Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
15. aug 2009

čau matica 😉 😉 😉 😀 ste stihli dáky vlak?

ukana- škoda, že sme sa minuli, o 15 sme akurát vstávali 😀 Tá cukráreň je príjemná, hlavne preto, že deti dali aspoň chvíľu pokoj.

podnapití občania sa isto budú presúvať po polnoci aj okolo nás, takže čaká nás možno aj nejaké "predstavenie" 🙄

matica2
16. aug 2009

ahooooj 🙂
bibi došli sme a baby som šupla rooovno do vane 😀

zuzu13
16. aug 2009

ahojte
hlasim prichod...prepita...prezrata...bleeee...hrozne...ale bolo super...kazde rano som krmila a pasla s Luckou barany... 😀 😀 😀
ukana ka tej MHD...mesto im skratilo dotaciu, takze preto to zvysenie...vysoke naklady na prevadzku...dalsia novinka...idu sa vraj rusit skolske spoje...nakolko mesto to uz nebude dotovat...hlavne ze nasich "spoluobcanov" vozia zadarmo!!!!!!!to mesto plne dotuje 😠 ...skolaci si v buse kupovali listky ale spoluobcania mali total zadara...priamo z domu do skoly... ☹ ...
idem nahadzat do pracky a vystriet telo 😀 😀 😀

lucxy
16. aug 2009

caute,,,tak zuzu zajtra ocistny den 🙂
zlavneny cestovny listok z karty stoji 0,43centov
my sme boli v rajeckych tepliciach na kupku

julyb
16. aug 2009

Ahojte baby,
tak aj my sme už doma, pred týždňom sme prišli z Rakúska a ešte som týžden ostala v Banskej. Dovolenka bola super,Matko skoro celú cestu prespal a tam sa mu začal raj na zemi, všade deti , herne, bazény, kone, kravy, psy, prasatá, bazény no hádam by sa tam prebavil aj bez nás 😀 Ja som si s manželíkom užívala samotu, ked spinkal na obed a trošku sme relaxovali on na golfe, ja v bazéne a niekedy aj spolu 😀 Tu sú fotky:
http://www.facebook.com/album.php?aid=34834&id=...

adiku
16. aug 2009

julyb perfektne foto muselo Vam byt naozaj fajn kde ste to presne boli vidim ze mas napisane Burgenland ale neviem ci to oznacuje mesto alebo ako to je, daco som uz o tom pocula ale napis ak mozes kludne aj IP

vitam zuzu a tesim sa ze dosli v zdravi

adiku
16. aug 2009

my sme dnes boli u nasich Danko tam ostal na dva dni vobec nechcel ist domov tak aspon par dni cize budem mat len Nat si to uzijemeeeeeeeeeeeeeee

zuzu13
17. aug 2009

ahojte
julyb, prekrasne foto... 😉

ukana
17. aug 2009

ahojte........julyb, vitaj, pekne fotky............. 😉

ellab
17. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Ja som po 3 týždňoch opäť v robote 😝 fest nezvyk 😀 😀 vidíte ako usilovne pracujem 😀 😀 😀
July - pekné fotky, museli ste sa mať skvele 🙂 🙂

ukana
17. aug 2009

ellab, ja idem vo stvrtok, uz sa tesim 😝 😖 😖 aby si sa nepretrhla od tolkej prace 😀 😀 😀

ellab
17. aug 2009

ukana - 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
17. aug 2009

ahojte,

julyb, naozaj krásne fotky, tam muselo byť fáááájn

ukana+ellab- ja sa budem trhať od práce v septembri, no už sa tiež teším 😵

decká som vyhodila do bazéna na balkóne, tak sa tam pliaskajú ako diví.

baby, čo je dobré na poštípanie osou? včera ma čosi raflo na predlaktie ,ale tak nechutne, že mi normálne brní ruka ešte teraz. svokra mi dala cibuľu, aj trochu pomohlo, ale dnes ráno som si tam našla hrče a červený fľak, no otras. a bolí to jak sv..a 😠

lucxy
17. aug 2009

julyb pekne fotky 🙂
bibinka skus fenistil gel 🙂

ukana
17. aug 2009

bibi, ako vravi julyb, daj si fenistil,aj gel aj kvapky.. 😉

lucxy
17. aug 2009

ukana si sa pomylila nie julyb ale ja lucxy som napisala, ze si ma dat bibi ten fenistil,,,ale to neva,,,,, 🙂

zuzu13
17. aug 2009

bibinka, daj si studeny octovy obklad... 😉

ukana
17. aug 2009

lucxy, sorry 😀 😀 slepa som 😀 😀

ella, k zajtrajsim meninam vsetko najlepsie....................aby som nezabudla, tak radsej takto v predstihu 😉 😉

lucxy
17. aug 2009

ukana ved v pohode,,,,,mna tak minuly rok nieco ustiplo a bolelo to a ten fenistil gel mi pomohol

nicolmt
17. aug 2009

bibi octovy obklad 😉
dako sa nam podivne oteplilo 😝 som na ihrisku len v tieni stala 😎
aka detska akcia sa planuje tento tyzden 😕
july vitaj, urcite ste sa mali skvelo
a teda mozem oficialne potvrit ze sme nikoho nenakazili kiahnami 😅 ja viem, ze poniektori by aj chceli ale ja som rada ze na mna nebudete nadavat 😉
sari po navsteve u vas a klasickym vikendom na chate zacinam vazne uvazovat ze ideme do domu 😕 bo ja potrebujem! zahradu 😀 😀
leni to ti bolo iste zle z tej kavy 😉 mne tiez bola kedajako ale v ramci mojich kombinacii ma to az tak neprekvapilo 😎

zuzu13
17. aug 2009

mame za sebou prehliadku v 3-och rokoch + vstupnu do skolky...hlasim ze Lucka ma 99 cm a 15 kg a mentalnu vyspelost na 5 rokov...xixixi...tak neviem ci nemam ist kupit radsej skolsku tasku ... 😀 😀 😀

bibinka
17. aug 2009

kočky díky, fenistil má, aj sa mažem od rána, ale akurát som si tým spálila kožu 😅 😅 , som ja liečiteľ čo? a že zdravotná sestra 😀 😀 😀 , idem skúsiť ten ocot 😎

baby-aj ja chcem bývať v dome so záhradkou- hm ale až ked vyhrám ten jackpot 😀 😀

ja idem dnes s krpcami na ľadoveň resp.do hájov do hory. sama, lebo muž mi hlásil,že má otrasnú migrénu a je grogy. tak ak niečo, tak tam ma nájdete 😀 a potom môžemme skočiť do tej Katky 😉 vidím to tak na tú 17h

zuzu- no teda, takže akože ide do škôlky a ona by mala ísť do školy 😵 😵 😵, šikuľka, iste to má po tebe 😵 😵

nicolmt aj ostatné, čo keby sme tento týždeň šli okuknúť tú našu novú cukráreň-vedľa Kriváňa. my sme tam s maticou a deckami boli a bolo to fajn, konečne som si v kľude vychutnala aspoň kofolu a koláčik 😀

zuzu13
17. aug 2009

bibinka, nie...pomne nie...ja som bola klasicke normalne dieta...zdedila to po mojej mamine a bratovi...to su nasi geniovia...ale Vitko bol presne taky isty...
a do hajov ani nechd...ved ide burka...hrmi jedna radost

lenkamt
17. aug 2009

no čaute 🙂

čo dnes robíte??????????????????????????
kam ideme????????????????????????????

Lucka je šikovnica to bolo jansné 😉

Ninuš - určite z tej kávy, tú som upodozrievala od začiatku 😀

saskarisko
17. aug 2009

Ahojte,
Nicol - ja chcem byvat uz len v dome. je to lepsie, a hlavne pre deti. a dufam, ze sa dokopeme postavit si vlastny.

to sa blizi burka ??? 😕

a Krivan je vo Vrutkach, ci v MT, ci kde ? 😕

ozaj, dufam, ze mamam s detmi v kociku nezatrhli zadara sa vozit v busoch

zuzu13
17. aug 2009

kam chcete ist???ved ide buuuurka....a vyzera to zaujimavo...

lenkamt
17. aug 2009

no veď ku vám Zuzu 😀

zuzu13
17. aug 2009

lenka...kludne...

lenkamt
17. aug 2009

teraz sa zobudili, takže už vykrikujú bojám búúúúúúúúlka 😀 okolo 16 dohodneme akčný plán 😉

saskarisko
17. aug 2009

a Lucka je naozaj sikovna 😵

my chceme ist do mesta resp. ja chcem ist do mesta, a cela rodina ide so mnou 😅 chcem ist dat konecne deti zapisat do pasov (dufam, ze to stihneme do 15.30) 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre