Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
4. aug 2009

Ahooojte 🙂
Lenka - dnes som videla vo Vrútkach, išli sme okolo autom.
Dnes sme boli v Orei, mala som takú minioslavu narodenín 😀 😀
Artur tiež nespí, vymýšľa, že sa mu nechce spať 😒 😒 😒 pritom v orei už mrnčal, že chce ísť domov 😖

ellab
4. aug 2009

Ozaj - všetkým ďakujem za gratulácie 😉 😉 😉 😉

lenkamt
4. aug 2009

Adi - hneď potom zaspala 🙂 a už aj Verča 🙂 idem si zapáliť 😀

Ellab - a ako si ma v tej rýchlosti spoznala? 😀

saskarisko
4. aug 2009

Ahojte,
je to stretko vo stvrtok v meste alebo nie ? 😕
Larisa - to s tymi fotkami nebolo kvoli tebe, ale proste kvoli jednym ludom, s ktorymi sa nemam v laske. a myslim, ze nase "sympatie" voci sebe su rovnake

Matja - dnes som na tu stranku kukala. ja chcem dat na plavanie hlavne Riska, aby si posilnil imunitu. a so Saskou uvidime

zuzu13
5. aug 2009

dobre ranko...
adiku...Natalke vsetko najlepsie k 1. rocku....cmuk
lenka, ved dobre vies, ze som to nemyslela vazne... 😅

lucxy
5. aug 2009

dobre ranko,,,,boze to Natalka ma akoze uz jeden rocik? to ubehlo fakt ako voda,,,,takze vsetko najlepsie natalke 😵 😵 😵 posielame pusinky

zuzu13
5. aug 2009

jaj...no presne rok... 😀
deti este spia...idem asi pochystat ranajky... 😀

lucxy
5. aug 2009

ze spia? aj ja chcem

lucxy
5. aug 2009

mala si prave zivla a ja ze, Laurinka ides spinkat? a mala co si sa pojasila 😀

saskarisko
5. aug 2009

Dobre ranko,
Adiku - Natalke vsetko naj k 1. rocku 😵

Mna zobudila Saska svojimi radostnymi vykrikmi (krici na mackov na kolotoci), tak som sa vyhrabala z postele, ze jej urobim mlieko a sebe kavu, a kym som sa vratila, tak uz zalomia 😅 certica jedna

tak idem zbalit Riskovi veci, dnes ma program u babky a u dedka 😉

zuzu13
5. aug 2009

Lucka vstala...takze papa...

ellab
5. aug 2009

Dobré ránko 🙂
My sme chodili na plávanie do plaveckých jasličiek Moko a boli sme veeeľmi spokojní, neviem kto to vedie na Hurbanke.
Natálke všetko naj naj, hlavne veľa zdravíčka a šťastíčka 🙂

adiku
5. aug 2009

dievcata dakujem za blahozelania Nat Vam vsetkym zo srdiecka dakuje
veru ani sa mi nechce verit ze to uz rok presiel odkedy sa narodila ide to horzne rychlo

BTW mam jedno balenie sunaru plus 800g od ukonceneho 4 mesiaca expiracia 1.3.2010 nevie niekto o niekom co to pouziva predam za polovicnu cenu, som to kupila uz davno ale my sme potom presli na bebu takze mi to tu ostalo

adiku
5. aug 2009

zuzu ty si dnes nemohla spat???
aj nat sa zobudila o 5.30 ale to asi preto ze si myslela ze budeme od rana oslavovat xixixixixixi a pritom oslava je az za dva tyzdne tak si musi este pockat 😉

bibinka
5. aug 2009

Natálke prajeme k prvému rôčiku všetko naj naj naj a posielame pusinky 😉 😉 😉 😉 😉

my sme vstali o pol 8, juj až sa čudujem, lebo vždy šálime už o 6h. a teraz sa hrajú na balkóne.

idem vybavovať papiere, tak sa majte pekne.................hm, spŕchne, nespŕchne? 😅

lenkamt
5. aug 2009

ahojte 🙂

Natalinke všetko naj 🙂

my sme vstali teraz 😅

a oslavy budeme mať jednu v nedeľu a druhu v pondelok, v piatok ich s mužom bereme do mesta nech si vyberú nejakú hračku a mňa chlap pozval na obed do čínskej zato že som mu porodila také krásne deti 😀

lenkamt
5. aug 2009

Najdôležitejšie - v štvrtok sa prosíííííííííím stretnime okolo 16 v meste 🙂 Saskarisko to má zbehnuté, tak nás niekam vezme, kde deti neujdú a my aspoň smrkneme kávu 😀

abetka
5. aug 2009

ahojte. Natalke vsetko najlepsie.
JA zajtra so meste nemozem, zalievame zaklady a to rucne, tak idem varittttt 😝
dala by som si kavu, ale mi ju nema kto uvvarit
Lenka, vcera po zvestovani, tvojho super poriadku som aj ja vecer upratala a rano to tu bolo ako po 30 rocnej vojne 😠 . ja toto nechapem, preco moje deti vedia urobit taky neporiadok a po sebe nevedia urobit poriadok.
Asi ich tu prides vyskolit 😀

adiku
5. aug 2009

este raz velka vdaka za blahozelania dievcata 😀

nicolmt
5. aug 2009

natalke velkacke vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj
my dnes poobede hadam snad bojnice
stvrtok uvidim, leno zavolam, miro je este doma tak neviem 😝

bibinka
5. aug 2009

abetka- to si nič nerob, ja upracem-teda resp.zhrniem hračky na kopu a za riťou mi ju rozhádžu, ja to kašlem.....................bordel v byte, šťastné dítě 😉

kde v meste,o 16? to by som hádam mohla prísť

majkomajka
5. aug 2009

Ahojte kocky. dufam, ze nevadi ked Vam sem zas vtrhnem s totalne inou temou 😉 Vy co ste robili vodicaky v Martine, poradte prosim dobru autoskolu. Na nete som ich sice nasla dost, ale ja potrebujem taku kde maju veeeelmi trpezlivych instruktorov, lebo ja som stresswoman. dakujem.

zuzu13
5. aug 2009

majkomajka...no veru nepomozem ti...ja som robila vodicak davno-pradavno... 😀
my mame dalsi den bez obedneho spania...Lucia ma vytaca na maximum...ja sa s nou vazne rozpravam a ona sa mi zacne smiat do oci...no na rozdrapenie...sedi uz hodinu v izbe a hra sa...dostala zakaz vychadzania z izby 😀 ... vidim to tak, ze sme uz nadobro skoncili so spanim... 😠

adiku
5. aug 2009

no zuzu ziadna sranda ja keby moje deti nespali tak neurobim uz duplom nic v tomto byte a takto si aj trosku oddychnem

zuzu13
5. aug 2009

no prave preto musi sediet v izbe...az do odvolania...ale nepaci sa mi to...to co potom bude robit v skolke...papuluje ako stary chlap...hrozne...drza ako plostica...ja neviem ci mi niekto nevymenil dieta...lebo to nase este pred par dnami bolo uplne normalne...poslusne...a toto...???...ja neviem... 😅

adiku
5. aug 2009

viem o com pises ale to su deti ved vies aky je nas Dany raz ako super dieta a potom 10krat mala pohroma uz koncim pocujem Nat

zuzu13
5. aug 2009

ok...idem aj ja....pustit juniora

saskarisko
5. aug 2009

Ahojte,
Lenka - nechcem Ti brat iluziu, ale v meste asi kavicka nehrozi. Jedna kaviaren (vedla Frita) ma posedenie vonku, a je tam plastova hojdacka (nie taka klasicka), myslim, ze aj pieskovisko, ale tot vsjo. a ine som zatial neobjavila. 😅 este tak si zobrat kavicku zo sebou, a deti vypustit do parku pri Moskve 😅 😀

Majkomajka - ze sa aj objavis 😉 ako sa mate ? ja som autoskolu robila v ZA pred 13.timi rokmi, takze ja Ti neporadim

matica2
5. aug 2009

ahojte 🙂 Natálke všetučko naaaj 🙂
autoškolu neporadím som izolant 😀
ten park pri moskve vyzerá od cesty super

bibinka
5. aug 2009

zuzu- dúfam, že Luci sa nezmenila po našej návšteve s Fifkom😅 😅 . Inak, ani Fifi nespí, neche o tom ani počuť, ale kázala som mu ležať v posteli a tiež zákaz vychádzania z izby. v škôlke spať bude, to mi ver, to ich učiteľky tak vyčerpajú s aktivitami, že pomaly pri obede zaspí. na to môžeš vziať jed 😀 😀 😀

majkomajka- napíš lucxy IP, tá má prehľad, teda aspoň si myslím. Inak, čo si sa tu medzi nami neukázala? Maličký je dobručké dieťa?

ja som robila vodičák v Opave a Ostrave a teda poviem vám, ísť zároveň s električkou a dávať pozor aby som nevošla druhej do trate, to je žúžo.

ten park pri moskve je super,ale Fifko radšej lietal po fontáne jak drak a Alex sa trepal na tie preliezačky ako keby mal 5 a viac. To je dosť nebezpečné pre také dvojročné..... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre