Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ikulka
27. júl 2009

ahojky
zuzi a kedy ideš na tu chatu? som nepostrehla to by si mohla aj ná sprísť opáčiť čo ty nato?
😉 🙂 ideš aj s detmi?

ikulka
27. júl 2009

jeeej vidím že sa tu maluje vo velkom no my to už našťastei máme za sebou...zmakli sme to aj s preburaním prriečky pred dovolenkou 🙂 spálnu mám zelenu obyvačku kuchynu taku zvláštnu čo ja viem marhulovo bežovu, neviem a detsku ružovu...ostatné je biele.....ešte som chcela do žlta alebo modru jednu izbu ale to sme nestíhali tak je biela...ale nevadííí

matica2
27. júl 2009

no taaaak malujte, chatujte a hlavne chôbky liečte ja tu prídem vo štvrtok 😀 ahojte

martina7905
27. júl 2009

zuzu tak to neviem kde je zahradkarska oblast ja tu dokopy byvam len 3 roky tak neviem 😖

abetka
27. júl 2009

ahojte.
Tomasko dnes uz celkom ok a nam treba velmi vymalovat, ale MM nema na to cas , tak to asi caka na mna 😝

lucxy
28. júl 2009

dobre ranko,,,,no super prave vtomto momente som na seba vyliala kavu a este aj salka sa rozbila,,hm 😒

ellab
28. júl 2009

Aj ja vám prajem dobré ránko 🙂
lucxy - si šikulka 😀

bibinka
28. júl 2009

lucxy- a nie si tehotná? 😀 ja som v tehotenstve narozbíjala toľko šálok, že ač 😀 😀 😀

menší sa kúpe v bazéne na balkóne, starší ho pomohol nafúkať, naliať teplú vodu a šprajcol sa, že on sa teda kúpať v žiadnom prípade nejde 😠 😠 . neviem či je to teda prvá puberta,alebo doznieva obdobie vzdoru 😅 😅 . pridám foto 😉

abetka
28. júl 2009

bibinka ja mam pocit, ze nasa krpana ma pubertu 😠 😠 😠

lucxy
28. júl 2009

a ja mam pocit, ze som uvaznena v klietke,,,baby mala je vkuse na mne so mnou stale nechce ist ani smuzom co i len neviem co spravit,,,,chodi za mnou ako tien,,,,dufam, ze ju to prejde , lebo ja uz neviem

lucxy
28. júl 2009

bibi no a tehotna niesom 🙂

bibinka
28. júl 2009

lucxy- skús si ju nevšímať alebo ju ignoruj. plň jej len to potrebné a len ju pozoruj. Netisni sa jej ,lebo ona to potom zneužíva a potrebuje ťa pomaly aj na dýchanie

lucxy
28. júl 2009

bibi lenze ked ja sa jej netisnem mala chodi za mnou ako tien,,,,muzovi to normalne niekedy prislo smiesne,,,lenze mne nie

abetka
28. júl 2009

lucxy/ toto je presne aj u nas s krpatym. sa mi zavesi na nohu a nemozem sa ani pohnut 😠

bibinka
28. júl 2009

lucxy- tak vytrvaj, môj Fifi bol taký, potreboval asistentku aj k dýchaniu. Pôjde to s vekom,neboj

zuzu13
28. júl 2009

hello
pivko vcera bolo genialne
chata je super...deti su bud v piesku alebo sa hraju...no a samozrejme pozeraju DVD
takze zatial vsetko...idem nahanat deti... 😉

adiku
28. júl 2009

baby ako to vyzera s tym piatkom?? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

adiku
28. júl 2009

zuzu tak to je super a si si myslela ze uz dnes vecer budes chciet ist prec, len si to pekne uzi a zdravim vsetkych chatujucich

martina7905
28. júl 2009

zuzu a kde presne si na chate ved dobehni do dediny 🙂

zuzu13
28. júl 2009

martina...ideeeeem...xixixi
ja som bola v dedine dnes...v jednote pri zel. stanici...a pojdem tam cestou domkov...pojdeme vlakom...tak potom nas mozete prist vyprevadit 😀
deti nam zaspali o 21,30 ....takze az teraz mame konecne klidek...ale uz sme tak unaveni, ze asi pojdeme pekne do hajan... 😀

prajem pekne snicky....

martina7905
28. júl 2009

a kedy idete domkov stade a 😉 o kolkej pojdete na vlak tak vas zbehnem kuknut s malou na bycikli ku stanici

adiku
29. júl 2009

zelam Vam vsetkym krasny slnecny den, pekne si ho uzite 😉

lucxy
29. júl 2009

haloo

lucxy
29. júl 2009

nechcelo mi odosielat prispevky ale uz to ide,,,,tak pekne ranko co idete robit?

lenkamt
29. júl 2009

ahojte 🙂

my už lepšie, plakali len každú hodinu 😖 takže som trochu vyspatá 😔 dnes príde ocinko tak dospávam 😀 dnes zatiaľ nemajú teplotu, ibaže Lenke sa v puske z atb vyhodili afty ☹ takže nechce nič jesť ani piť 😒 tak tu odvčera úradujem so striekačkou 😅

včera sme s Ivkou Verči lepili na stenu kvety, hodím foto, u nás sa nemaľuje, u nás sa kamufluje 😀 babám som na www.predlohy.sk objednala Macka Pooh, len neviem kedy sa k tomu dostaneme 😅

stretko neviem, ja by som aj šla, ak už budú ok, ale ten jakub sa mi moc nepáči, strašný hluk a ešte keď bude hudba 😝 ja by som šla pre zmenu do tých vrútok 😔 ale na mňa sa neorientujte, lebo ja idem iba na 50% 😔

lenkamt
29. júl 2009

tak som pridala fotky nášho veľdiela 😀

lucxy
29. júl 2009

lenka je to krasne 😵

abetka
29. júl 2009

Ahojte. U nas noc burliva, maly zvracal,ani neviem z coho. Presne o plnoci a potom uz nic, tak som zvedava.Ale zjedol moc vodoveho melona , tak neviem ci mohol aj z toho.
prajem pekny den

adiku
29. júl 2009

leni je to krasne to ste si kupili sablonu a malovali?? a ake farby ste pouzili?? je to naozaj super, napis IP
a nerozmyslali ste napr nad nalepkami na stenu??? aj to vyzera super a mas to bez roboty

bibinka
29. júl 2009

lenkamt- vraj kamufláž 😀 😀 😀 😀 😀 , to my by sme potom potrebovali celostenovú predlohu 😀 😀 😀 .

dnes sme od rána maľovali na chodník a teraz sa krpci kúpu v bazéne 😉 ja mám zatoiaľ kľud, navarené je tak len čakám kedy bude obed 😉

abetka- a nemá to z nejakého jogurtu? ten melón by nemal nič robiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre