Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
13. aug 2009

veru...zacnem robit zasoby cajov na zimu a budeme vecer popijat...a nemusime zni do krcmy chodit...ja som vsetko musela hodit do prania...hroza...smrad ako keby som sedela v popolniku... 😀

zuzu13
13. aug 2009

ok...lucim sa...idem spravit kafe...a pozerat s Luckou safari...pa ... 🙂

ellab
13. aug 2009

Dobré ránko 🙂 Naši ešte tieť spia 🙂
Fotky sú super!!! Nabudúce sa pridáme aj my 😉

lenkamt
13. aug 2009

ahojte 🙂

ešte raz chválim stretko spali sme 19.45-7.45 😕
Verča je ok, bola to len únava, asi 🤐

Zuzu, Adiku a mňa zavolať nič???? 😠 fernet môžem 😀

zuzu13
13. aug 2009

lenka...chceli sme....ale nakoniec sme sa zhodli, ze nemas mm doma...tak sme ta nechceli provokovat ako minule... 😀

lenkamt
13. aug 2009

však by mi prišla ségra k deťom 😠 minule boli choré to sa nedalo ☹
som urazenááááááááááááááá 😀

larisa
13. aug 2009

Ahojte mamičky, 🙂
saskarisko tiež sa chcem ešte raz podakovat, že sme mohli prist pre deti to bola velka zmena a to fotenie ja sa tak nerada fotim ved som tučna a taka fotka by bola otrasna xi xi xi 🙂

bibinka tiež mi maly spava do 15 hod, ale včera už stal o 14,30 a trochu nám trvalo kym sme vyrazili z domu 🙂.

lenka nabuduce určite sa pridam. Ako rozoznáš dievčatka su take rovnake 🙂 😀

saskarisko
13. aug 2009

Ahojte,
jaj spanok. my sme hore od 6.00 😖 . Uz sme si precitali knizku, a ucili sme sa s Riskom farby (rozpravat stale nechce 😖 ), a aby Riskovi nebolo luto, tak s nim som cvicila rovnako ako so Saskou. Trosku sme si zaspievali, a Saska uz zaspala. teraz este idem pozabavat Riska,alebo mu na chvilu pustim Macka Pu 😅 .

Lenka - super, ze Verca je uz OK
Larisa - no musis sa pridavat na viacere stretka. deti si za chvilu na seba zvyknu, a aj Ty na chvilu vypnes

Som zvedava v akom casovom horizonte sa ku Vam aj ja pridam na vecerne zurky 😕

zuzu13
13. aug 2009

lenka...ty a urazena? neverim... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
larisa...aj ja som tucko...a co...ved to je to caro tejto techniky...ze sa zmestime na jednu fotku aj s inymi ... 😀 😀 😀 ..ale nie...kasli na postavu...ja uz som tiez rezignovala...

lenkamt
13. aug 2009

Zuzu - 😀 som čakala že mi sľúbite jedno pivo 😀

my už zase spíme 🙂 Verča šla ku kámoške , tak neviem čo poobede, nepôjde niekto do tulipu???

Lucia - ty čo skúšaš nepísať tu či to vydržíš či čo???? 😕

Larisa - rozoznám v pohode, mne príde každá iná 😀

nicolmt
13. aug 2009

ja poobede este neviem, miro ma dnes narodky tak neviem ci nema daky plan P 😝 ale dako sa uz slni tak hadam sa bude dat aj von ist, aj tulip by mohol byt..pojdem sa este raz pozriet na tie cizmicky 😀 😀 😎
zuzu s adiku ste pekne fernetovali a ako sa vam jazycek (klavesnica) rozviazala 😀
no a jasne ze sme nadsene zo stretka, vsak ako adka k tej jednej foto poznamenala normalne sme si mohli sadnut a deti sa hrali same 😲 dokonca co mi az spatne doslo sa absolutne o nic nevadili a nebili ale normalne sa vsetky spolu hrali 😅 asi tam mate na podhaji dobry vzduch ci co 😉 alebo zeby vodu 😝
ja som bola doobeda v praci a od 10.9 som oficialne zas zamestnanec 😀 nastatie az do 1.10 zamestnanec na dovolenke 😝 a potom to zacne..
jo a len kuk do nasej temy, som dala link na fotky, ze zijeme dychame stretavame ine deti a vsetky len tvoje chvalia 😉

nicolmt
13. aug 2009

vypadlo mi i..v leni 😝

bibinka
13. aug 2009

nicol- už som bola na sociálke oznámiť(papier), že muž zmenil robotu-kvôli prídavkom a ženská na mňa, že to netreba hlásiť 😠, hm tak som sa trepala zbytočne. ale do 8 dní po nástupe treba oznámiť zmenu-papier s novým zamestnávateľom, myslím, že aj zápočtový list alebo kópiu novej prac.zmluvy. Oni to budú v mojom prípade knzultovať s českou sociálkou a mne "možno" po 30 dňoch príde vyrozumenie, že som naďalej poberateľom RP len zo slovenska. A aký papier -prehlásenie - mám dať na ÚPSVaR? myslíš prehlásenie, že o dieťa sa mi bude starať moja mama?
v tej práci si sa bola len ohlásiť? či si už rovno aj niečo robila? 😕

ad stretko u saskarisko- na tej jednej fotke to naozaj vyzerá, že je tam pohoda klídek, keďže ninka a lenka sedia a usmievajú sa 😀.keby tam boli ešte moji draci, tak by bola jedna fotka určite ako mi vlasy stoja dupkom 😀 😀 😀 😀- to preto, že ak by zbadali, že sa tam polieva vodou 😀 😀 😀

nicolmt
13. aug 2009

bibi len som sa bola dohodnut na prac.naplni a kedy presne nastupujem, mne povedali ze vsetko ohlasi zamestnavatel (ale ja normalne pokracujem u toho isteho tak asi preto) a na UPSVaR len to prehlasenie co spominas, hadam ho idem aj napisat nech nezabudnem 😝

lenkamt
13. aug 2009

teraz sme vstali, tak mi dajte vedieť že čo, kedže neprší, môžme ísť aj do vrútok na vlaky, kačky a podobne 😀

už fakt neviem kam sa vtierknuť 😀

prečítam si večer ako nás chválili, Ninuš dík za reklamu 😀

nicolmt
13. aug 2009

no sara este spi 😲
ked sa zobudi prezvonim ockovi ze ako to vidi (predpokladam ze nijako 😝 ) a zavolam ti ze kam vyrazame 😉

lenkamt
13. aug 2009

tak si idem umyť vlasy nakrmiť deti a čakáme 🙂

lenkamt
13. aug 2009

a kde ste??? zase na pive bez mojej maličkosti? 😠 😀

ďakujeme Ninuške a Sárinke za milú spoločnosť, fakt škoda že sme nekočíkovali spolu minulý rok, to by bol väčší kľud 😀

otázka do fora - chystá sa niekto niekam zajtra večer??? ja že len Angelika a sultán ma nebaví 😀

zuzu13
13. aug 2009

lenka...ja som tu...a bez piva...
a zajtra vecer? no idem na pivo...do Turc. Jasena 😀 😀 😀

lenkamt
13. aug 2009

preboha a tam čo??? tam som trávila svoje naj prázdniny u starkých, mamina je odtiaľ, takže tam ee, tam ma poznajú 😀

lucxy
13. aug 2009

ja by som sla Leni niekam v sobotu 🙂

lenkamt
13. aug 2009

aha tak:
Nina- piatok
Lucxy- sobota
Lenka - mne je to jedno ale 2x nemôžem 😀

lucxy
13. aug 2009

a nina nemoze ist v sobotu? 🙂

lenkamt
13. aug 2009

neviem ona vravela že piatok, no šak vyčkajme, ako sa vyjadrí

zuzu13
13. aug 2009

fiiiiha...tu sa ide zase flamovat....
lenka...no ideme tam na chalupu...a tiez ma tam poznaju... 😀

nicolmt
13. aug 2009

radsej piatok, vikend idem uz na chatu a nepojdem dole do mesta 😎

lucxy
13. aug 2009

zajtra napisem dobre?

zuzu13
13. aug 2009

...no dobre babulky...idem pobalit veci...a idem spat...pekne sa zabavte...a hlavne slusne... 😀 😀 😀

lenkamt
13. aug 2009

aj ty 😀

nicolmt
13. aug 2009

jo a mozeme ist sadnut na terasku do mesta a kulturne sa kochat 😉 kamoska mi rezervuje stol keby...
http://www.martin.sk/update/prispevky/mkl_2009_...

kto sa pridava 😕 bibinka, adiku 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre