• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
zuzu- čóóóó´????? fujtajbl aj s chorobami :angry: :angry: :angry: :angry: idem ešte nakúpiť nejaké mňamky a zobudím prdlochy....pááá, ,mm už došiel z robotky :wink:
17. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: zuzu to čo s tou teplotou???...
kamoška má odvčera syna v nemocnici, mal furt teploty a má podozrenie na mononukleózu.....
a druhá mala zajtra odlietať so synmi do usa a ten mladší dostal tiež teploty, skončil na jis-ke, a to má iba 2 roky..
spýtaj sa dr. čo s tými teplotami.....
17. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: nicol..si sa mi zdala dnes na ihrisku dáka smutná..??? alebo naštvaná??????
17. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc. ona bola doobeda ok..ved sme boli na prehliadke...a vsetko bolo ok...aj teraz sa poriadne najedla...len sa mi zdala nejaka teplejsia...no a nic ju neboli...Vito ked bol maly tak mal jednodnove virozy s teplotami...tak si myslim, ze to bude nieco take
17. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo...ako ste sa dohrali na stretku??? :grinning:
Lucka nema teplotu, pekne sa navecerala a ide haji...dufam, ze noc bude mat bezproblemovu... :slight_smile:
17. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, dufam, ze to Lucke tak rychlo prejde, ako to rychlo prislo :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, to verim aj ja...ze to bola jednodnova viroza... :slight_smile:
17. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Zuzi dúfam, že už je Lucka ok :wink:

stretko tradične super, aj mne sa Nina dnes zdala nejaká smutná či čo :confused: dúfam , že pôjdeme aj zajtra do tých sučian :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som premeškala stretko, lebo som nemala zapnuté PC, do kelu :frowning2: :frowning2:
No teda krásne tričká dostali kočky od tetušky Ninušky, kočice, len ten nápis by viac sedel nejakému chalošovi :slight_smile:
Kde sa chystáme zajtra? My určite ráno na neurologiu a ak to prežijeme tak už pôjdem hocikde.....najlepšie niekde na Podháj na pivo aby som nemusela šoférovať.....
Zuzu, možno bola len prehriata, ja som dnes tiež merala Maťkovi 3 x teplotu sa mi nezdal ale bol len horúci....
17. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nevyspata..nevyspata som :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani to slnko uz poobede nesvietilo ze by to kryli okuliare :sunglasses:
no a "trosku" mi chyba dovolenka co sme presvihli kvoli kiahnam :unamused:
leni no uzasne su :sweat_smile: ani im to nie je az tak brutal velke ako som sa bala :wink:
zajtra planujeme Oreu :wink: teda ak nebude prsat bo predpoved pocasia som presvihla :sunglasses:
17. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa už dospi, aby si nepôsobila smutne :wink:

ak nie orea kvôli dažďu, tak tulip :wink: :grinning:
17. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nicol, erfis darcek... :wink:
Lucka uz nemala teplotu, tak uvidime co v noci a zajtra...
17. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super že Lucka už nehorúčkuje.

zajtra má byť takto:
pravdepodobnosť zrážok: 10%, relatívna vlhkosť: 63%, intenzita UV žiarenia: vysoká (6/12), západoseverozápadný vietor 18 km/h

Ráno a cez deň: Hlavne slnečno. Najvyššia teplota 25°C. Západoseverozápadný vietor 15 až 25 km/h.
Večer a v noci: Prevažne jasné nebo. Najnižšia teplota 14°C. Severný vietor 8 až 15 km/h.

takže môžem ísť spať, papa
17. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala na počasie na stv a na strednom slovensku má byť viac zrážok a búrok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a má sa ochladiť. no tak si vyberme, že? idem pozrieť na zozname.sk, tam bývajú najpresnejšie správy.

tričenká úžasné :wink: :wink:
17. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže: malá oblačnosť 29 st.

každý predpovedač počasia si hovorí to čo mu vyhovuje :angry: :angry: :angry: asi sa tým prestanem riadiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...cauteeeeeeeeeeee zenyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...len som vas xcela pozdraviiiiiit....a este raz podakovat za plaxty..... :dizzy_face:
...dnes sme robili 1. batiku...a sme nadsene :dizzy_face:

...bibinka...tie Tvoje plaxty su nadherne...lanove...to je hriex farbit :sweat_smile:
17. aug 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,,ja som uz vcera potom nebola na pc,,,,no a boli sme prec a viete co som si spravila ja sikovna? mala som otvorene predne dvere na aute a vtom som isla malu davat do auta,,,,a ani neviem ako tie jedny dvere sa mi tam zavreli same a malicek mi tam ostal...takze si viete predstavit tu bolest
tricka krasne :slight_smile:
18. aug 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja planujem ist smalou na kupko do vrutok,,,,
18. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...no vyzera, ze ide prsat...Lucka je OK...prave doranajkovala a uz vykrikuje, ze chce ist von :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebola vcera rozhorucena ked spala? myslim Lucku
podla mna bude pekne
18. aug 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, no tak predpoveď vyšla asi Bibinke, na jasno to nevyzerá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - :frowning2: to ti nezávidím, no ale na kupko to tiež nevyzerá :zipper_mouth:

takže sa uvidí poobede :grinning:
18. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy....nie...bolo celkom chladno v byte...a spala hola...takze rozhorucena urcite nie...a von sme boli rano od 7-mej takze este teplo nebolo
18. aug 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte................dnes to na kupko nevyzera...........pojdeme sa asi prejst do Gadera..................... :dizzy_face:
18. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už svítí :grinning:

takže sa prebúdzam a idem niečo robiť :grinning:
18. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my ideme von...aspon na chviku...a potom az zacnem nieco robit :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
deti si o 4.00 urobili zurku :confounded: spustil to Risko a zobudil aj Sasku. a teraz Saska tahala do 8.10, a Risko do 8.45

Inak ja som vcera poobede tiez Riskovi merala teplotu, lebo sa mi zdal horuci. ale nemal (nastastie)

Zuzu - tak Lucke skore uzdravenie (my sme tiez nieco obdobne zazili. doobeda u doktorky nic, a poobede po spanku teplota)

a dnes je stretko ? :confused:
18. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute-

expertka..............moja starká si dala záležať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .ale kľudne ich použi, ja vyhrabem ešte nejké a tie si necháš na pamiatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som už rozprestrela slnečník na balkóne,aj bazén ,ale vidím to tak, že deti ma ukecali na rozprávku, tak im idem pustiť nejakého Nema..........k pc sa asi dlho nedostanem :sweat_smile: , ale platí to poobedie okolo 16-16.30 ...idem len napíšte že či platí tá orea

ukana- šak aj ty pod s nami, budeš mať auto, no néééé? :grinning:

zuzu- no vidíš, Lucinka mala asi jednodňovku :grinning:

baby, nevuiete či Režňáková nemá zajtra dovolenku?
18. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
hláásim sa z robotky :wink: my dnes na stretko nedojdeme, lebo Adam hrá pri Tulipe tenis, ale teoreticky by som ho tam mohla nechať a dojsť, má až dve hodiny, tak by som to možno stihla obehnúť :wink: ešte uvidím...
18. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, no davno som nebola, nestiham....................................
maly si vyzaduje taku pozornost, ze ma nenecha ani ist na WC.
to aj VY ste tak mali?

a co to stretko? uz som rozpravala s July, ze pojdeme niekam ................
18. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok