná horúčka, Lucia ako puk čučí na telku 😅 ocko si nahral na video F1 tak s napätím sledujú 😀

julyb
26. júl 2009

Leni mysme sa hrali včera s čajníkom o pol desiatej v kuchyni na zemi, takže v poho 😅

julyb
26. júl 2009

Ja smskujem s mamou a ona smskuje s doktrom a riešime či to malý dostane alebo nie 😅

lenkamt
26. júl 2009

už som ich na druhý pokus uložila, zatiaľ sú ticho 🤐 o polnoci asi šupnem ešte raz nurofen a potom sa uvidí, inak celý deň si pchali ruky do úst, tak snáď stoličky, aj keď mi je divné že úplne naraz tá horúčka 😨

nicolmt
26. júl 2009

baby kein stres, ked kiahne budu tak budu 😎 my sa potom hlasime ze vas budeme chodit navstevovat 😉 😀 aby ste nezblbli 😎
abetka to kolko dni ca sa bude este vyhadzovat? sara to ma od stredy, hadam by aj stacilo nie 😕 ma toho dost vela a hlavne to fakt priserne vyzera, zahnisane, krvave 😝 🙄 a teraz tie hrce co sa jej spravili na krku/hlave 😎

lenkamt
26. júl 2009

ja chcem ísť v utorok na stretko do bb a v štvrtok na kupko 😠 neceeem kiahne teraz v lete 😠 a zajtra sme mali očkovať 🤐

bibinka
26. júl 2009

čaute,

lenkamt- no kočka si bola, seklo ti to, aj devuchám a aj sestre. veľmi sa na teba podobá. 🙂
či to budú kiahne, uvidíš do pár dní, no je to otrava teraz v lete, ale aspoň by si to mala za sebou a naraz u obidvoch.

nicol- a malá to má viac vo vlasoch?

abetka- tak ty už máš veľkú slečnu 😉, prajeme všetko najlepšie

julyb- nestresuj, inak to môžeš privolať. a na dovolenku pober všetky možné lieky, aj proti kiahňam čo písala abetka(homeopatiká).

terqa
autor
26. júl 2009

ahojte, tak u nas su kiahne uz na ustupe... malej som ich uz aj vycesavala z vlaskou... a myly ma uz tiez chrasticky pekne, ale on mal len osem vyraziek, vo stvrtok ideme na kontrolu, ale uz to bude hadam OK...
a auto je este stale v servise... ☹ dufam, ze ho do konca tyzdna opravia a budeme moct ist na vychod...

abetka
26. júl 2009

nicol/ ja si mmyslim, ze Sara by sa uz nemala vyhadzovat. Dufam, ze ani nas sa uz nebude, lebo vyzera priserne moj anjelik 🙂 . Ozaj a skriabe sa ti???

lucxy
26. júl 2009

mala vcera zaspala o pol jedenastej vecer a o pol siedmej hore no a cely den uplne akcna spat ani za svet,,,a zaspala pred osmou

abetka
26. júl 2009

no to mas pestre luxcy.
Mne staci, ze teraz zle spi 😒

ellab
27. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Vidím, že sa tu kiahne nejako rozmohli ☹ všetkým prajem skoré uzdravenie!

ellab
27. júl 2009

martina - chata na gruni, je aj náš oblubený vylet 😀 akurát taká túra pre deti 🙂

adiku
27. júl 2009

pekny dnik zelam a zvladnutie vsetkych chorob drzte sa, my sme zatial ok, mame dalsi zubok 🙂

nicolmt
27. júl 2009

caute. my priserna noc, sara horucky v noci rev, ale dako sme to zmakli, este ze ma miro tu dovolenku 😅 dr som volala uz nas nechce ani vidiet 😝 ze o 10dni sa mozem prist ukazat (uz nasej) ale vyzera to ze to uz bude lepsie, zacali sa jej robit chrasticky, ked nebude horucka mozeme ist von, deti este tak tyzden dva nemame povolene ale vonku uz po tieni v pohode. huraa
abetka no sara to ma aj dost vo vlasoch, a neskriabe sa..verim tomu ze to este nevie 😝 ale samozrejme ma aj tak postrhavane hrasty na tvari 😠 a brusku, to ako si furt mydli svoju deku zuzlosku po tvari a po bruchu zlieza z gauca a pod. 😎

lenkamt
27. júl 2009

my máme pre istotu angínu 😝 asi lapli nejakého bacila v tej teplej vode v tepliciach 🙄 presne ako Verča, keď bola malá, ibaže tieto som mala za nezničiteľné kamikadze 😅

julyb
27. júl 2009

Ahojte, Lenka , ja sa tiež tej teplej vody bojím, je to semenište všetkých bacilov, skoré uzdravenie babám 😉 Ja idem kuknúť predpoveď na budúci týžden, este by mohlo vydržať pekne, no ale aj ked bude pršať hádam sa v tom Rakúsku prebavíme...

zuzu13
27. júl 2009

ahojte
lenka babam skore uzdravenie...no z tych termalnych vod je lahko nachytat choroby...
nicol, super, ze uz su chrasticky...a co ti povedala na tie zdurene uzliny????
ja idem zavarat uhorky...a zajtra idem s detmi na chatu...tak uvidim co a ako...chceme ostat do stvrtku ale uvidim, kedy nas vyhodia 😀 😀 😀 a v piatok davam deti k nasim do nedele a ide sa malovat...takze ja na stretko nejdem 😅 zmalujem sa doma s mangelom 😀 😀 😀

abetka
27. júl 2009

nicol- mz sme tiey mali desnu noc, furt sa miesil v postielke a skrabal sa po hlavicke, potom po brusku a stale dookola. Dnes je uz lepsie, ale ako bude v noci sa bojim len predpovedat. Snad uz ude lepsie
Leni skore uzdravenie.

lucxy
27. júl 2009

zuzu na ako idete malovat? 🙂 Lenka babam skore vyliecenie a vsetkym vlastne 🙂

bibinka
27. júl 2009

všetkým chorôbkam prajem skoré uzdravenie.

zuzu- fakt, čo všetko idete maľovať? aj dáko na farebno? 😉

my sme s odstavovaním dosť pokročili. šak je už aj doba od štvrtka.... 😠 Malý sa k cicke približuje cca á 2hodiny, ale len s tým, že tam už nič nieje 😀 😀 😀 . Ja poctivo pijem šalviový čaj,papám homeopatiká-už druhé balenie a prso už konečne zmenšuje svoj objem a mäkne 😀 😀 😀 , ale aj tak ešte vyzerám ako po plastike 😀 😀
verím, že ešte pár dní a budem ako ostatné normálne ženy 😅

nicol- a prečo vás dr.nechce ani vidieť? 😅

saskarisko
27. júl 2009

Ahojte,
chorusikom skore uzdravenie 😉

Baby, je v Bielsko-Biale H&M?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre