• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
Ahojte, babenky :slight_smile:
takže stretko v našom skromnom príbytku môže byť, ale najskôr vo štvrtok poobede, dovtedy tu mám sestru a je tu dosť plno :slight_smile: len musím mangela poslať niekde na služobnú cestu, aby sa nezľakol toľkých pekných mamičiek a detí :grinning: Ponúkané atrakcie: podľa počasia bazénik, dopravné prostriedky: bicykle, motorky, kolobežka a traktor s vlečkou, trampolína,...minizoo pozostávajúca z 3 psov,...od susedov môžeme požičať aj mačku :grinning: :grinning: .........
21. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vojakov sa nebojte nič sa nechystá to by ma snáď môj muž z trenčína varoval :grinning:

bože chúďa dieťa a aj ten jeho súrodenec, hrozné :cry:

cez víkend - zajtra čakáme na ocka, asi doobeda pôjdeme pre neho do vrútok k vlaku, poobede tesco a potom nech sa stará otecko :grinning: a v nedeľu asi prídu švagrovci, takže my len doma :zipper_mouth:
21. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda to vizerá ako raj pre deti, nepredávate ten dom aj s príslušenstvom???? :grinning:
21. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
july - ako som to opísala, to vyzerá idylicky, ale ešte nás čaká veľa roboty s prerábkou domu, musíme vymeniť strechu a spraviť fasádu a dvor si tiež vyžaduje kopec roboty, ale financie nepustia :unamused: plánujeme budúci rok, zatiaľ išli všetky peniažky do novej budovy pre firmu.
21. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak začni vyberať vstupné a do vianoc máte prerobené, my kľudne prídeme aj každý druhý deň :grinning:
21. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my len kolko by bolo to vstupné????V Bystrici v Európe je 1,90 za 30 minút :grinning:
21. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak to my len raz do týždňa :grinning:
21. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj máme tu aj pekný park s hojdačkami a preliezkami, tých moc nie je, ale je tam fajn, veľký výbeh...
caute,,,hlasim navrat od dr. co som bola smalou na kontrole,,,,mame jej to macat v repiku 10 minut denne,,,,lenze ja sa nato nemozem pozriet,,,,takze to bude musiet vykonavat mm
no a prisla som utahana ako kon,,,od dr. sme isli pozriet kamaratku a boli sme v meste a aj v cukrarni,,,deti sa hrali,,,no a ludi v meste strasne vela aj granaty lietali aj stihacky,,,je tam daky pochod vela vojakov
zuzu no a oni myslim ti rodicia toho malickeho oni boli bezne sami takze tipujem ze deticky boli doma same,,,,, :pensive:
viem to preto lebo hned vedla nich byvaju moji rodicia,,,myslim v panelaku
21. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy - ja som tiež dnes doobeda bola v meste a nič som si nevšimla :confused:
bola som Adamovi kupovať prezúvky do školy a tenisky, vyskúšali sme hádam 10 topánok, kým sme kúpili :confounded: :confounded: Artur už bol s nervami v koncoch :angry:
21. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a oktorej si bola? ved to bolo tam vstrede mesta
21. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy - do stredu sme nedošli :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis,,,,ked sme prisli do mesta to bolo dako 9,30 tak to este len pripravovali a vojaci boli nastupeni ,,,,mali tam aj tie auta vojenske
chlapci mohli mat zazitok
21. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy - máš pravdu, škoda... akurát včera pozerali nejaký dokument o tankoch a boli nadšený :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave som zjedla privarok bez masa a varim si kukuricu,,,,co ste mali dobre na obed? :slight_smile:
21. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalani-vojaci sa asi pred mesiacom vratili z misie a dnes maju konecne slavnostne vyradenie...preto ta slava :wink:

dnes som bola aj ja v meste :wink: ale len robota a urady, uz mam vsetko z krku a vsetky papiere do roboty vybavene :sweat_smile:

leni to kittinkove tielko chcem aj ja :grinning: konecne by si od nas niekto vecer pytal obciansky :grinning: :grinning:
ozaj, ked sme pozerali fotky, sara hned kricala ze kááááááá (=kamosky), a potom jej hovorim ze to je Lenka..a ona ze Lenka :astonished: :sweat_smile: Lucku ale nechcela povedat :zipper_mouth: s tou sa asi kamarati menej :grinning:
21. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj - čítala som v nžt o salaši a gazdovskom dvore v kľačanoch, boli ste tam niektorá, kamoška mi vravela, že tam chodí s deťmi a veľmi sa im tam páči... možno by to bol dobrý tip na popoludnie :wink: ,...alebo to pôjdem niekedy omrknúť a dám info ako to tam vyzerá...
21. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá ju bije menej, Lenka musí vedieť povedať aby mohla žalovať :grinning:

aaa - budúci víkend segra organizuje kozel :grinning: tak ti žičnem kitty tričko od Verči /to ti bude akurát :grinning: / a ideme, KONEČNE budú aj od nás pýtať občianske :grinning:
21. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka - môžem sa aj k vám pridať, mám kitty mikinu :grinning: :grinning: :grinning: aj keď dosť pochybujem, že si niekto odo mňa vypýta občiansky :unamused:
21. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab viem, ze jedna kamaratka tam chodieva na ten salas do klacian,,,,ja som tam este nebola
21. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam siltovku a najnovsie kitty kabelku :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK - môžem urobiť kitty stretnutie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam kitty :frowning2: , ale to len v detskych velkostiach vyrabaju, asi preto :cry: :cry: :frowning2:
21. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok píšem si do kalendára :grinning:
21. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si nakreslim na tricko :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidite..a preto ja musim ist do prace :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ked si nas predstavim ako kittinkovo vymodene nabiehame do kozla..hned budu vsetci vediet ze sme na materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sunglasses:
my ideme dnes k nasim na chatu, bo ocko vcera taaaaak poctivo varoval dieta v Katke ze este dnes nie je schopny vyjst na slnko :zipper_mouth: :zipper_mouth: takze teplice padaju..inak aj tak je v besenovej lepsie :wink:
21. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď práveže by si mysleli že dievčatá zo strednej sa zabávajú :grinning:

idem kuk tú bešeňovú, tie teplice som volila len ako poobedný výjazd, ale kým sú prázdniny mohlo by byť aj toto na dlhšie :zipper_mouth:
21. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja Hello Kitti nemám ale mám Spidermana, Matúš bude mať pomaly moju velkosť trička, pri tej rýchlosti akou ide :grinning:
21. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok