Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
20. aug 2009

fotečky pekné, ja som tiež hodila do albumu tie z orey. ja som taký demák, aj mám foťák ,ale nenafotím to čo treba a na záberoch sú väčšinou detské chrbáty a kusy rúk a nôh,resp. polka hlavy 😅 😅 😅 som super fotografka 😀

julyb
20. aug 2009

No veru Bibi, mna foť nabudúce len z predu, nikdy nie zo zadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 alebo potom z velkej dialky ako tá predošlá foto, tak sa mi to páči 🙂 Neboj naučíš sa 😀

lenkamt
20. aug 2009

July- no dík, teraz mi nedajú spávať tieto tabule: http://www.simeshop.sk/obchod/tabule/

úplne super.

a idem, lebo ma Verča volá pozerať jetix - H2O 😀

tak čaute ráno pri káve 🙂

julyb
20. aug 2009

Nemáž za čo Leni 😀 aj mne sa tie tabule páčia 🙂

lenkamt
20. aug 2009

tak som ešte kukla fotky 😀 Bibi podľa mňa super fotíš, mne si odsekla nos a mám tam pekné prsia - normálne sa konečne sama sebe páčim 😀

julyb
20. aug 2009

Lenka 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
20. aug 2009

julyb- čo blázniš, pozadie máš v pohode 😉

lenkamt- chichi, mohla som teda kľudne seknúť tie hlavy 😀 😀 😀 😀

dnes ma Fifko odfotil- bez hlavy,len výstrih-to som bola v predklone. a potom sa hanblivo usmievala hovoril, že som ti odfotil cicky 😅 😅 😀

ellab
21. aug 2009

Dobré ránko 🙂
My už začíname cvičiť budíček do školy, manžel to tu ráno všetko pobudil 😠 😠
pepies - v pohode, hračky si užite a nemusiš sa stresovať, keď pokazíte 🙂 🙂 🙂 som rada, že ste sa včera zastavili 😉
bibi - 😀 😀 😀 😀

pepies
21. aug 2009

dobreeeee,
ellab - asi budeme chodit castejsie 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenkamt
21. aug 2009

ahojte 🙂

aj my dnes skôr, aspoň na obed nebudú vymýšľať 😅 dúfam 😅

žeby sme aj my prišli k Ellab na trampolínu a pre hračky? 😀 to mi znie ako návšteva u mikuláša 😀

pepies
21. aug 2009

a co idete dnes robit?
ja idem okolo obeda k zubarke...... ☹

saskarisko
21. aug 2009

ahojte,
my ideme do Besenovej, a nejako sa mi tam nechce ist.
Riska som teraz poslala oddychovat do postele, Saska zaspala a ja idem balit

Peppies - vela stastia a nech je to bez bolesti

pepies
21. aug 2009

Saskarisko tak pekny vyletik 😉
Inac uz si predala tu trojkolku?
Boli sme u znamych a maly bol z nej nadseny, kazdy mi vravel, ze je na trojkolku este malicky a vobec nie !!!

zuzu13
21. aug 2009

ahojte
lenka, idete mat doma skolku 😀 ...aspon sa deti zabavia...a rodicia tiez...
pepies...no nie velmi dobry plan...ale aj zubarku treba zbsolvovat...
saskarisko...pekne si uzite v Besenovej... 😉
my sme rano navarili, isli von...nedavno sme prisli, Lucka prave papa...a ide spat...

bibinka
21. aug 2009

lenkamt- to je dobré prekvapko, že by sa fakt šlo ku ellab? 😀 😀 😀 by sme šli aj myyyyyy.................ellab ,vyjadri sa 😀 😀 😀 pofotila by som lepšie fotky 😎

deti sú práve po obede, ešte pečiem pizzu a o jednej ich dám spať. teda dúfam, že zaspia 😖

zuzu13
21. aug 2009

no dieta lezi...vyspevuje babmulku...prave vysla ze ide kakat...takze zaspi okolo 13-tej 😀
kaficko mam uvarene...chlapi sa uz boli naobedovat...takze idem vegetit...dufam, ze tu niekto bude...na pokec... 🙂

zuzu13
21. aug 2009

...co je dnes letecky den, ci co???vojenske lietadla 5ks...tu brazdi oblohu a k tomu 3 stihacky...to ako co?

bibinka
21. aug 2009

zuzu- slotovi kamoši ? 😀 😀 😀 😀 😀

ja som dopiekla pizzu, a narýchlo som ušudlila korpus, bože, ved Fifátko mi má v nedeľu meniny, ja vždy zabúdam na to moje dieťa 😅 . ešte hodím nato nejakú plnku, a ozdôbky a bude oslava 😀

zuzu13
21. aug 2009

ved som si myslela...nie je jeho zena janka, ze by jej rodina isla gratulovat??? 😀 😀 😀 😀
Lucka uz spinka...a ja idem vypit to kaficko
...ako zabudas...???...ved mu pecies tortu 😀 😀 😀 😀

lenkamt
21. aug 2009

moje už spia. 🙂

ja nebudem mať doma škôlku, my sa ideme stretnúť v meste 😉 a k ellab pôjdeme niekedy na budúci týždeň 😉 ibaže odkedy som to spomenula sa tu neukázala 😀 🤐

dnes bola aj Sárka so starkou 🙂 a mne dnes všetci vraveli že vyzerám ako 13ročná šťanda 😀 asi musím odložiť to tričko s hello kitty do skrine 😀

larisa
21. aug 2009

Ahojte,

dnes sme boli v meste a tam vela vojakov neviete prečo........... 🙂

zuzu13
21. aug 2009

larisa, to vysvetluje tie vojenske lietadla...nieco sa asi chysta... 😀

ukana
21. aug 2009

v meste bola vojenska prehliadka, aj stanok, kde verbovali mladych, aby sli k vojsku 😅 😅 😅 preto aj tie stihacky....nejaky dedko sa rozculoval, ze kolko mame nezamestnanych a k vojakom nik nechce 😲 😅

leni, si ellu odstrasila svojim poctom deti 😀 😀 a este ked sa k tebe zacneme ostatne pridavat, to sem uz ani nepachne 😀 😀 😀 🤐

zuzu13
21. aug 2009

inak nove info...ten chlapcel vypadol zo 6. posch. o 21,00 ...rodicia boli obaja na lavicke pred krcmou a susedia na nich kricali, ze nech ideu domov, lebo im dieta vypadne z balkona...tak to je max. lahostajnost... 😠

zuzu13
21. aug 2009

ukana, ja chcem ist k vojsku...ale uz ma nechcu...vek nepusti...v mojom veku odtial odchadzaju do dochodku...xixixi 😀

ukana
21. aug 2009

zuzu 😀 uz by si im rovno velitelku robila 😀

k tomu chlapcekovi......... 🙄 🙄 🙄 pocula som vela verzii, ale ani jedna nebola v prospech rodicov........odniesol si to ten maly....... 😔 😔 😔

larisa
21. aug 2009

stale mi je luto chlapčeka a o takom čase mal byt v postielke .....moj názor

zuzu13
21. aug 2009

no ked sa tak nieco stane...nikdy nebude verzia "za" rodicov...ale proti...uz je tak...

ukana, ja uz rovno na velitela ozbrojenych sil... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

larisa
21. aug 2009

zuzu a čo tak robit generála 😀

ukana
21. aug 2009

to mi tu nevyriesime 😒

co idete cez vikend?? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre