Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
3. aug 2009

saskarisko prečo si zmazala albumy

bibinka
3. aug 2009

čaute, popíšem viac neskôr, teraz treba dávať deti do hajan, ale..................sa mi zdá, že ideme mať kiahne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ................obidvaja majú po tri také divné vyrážky a jedna z nich začína mať taký vodnatý hrbolček.............................................fuj......sa desím rána 😝 😝 😝 😝

a díky za gratulko k práci... 😉 uverím tomu, až ked tam nacupitám v septembri

lenkamt
3. aug 2009

😕 😕 😕 a majú aj teplotu??? 😨

ja chcem ísť zajtra kočíkovať do vrútok 😅 že na vlaky, opice a ihrisko pri kriváni 😀 ostatok idete sem do katky???? 😨 😅

nicolmt
3. aug 2009

sakra bibinka ale akurat s vami sme neboli 😲 ja som si dnes prave hovorila ze uz iba tyzden a pevne verim ze bude 100% ze my sme nikoho nenakazili 😝
leni neprovokuj, ved 8.8 je sakra blizko 😝 😎 a miro cosi provokocne splietal ze ide v sobotu on..ale mozno snad 🤐 🤐 strojar sice nemusim ale toto znie dobre 😕
jo a bola som omrknut Katku na ladovni, nie uplne dokonale ale nema to k tomu daleko 😅

nicolmt
3. aug 2009

bibi potom hod manual ze co a kde sa to musim kvoli praci prihlasit, odhlasit a pod. 😝 😀

lenkamt
3. aug 2009

mňa asi tiež muž nepustí, to by musel byť s.. celý týždeň a kedže príde až v piatok tak nestíham 😀 jedine žeby som mu nejakú objednala 😀

nicolmt
3. aug 2009

zuzuuu potrebujem manual ako neznicit orchidei co som dostala, ze by chudata aspon do vianoc prezili 😝 😀 😀 myslela som ze idem googlit no ale ty mas prax 😉

adiku
3. aug 2009

fiha zda sa dievcata ze Vam teda nestacila tato akcia z piatka a uz sa chystate na dalsiu a co sa to ide nacvicovat??

lenkamt
3. aug 2009

Adiku, sme boli za hviezdy, tak sa nám to začalo páčiť, dokonca pri strojári ma slečna pomenovala že namyslená p..a 😀 takto ti bolo super, no nezúčastni sa každý týždeň 😀

no a Bibi ide organizovať neorganizovaný výlet do ostravy, vo vlaku chlastáme, tam chlastáme+tancujeme a naspňť vo vlaku spíme 😀 či tak nejako 😀

matica2
3. aug 2009

bibi ak budete mat kiahne (radšej nie) taaaak prídem na návštevu 😉

adiku
3. aug 2009

a co idete do ostravy akoze zurovat?? ci len tak jej robit garde ked si pojde vybavovat papiere

lenkamt
3. aug 2009

papiere nech si vybaví sama, my ideme tancovááááááááááááť 😀

adiku
3. aug 2009

no veru mali ste veselo ale hlavne ze ste sa zabavili 😀

adiku
3. aug 2009

to az do ostravyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy???? to akoze kedy a kde tam???

lenkamt
3. aug 2009

Bibinka ozrejmí, hodí aj link že kde, lebo som to zabudla 😅 jasné, veď v ostrave nás nikto nepozná, vieš ako bude dobre? 😀

saskarisko
3. aug 2009

a som zabudla (ja sklerotik), Abetka ano, vcera na zmrzke s tym babatkom a dnes v buse som bola ja s detvakmi 😀

na co idete do Ostravy ?

Nicol - ja Riska stale pozeram, on je nejaky vyhadzany, ale nemyslim, ze su to kiahne 😉

Matica - kukali na ne nepovolane osoby, a potom mali blbe reci. celkom sa nad taketo veci dokazem povzniest, ale od tychto ludi ee. tak su fotky na fb spristupnene pre priatelov.

adiku
3. aug 2009

no ja som si nie uplne ista ci by som to zvladla ja ti uz nejako nevladzem a na diske som nebola dlho dlho predlhoooooooooooooooooooo

adiku
3. aug 2009

a keby som sa uz asi vybrala tak len tu niekde pobliz nech mozem kedykolvek odist 😉

adiku
3. aug 2009

no idem asi off tak pa

bibinka
3. aug 2009

kočky, vidím, že Ostrava má veľký ohlas..........takže ozrejmím situation: mohlo by sa ísť v nejaký piatoček poobede,aby sme podvečer boli tam, budeme vymetať bary a tancovať pri tyčke v nespočetných baroch a ranným vlakom sa ide domov. výbava- peniaze, občiansky, karta poistenca. toť vsio. treba mať veľmi dobre ukrytú peňaženku, lebo tam sa kradnééééé, až to plieska. ja som tam prišla o mobil a to som sa neustále dívala na kabelku a mala na nej ruku 😠
takže ani mobily si neberte, jedine nejaké šunky staré,aby neboli lákadlom 😉
idem hodiť link, pokochajte sa:
http://www.stodolni.cz/mapa.php?PHPSESSID=f651f...
klikajte na modré body 😀 😀 😀 😀 😀

ale naživo je to najlepšie. narváno je tam celodenne,cez prázdniny ani nehovorím.

lucxy
4. aug 2009

caute,,,no bibi riadne vela barov,,,, 😀

matica2
4. aug 2009

dobré ránko 🙂 teeda riadnu žúrku pripravujete 😀 😀 😀
saskarisko aj ja poznám pár objektov čo tu sledujú a komentujú ale nech my vylezú na hrb. 😉

adiku
4. aug 2009

dobre ranko no vidim bibi ze mas toho schodeneho vela prevela az na tu zlodejcinu to vyzera skvele, kedy sa tam chystate???

larisa
4. aug 2009

dobre ránko mile mamičky,
matica to som aj ja objekt ved som čosi komentovala..... 😨 ved preto tu ja nemám žiade foto...

lucxy
4. aug 2009

kaslem na vsetkych ved nech si komentuju 🙂

matica2
4. aug 2009

larisa nieeeeee ty nie

lenkamt
4. aug 2009

no čaute, ja som už mala aj neskutočne bleskovú návštevu 😀 Adiku, prepáč že som sa s tebou ani nerozlúčila 😅 hneď ako bude pršať sa k nám prídte hrať, urobím ti aj kávu 😀 a zviažem skrinky, aby si Natálka neublížila 😀

mňa komentujú aj naživo, tak na fotkách mi je to už fuk 😀

adiku
4. aug 2009

ale leni to je v pohode ja som akurat nechapala ako mozes mat taky vyluxovany byt pri troch detoch hned sme doma trosku upratali nech sa lepsie citim
a Nat je prieskumnicka neskutocna takze retazami vsetko a potom to bude ok

larisa
4. aug 2009

matica 🙂 🙂 🙂

adiku
4. aug 2009

baby zda sa ze ide riadna burka tak dufam ze ste vsetky pekne doma v teplucku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre