Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ukana
10. aug 2009

lucxy, jemu je to jedno, len na kamosov zo skolky sa tesi 😀 Laurinka ide uz do skolky? 😉

expertka8
10. aug 2009

...ukana...ako u zubarky??? 😀

ellab
10. aug 2009

Ahojky 🙂
Dvojičkám všetko naj naj, hlavne veľa zdravíčka 😉 a mamine pevné nervy 😉

ellab
10. aug 2009

Dnes sme boli v tepliciach v aquaparku, tam sme zistili, že sme si zabudli tašku s uterákmi a plavkami pre baby, tak sme boli u číňana a nakúpili plavky po 1 eure 😀 😀 😀 to musí byť kvalita 😀 😀 😀

ukana
10. aug 2009

expertka, my dobre a ty? dala som malemu zapecatit jeden zub a PP 😉

ellab, jednorazovky 😀 plavky 😀

matica2
10. aug 2009

ahojte 🙂
ukana a to sa kedy pečatia zuby ked všetky vylezú alebo sa to dá postupne

ukana
10. aug 2009

matica, pecatia sa len stolicky a Matkovi uz narastli 6-tky, tak co najskor po vyrasteni sa zapecatia..........robia sa postupne, ani nam nechcela dve spravit, ze dalsiu nabuduce, objednala nas az v oktobri 😒 ..........tak zatial ma len jednu zapecatenu

saskarisko
10. aug 2009

Ahojte,
co tak v stredu okolo 15.30 stretko na Podhaji ? 😕 😉

lenkamt
10. aug 2009

ahojte 🙂

Sari ak nebude pršať 😉

my sme konečne dooslavovali, fotky:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bibinka
10. aug 2009

lenka- ja nemám slov na tie fotky, sú krásnučké jak tvoje babuľky tak tortičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tie by kľudne vyhrali súťaž o najkrajšie dievčatká tu na koňovi 😉

matica2
10. aug 2009

teeeda leni supér aj torta aj baby boli na zjedenie

lenkamt
10. aug 2009

no ale to snáď nie 😅 ďakujeme 🙂

nicolmt
10. aug 2009

uuuuzasne fotos leni 😅
na podhaji..moze byt..ale kde 😕 a prsat ma zajtra 😝
dnes sme ihriskovali doobeda na ladovni (lenka ma furt babysitterku ze... doobeda 😉 ) a poobede kus v meste (obiehala som urady ze co treba kde ked sa do prace nastupuje - a vraj ze nic 😲 prakticky len 1 papier a aj ten si mam napisat sama 😝 ) a potom sme aj s ockom popijali pivo u Katky a Sara sa bila s chlapcami v pieskovisku 😀

nicolmt
10. aug 2009

ozaj co mam davat sare na tie jazvy po kiahnach 😕

lenkamt
10. aug 2009

skús také tie mastičky na jazvy - cicaderma či ako sa to volá 😉

babysiterka prišla aj keď som mala muža doma, tak sme sa nervačili s tortou a deti von so starkou 🙂

nicolmt
10. aug 2009

a verca bonzla ze idete do zoo do zlina 😉 aj my sme planovali ale som to vzdala ze to je strasne daleko 🤐

saskarisko
10. aug 2009

Nicol - u nas 😉
a v pripade velmi tepleho pocasia si zoberte aj plavky

lenkamt
10. aug 2009

to ide ona 😉 s mužom a jeho tetou a ujom, ja sa tam s dvojičkami fakt nejdem trepať 😅

nicolmt
10. aug 2009

jáááj a ja som vam uz isla zavidiet 🤐 😀
sari tak to 😅 len ci dieta potom bude aj domov chciet ist 😀 😀 alebo ja 😀 😝

expertka8
10. aug 2009

...ukana.....hned pri dverax som zistila..ze zubarka zrusila zmluvny vztah s /mojou/ spolocnou poistivnou...takze vsetky ukony idu na priamu platbu....v mojom pripade cele osetrenie zuba bude cca 120€...vrrrr 😠
....mala som na vyber???
...prist o dobru zubarku???
...zmenit zdravotnu poistovnu???
...penila som a cvakala ... 🙄

...lenka.....ty mas ale rozkosne detuxy....skoda prestat v Tvojom pripade s dalsou "instalaciou"... 😀 😀 😀 😉

adiku
11. aug 2009

vsetko naj zuzkam zuzickam zuzankam ..... 🙂

adiku
11. aug 2009

my uz noc ovela lepsie takze sme na najlepsej ceste byt rychlo fit, vsetkym Vam zelam krasny den aj ked uprsany ale aby bol fajn

veru leni dievcata su uzasne a tie torty tiez 😉

saskarisko
11. aug 2009

Ahojte,
Zuzkam - vsetko naj k meninam 😉

K tomu stretku - napiste mi, kto vsetko pridete, a do IP Vam poslem navigacne body 😀

Leni - ja som kukala foto na fb, a tam som videla len jednu torticku, tak teraz som si kukla druhu. obe su krasne, ale oslavenkyne su najkrajsie (co je uplne jasne) 😉

Ellab - no, ked sa nerozpadli pri kupani, tak je fajn 😀 a v tom aquaparku je aj maly bazen ? a voda je tam aka ?

zuzu13
11. aug 2009

ahojte
dakujem za gratulacie...aj darcek som rano dostala 😒 ...Lucka je chora...takze uz sme aj doma od dr...ma antb. a 17.8. ideme na kontrolu a zaroven aj na prehliadku v 3 rokoch + vstup do skolky...

zuzu13
11. aug 2009

no a aj ja prajem Zuzkam - abetke a ukane vsetko najlepsie... {dufam, ze som na nikoho nezabudla 😅 }

lenkamt
11. aug 2009

ahojte 🙂

všetko naj Zuzkám a Lucinke skoré uzdravenie 😉

Sari - my prideme 😉 😀

nicolmt
11. aug 2009

jéééj dnes je zuzky...este ze pripominate 😀 vsetko naaaj 😉
sari ja planujem, a dufam ze lenka trafi lebo by som sla za nou 😉

klamolienka
11. aug 2009

Tak ahojte teda,pridavam sa a aj ja sa pridavam ku gratulaciam vsetkym Zuzkam! 🙂

larisa
11. aug 2009

Dobry den,
klamolienka vitaj 🙂
všetko naj naj Zuzkam prajem 😉
detičkam prajem skore uzdravenie 🙂

sari možeme sa pridat 🙂

pepies
11. aug 2009

caute babenky, len som rychlo nakukla, bo sme na dovolenke a mam pozicany laptop, sme v Sturove, prsiiiiiii, tak hladam na nete, ze kam by sme isli, tak vsetkych pozdravujem, Zuzkam vsetko naj k meninkam, drzte sa, papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre