Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ukana
21. aug 2009

bibi, neviem, do tretice snad nieco poriadne 😀 😀 .........ale nie, klop-klop............nechceeeeeeem uz nic.... 😀

ellab, to ta materska demencia 😀 😅 😵

ellab
21. aug 2009

ukana - asi máš pravdu 😀 😀 😀 , alebo to bude vekom 😎 😎 😎

zuzu13
21. aug 2009

ellab, vekom pride aj kopec inych veci... 😀 😀 😀 ver mi 😀 😀 😀

ukana
21. aug 2009

zuzu, ty vzdy vies, ako potesit 😀 😝

zuzu13
21. aug 2009

ukana, dakujem...rado sa stalo... 😀 😀 😀 😀

bibinka
21. aug 2009

ukana- píšeš z práce?

ukana
21. aug 2009

no rovno si mozem nejaku vrbu hladat, kde si to hodim 😀 ..........hlavne v novembri........... 34r. 🙄 🙄 🙄 😖 😖

zuzu13
21. aug 2009

ukana...ja v oktobri....a vesat sa nebudem 😀 😀 😀

ukana
21. aug 2009

bibi, ano..........pridite si povinne kupi nejaku knizku 🙂 😠

ukana
21. aug 2009

zuzu, zapijeme a zasa budeme o rok mladsie 😀

zuzu13
21. aug 2009

a kg tazsie 😀 😀 😀 😀

zuzu13
21. aug 2009

ok...ja sa lucim...idem off...pekny zvysok dna... 😉

bibinka
21. aug 2009

ukana- neskočíme podvečer na zmrzku? Knižka by sa veru zišla, Alexík je zbláznený do motoriek, traktorov a vrtuľníkov..... Fifko che pre zmenu dinosaura 😅

ukana
21. aug 2009

zeby ho Matko nakazil?? dinosauromaniou?? 😅 brnknem ti, ked pojdem z roboty 😉

bibinka
21. aug 2009

my chodíme o cca 18.30-19 na jeden kopček 😅 😉

pecka
21. aug 2009

......zdravim vas martincanky 🙂 🙂 , potrebovala by som poradit, vy uz mate deturence...chcela by som kontakt alebo nejake referencie na nejaku dobru detsku lekarku v Kosutoch alebo na Severe. Sice aktualne to bude pre mna az november - december, ale uz teraz sa trosku o tieto "veci" zaujimam. Poradite? Dakujem.....

pepies
21. aug 2009

caute kittiny,

lenka - ani som sa Ti nestihla prihovorit v tom Frite, behala som jak splasena, Hladala som manzela aj s Jakubom ....... Inac som Ta nevidela asi 12 rokov a vobec si sa nezmenila ..... 😉

pepies
21. aug 2009
matica2
21. aug 2009

hello kitty 😀 😀 😀
dnes ste teda popísali ani nestíham čítat. my sme si dnes zašli na pečeného pstruha ku campingu pri turanoch. to vám ho chytia v rybníku alebo si možete sami ( to by som bola hladná keby som ho mala ja chytat) a tam upečú sooom si pochutila. 🙂

saskarisko
21. aug 2009

Ahojte,
ako ste sa pekne nazvali "Kittinky" 😀 😀 😀

My mame za sebou navrat s Besenovej a bolo super 😉 , dokonca aj Saska vydrzala, sice nam cestou spat pospievala, ale bola dobra,pospala si, pootacala sa a bolo jej fajn. a Risko je vodny zivel. pre nas teda urcite nie su hodiny zoznamovania s vodou, on je s nou zoznameny az az.
a mne sa fajne uvolnila pod prudmi chrbtica, no, co si viac mozem zelat 😵

cestou spat sme sa zastavili na Salasi Krajinka a ten tiez odporucam. halusky mnamkove, orechove pucky este lepsie. su tam ovce, somar, krava, takze sme absolvovali aj prirodovedne okienko.

a kym som toto dopisala, tak detvaky uz zaspali - mega rychlost 😀

este ideme rychlo zagratulovat susedovie Janke,a idem sa aj ja natiahnut

saskarisko
21. aug 2009

Peppies - ano trojkolka je uz predana, a Risko uz ma klasicku trojkolku s pedalmi v strede

matica2
21. aug 2009

saskarisko to je ten salaš čo vidno od cesty?

lenkamt
21. aug 2009

ahojte.

stretko s dvojičkami bolo super:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/VyletyAS...

Peti - ja som ťa furt okukovala a ty taká zaneprázdnená, nabudúce dúfam aj pokecáme 🙂

Sari - tak keď je tam dobre ideme aj my budúci týždeň, som to pozerala a celodenný lístok je len o 30sk drahší ako v tepliciach na tri hodiny 😝

lenkamt
21. aug 2009

Peti - a pozvánka super, teda ak to má byť pozvánka 😉

bibinka
21. aug 2009

lenkamt- no tak to ste s tými dvojkami krásne zladili 😉

moji chrňali až do 16h 😠 , to ich muž nechal, že nech si pospia, ja som behala po obchodoch 😝 tak sme boli na dvojhodinovej vychádzke a oni nie sú unavení 😝 teraz po mne skáču ako opice 🙄a spánok nikde.

zajtra na tú sklabiňu nejdeme, sorry matica, že sme sa predbežne dohodli. ale ked sme si to uvedomili, tak by to boli pre nich galeje a pre nás tiež. Nič by z toho nemali len by nám utekali po hradbách. Tak sme si uzmyleli, že pôjdeme na šútovský vodopád a cestou späť sa konečne po 5 rokoch vovalím do vody a zaplávam si. a cestou domov sa zastavíme v tej orei na kávičku a kofolu.

matica2
21. aug 2009

bibi a to sa chceš kúpat ked bude 23 stupnou 😅 😅 😅 si niaka otužilá 😀
http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/martin

bibinka
21. aug 2009

jasné, ja sa na to 5 rokov teším. vždy som bud tehotnela , alebo už čakala, tak som sa do vody neodvážila 😔

matica2
21. aug 2009

tam je pre mna studená voda aj keby bolo von 40 stupnov 😅

lenkamt
21. aug 2009

Bibi - tak hlavne s rozvahou, aby si nám neochorela, čo mi tu bez teba 😉

bibinka
21. aug 2009

najskôr mi hrozí, že ma z tej chladnej vody trafí šľak 😝 😝 😝 . je tam desne chladno, ale ked sa človek prekoná a prejde tým mega šokom,je to už perfektné. Ale neboj, ja pôjdem opatrne. to mm sa tam vtrepe po pás s takým revom akoby ho drali z kože päť minút tam stojí skrehnutý a potom pomaličky rozmŕza a začne plávať.

chytiť tam možno akurát tak sinice, teda neviem či už sú,ale o takomto času už veru bývajú zelenkasté miesta pri brehoch 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre