• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
bibi som sa zasmiala ked som si predstavila tvojho mužíčka v tej vode ako reve ako tarzan :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a primysli si vypnutý drdol na vrchu hlavy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no ved taaak som si myslela
21. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste bohovske :grinning: :grinning: :grinning: som sa zasmiala, ze tarzan
pepies suprova pozvanka :slight_smile:
lenka dneska co ste mali stretko tak ta co mala tych chalanov nevola sa kiwuska na konovi? jej chalani su decembrovi tak ako moja :slight_smile: a inak pekne fotos :slight_smile:
21. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy- aby si to pochopila, treba to vidieť naživo, to by ti hádam aj zvierače povolili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi tak nech ta mm odfoti :slight_smile: :grinning:
21. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi to by bolo video na oskara :grinning: :grinning: :grinning: normálne asi vás dočkám pri vode :sweat_smile:
21. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozme dat zraz :grinning:
21. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy je tam postavená nová reštika tak by sme si aj skrátili dobu čakania a určite by sme počuli ked tam budú :grinning:
21. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat sa mi ziva ,,,,strasne velmi
21. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa zíva,ale ten môj krpček ešte nespí a terorizuje ma tu ,aby som ho išla uspať :confounded:
21. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brúúú :wink:
21. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ellab, a kde trénujete tenis?...matej chodí hore do viktórie...
a tie kľačany, no my tam rekonštruujeme dom, čaká nás finiš..zariaďovanie, takže niekedy příšte môže byť stretko aj u nás...
a ten gazdovský dom je fajn, dá sa tam najesť, aj zajazdiť na koníkoch..atď.
21. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pecka:ja chodim na sever k mudr.Tuharskej a som s nou spokojna.je to v byvalej skôlke,oproti je druha skôlka a materske centrum.
21. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda...dalsie dve martincanky? no super...kde ste sa tulali cely cas??? :grinning:
21. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matica - ano, ten salas je vidno z cesty

Lenka - cena tam bola dobra, mali akciu cely den za cenu 3 hodin, a bazenov vela. Riskovi sa najviac pacil slapaci bazen :grinning:

Gazdovsky dvor - mna osobne nenadchol. boli sme tam okolo Velkej noci - restika nevarila, a zvieratka boli zalezene

Zuzu - pekne saty :wink:
21. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi, dakujem... :sweat_smile:
21. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pecka ja chodim k pediatricke do Kosut I. - v zdravotnom stredisku - MUDr. Janíková - sme spokojní ....

pekný dník všetkým kittinám i supermankám :slight_smile: /supermamkám/ :slight_smile:
22. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,,Lenka aby som nezabudla este mam doma tvoju misku a satky :slight_smile:
22. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :slight_smile:
Ako víkendujete?
Vyzerá to na prš :unamused: my sme boli v lese v Sučanoch, ja som bola na bicykli, skoro som dušu vypustila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz relaxujeme :wink:
bocmanka - na tenis chodíme k tulipu :wink:
lenka - to vaše stretko vyzeralo super :slight_smile:
22. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Lucxy - hej Kiwu :wink: a šatky s miskou niekedy dones, nech nelezieme len my ku vám :grinning:

Zuzi - šaty krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja som do rána vracala / na nervy, kedže som bola triezva :grinning: / takže sa pomaly spamätávam a obedujem obed čo bol chlap kúpiť v reštike :grinning:
22. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,

to bol dážď, čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My sme ráno vyrazili na šútovský vodopád, krpci bežali do kopca ako keby sa nechumelilo, normálne sme za nimi nestačili :grinning: :grinning: . došli sme po chatu Vodopád a dali sme otočku.
Už tam sa riadne mračilo, takže kúpanie v lome odpadlo a šli sme domkov.
ale bolo fajn, krpci sa ani poriadne nenaobedovali a zaspali................konečne bez jediného problému-ľahli a spia od 13h. aj my sme si s nimi schrupli, takže som čerstvá ako rybička. :grinning:

lenkamt- dúfam, že si neschytala nejaký rotavírus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello kittynky :dizzy_face:
zuzu šatočky peknučké :wink: aj manekýnka
no hádam už dohmelo sme chceli íst na sklabinu a nič s toho ... aspon začalo pršat kým sme boli doma. tak sedím doma a prehadzujem veci v skriniach no ved aj to treba :grinning:
22. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica- my sme aspoň stihli čo to pobehať. ale ked sa zobudia, tak neviem čo vymyslíme- asi rozprávky :sweat_smile:
22. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi len škoda toho plávania :grinning: :grinning: :grinning:
babule neviete niektorá kde by som našla postup na bábiku zo šúpolia? som sa ráno dívala z okna a v záhrade máme kukuricu tak ma to napadlo. raz sme to robili na základke ale neviem ako
22. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to neviem, ale skús nejaké vygoogliť.
http://www.janart.webgarden.cz/
http://www.marsiland.wz.cz/
http://www.gastanko.sk/index.php

ja sa teším z týchto stránok :slight_smile:
22. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som goooglila ale našla som len niakeho koníka :wink: pozrem to čo si tu dala :slight_smile: Ď
22. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok