• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
fotečky pekné, ja som tiež hodila do albumu tie z orey. ja som taký demák, aj mám foťák ,ale nenafotím to čo treba a na záberoch sú väčšinou detské chrbáty a kusy rúk a nôh,resp. polka hlavy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som super fotografka :grinning:
20. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru Bibi, mna foť nabudúce len z predu, nikdy nie zo zadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: alebo potom z velkej dialky ako tá predošlá foto, tak sa mi to páči :slight_smile: Neboj naučíš sa :grinning:
20. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
July- no dík, teraz mi nedajú spávať tieto tabule: http://www.simeshop.sk/obchod/tabule/

úplne super.

a idem, lebo ma Verča volá pozerať jetix - H2O :grinning:

tak čaute ráno pri káve :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáž za čo Leni :grinning: aj mne sa tie tabule páčia :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ešte kukla fotky :grinning: Bibi podľa mňa super fotíš, mne si odsekla nos a mám tam pekné prsia - normálne sa konečne sama sebe páčim :grinning:
20. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb- čo blázniš, pozadie máš v pohode :wink:

lenkamt- chichi, mohla som teda kľudne seknúť tie hlavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes ma Fifko odfotil- bez hlavy,len výstrih-to som bola v predklone. a potom sa hanblivo usmievala hovoril, že som ti odfotil cicky :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
20. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
My už začíname cvičiť budíček do školy, manžel to tu ráno všetko pobudil :angry: :angry:
pepies - v pohode, hračky si užite a nemusiš sa stresovať, keď pokazíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som rada, že ste sa včera zastavili :wink:
bibi - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeee,
ellab - asi budeme chodit castejsie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. aug 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj my dnes skôr, aspoň na obed nebudú vymýšľať :sweat_smile: dúfam :sweat_smile:

žeby sme aj my prišli k Ellab na trampolínu a pre hračky? :grinning: to mi znie ako návšteva u mikuláša :grinning:
21. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co idete dnes robit?
ja idem okolo obeda k zubarke...... :frowning2:
21. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my ideme do Besenovej, a nejako sa mi tam nechce ist.
Riska som teraz poslala oddychovat do postele, Saska zaspala a ja idem balit

Peppies - vela stastia a nech je to bez bolesti
21. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saskarisko tak pekny vyletik :wink:
Inac uz si predala tu trojkolku?
Boli sme u znamych a maly bol z nej nadseny, kazdy mi vravel, ze je na trojkolku este malicky a vobec nie !!!
21. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lenka, idete mat doma skolku :grinning: ...aspon sa deti zabavia...a rodicia tiez...
pepies...no nie velmi dobry plan...ale aj zubarku treba zbsolvovat...
saskarisko...pekne si uzite v Besenovej... :wink:
my sme rano navarili, isli von...nedavno sme prisli, Lucka prave papa...a ide spat...
21. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt- to je dobré prekvapko, že by sa fakt šlo ku ellab? :grinning: :grinning: :grinning: by sme šli aj myyyyyy.................ellab ,vyjadri sa :grinning: :grinning: :grinning: pofotila by som lepšie fotky :sunglasses:

deti sú práve po obede, ešte pečiem pizzu a o jednej ich dám spať. teda dúfam, že zaspia :confounded:
21. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dieta lezi...vyspevuje babmulku...prave vysla ze ide kakat...takze zaspi okolo 13-tej :grinning:
kaficko mam uvarene...chlapi sa uz boli naobedovat...takze idem vegetit...dufam, ze tu niekto bude...na pokec... :slight_smile:
21. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...co je dnes letecky den, ci co???vojenske lietadla 5ks...tu brazdi oblohu a k tomu 3 stihacky...to ako co?
21. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- slotovi kamoši ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som dopiekla pizzu, a narýchlo som ušudlila korpus, bože, ved Fifátko mi má v nedeľu meniny, ja vždy zabúdam na to moje dieťa :sweat_smile: . ešte hodím nato nejakú plnku, a ozdôbky a bude oslava :grinning:
21. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som si myslela...nie je jeho zena janka, ze by jej rodina isla gratulovat??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucka uz spinka...a ja idem vypit to kaficko
...ako zabudas...???...ved mu pecies tortu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje už spia. :slight_smile:

ja nebudem mať doma škôlku, my sa ideme stretnúť v meste :wink: a k ellab pôjdeme niekedy na budúci týždeň :wink: ibaže odkedy som to spomenula sa tu neukázala :grinning: :zipper_mouth:

dnes bola aj Sárka so starkou :slight_smile: a mne dnes všetci vraveli že vyzerám ako 13ročná šťanda :grinning: asi musím odložiť to tričko s hello kitty do skrine :grinning:
21. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

dnes sme boli v meste a tam vela vojakov neviete prečo........... :slight_smile:
21. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larisa, to vysvetluje tie vojenske lietadla...nieco sa asi chysta... :grinning:
21. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v meste bola vojenska prehliadka, aj stanok, kde verbovali mladych, aby sli k vojsku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: preto aj tie stihacky....nejaky dedko sa rozculoval, ze kolko mame nezamestnanych a k vojakom nik nechce :astonished: :sweat_smile:

leni, si ellu odstrasila svojim poctom deti :grinning: :grinning: a este ked sa k tebe zacneme ostatne pridavat, to sem uz ani nepachne :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
21. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nove info...ten chlapcel vypadol zo 6. posch. o 21,00 ...rodicia boli obaja na lavicke pred krcmou a susedia na nich kricali, ze nech ideu domov, lebo im dieta vypadne z balkona...tak to je max. lahostajnost... :angry:
21. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, ja chcem ist k vojsku...ale uz ma nechcu...vek nepusti...v mojom veku odtial odchadzaju do dochodku...xixixi :grinning:
21. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :grinning: uz by si im rovno velitelku robila :grinning:

k tomu chlapcekovi......... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pocula som vela verzii, ale ani jedna nebola v prospech rodicov........odniesol si to ten maly....... :pensive: :pensive: :pensive:
21. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale mi je luto chlapčeka a o takom čase mal byt v postielke .....moj názor
21. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked sa tak nieco stane...nikdy nebude verzia "za" rodicov...ale proti...uz je tak...

ukana, ja uz rovno na velitela ozbrojenych sil... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu a čo tak robit generála :grinning:
21. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi tu nevyriesime :unamused:

co idete cez vikend?? :wink:
21. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok