Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
24. aug 2009

ja som prave dopila a konecne sa prebrala,,,,mala bola 4krat hore co chcela cikat a pit,,,,no tak idem upratat a pojdeme vonku
lenka sa asi dava dokopy lebo mi pisala, ze jej bolo zle,,,,tak dufam Leni, ze si ok 🙂

adiku
24. aug 2009

a co jej bolo??? nieco vazne??

zuzu13
24. aug 2009

jaj...aha...mala nejake zaludocne problemy, viem... aj ja dufam, ze je ok...
adiku 😀
lucxy ako mala s prstekom?

lucxy
24. aug 2009

mala v pohode ma to zaviazane len horsie je to kupat v repiku lebo mala je taky citlivcek,,,,,ale uz v pohode,,,,v stredu zase na kontrolu

pepies
24. aug 2009

ahojte,

aj my uz sme hore, konecne sme lepsie spali, kojila som "len" 4x 🙂

pecka
24. aug 2009

Dobre ranko.
Pepies a Dosety, dakujem vam za info o tych detskych lekarkach. O Mudr. Janikovej som uz co-to pocula, tak to asi u nas vyhra.... 😉 D.

pepies
24. aug 2009

Pecka rado sa stalo 🙂 Treba sa ist len opytat prip. si zatelefonovat, ze ci VAS zoberie, potom pri porode sa Ta budu pytat na pediatra, tak povies MUDr. Janikovu 😉

pecka
24. aug 2009

Pepies, jasne zavolame 😉 , ci uz nahodou nema "plno". A este sa ta opytam: ako to teraz v praxi funguje..., aspon teda u nej......chodi detska lekarka, alebo sestricka po porode domov "na navstevu", alebo treba ist na nejaky konkretny den ku nej....,

matja
24. aug 2009

Pecka, ja som jej pred pôrodom nevolala, zahlásila som ju v pôrodnici a po návrate domov som jej zavolala, že som si ju vybrala. Prišla ku nám domov hneď na druhý deň, ako nás prepustili. Potom sa už chodí s detičkami na poradne a tie máva pondelky a piatky.

ellab
24. aug 2009

Ahojte 🙂
dnes to vyzerá na pekný deň, čo máte na pláne?
ja som dnes doobeda v robote, potom sa ešte uvidí 😉

pecka
24. aug 2009

Matja 🙂 dakujem za info, zase som trochu viac v obraze. Prajem krasny den 🙂

pepies
24. aug 2009

tak ja som bola omrknut ten novy sekac pod Ladovnou, zevraj najvacsi sekac s detskymi vecami v SR, dole su aj dospelacke veci .............
teda ceny tam ma poriadne, ale ludia nakupovali o 106. neskutocne predrazene detske veci, cez net je to vsetko ovela lacnejsie ............... bolo tam vela malych deticiek, ma tam aj detsky kutik aj malu trampolinu, tak bol Jakub fascinovany ......
vyber velky, ale ceny ma teda riadne nadhodene .... 😒 nic nam vsak nepadlo do oka ......

pepies
24. aug 2009

Pecka este k tej dotorke - ja som volala dopredu, teraz je "babyboom", rodi sa dost deti, tak clovek nikdy nevie..... 😉

pepies
24. aug 2009

doktorke 😉

zuzu13
24. aug 2009

ahojte
my sme doma z prechadzky...boli sme v skolke a na UPSVaR...a samozrejme na ihrisku....

zuzu13
24. aug 2009

haloooo
my uz spime...kde ste??? 🙂

lucxy
24. aug 2009

halo halo 🙂

zuzu13
24. aug 2009

lucxy vitaj

lucxy
24. aug 2009

no prave som sa napapala a idem urobit zelerovy salat

lucxy
24. aug 2009

lenka zijes? 🙂

zuzu13
24. aug 2009

aj ja so dojedla...a idem vesat pradlo...

lucxy
24. aug 2009

ja idem dat prat 😀

julyb
24. aug 2009

Ahojte, aj ja idem vešať, davová psychóza 😀 Dnes sme už stihli doktorku Matúško nejako fufne ale priedušky má našťastie čisté a to sme chceli íst do Tatralandie ☹

Ako sa máte kočky?

zuzu13
24. aug 2009

julyb, no veru...davova psychoza...xixixi....no ale co uz ideme robit v case spanku nasich deti...prat, vesat a netovat...xixixi
a ako sa mame???chces pravdu??? 😒
Lucka nenastupi do skolky od pondelka...a bude vyradena z evidencie...takze najskor bude moct ist v sept. 2010...a to vsetko pre tu vydr..nu krizu... ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 ...jedine co by mohlo zmenit situaciu, ze sa do 14.9. zamestnam...na TPP...nie na dohodu... 😒
takze u nas nic moc nove...nemame sa cim chvalit...

pepies
24. aug 2009

zuzu akoze Ti ju nezoberu do skolky? to je tolko deti?

zuzu13
24. aug 2009

pepies, oni ju zoberu...ale nemozem ju tam dat...som bez prace a narok na rod. prispevok mam do novembra...a ak ju dam teraz do skolky tak mi ho zoberu...a to z jedneho platu neutiahneme...hypoteka, syn na strednu, Lucka skolka...po prepoctoch by nam ostalo na mesiac necelych 150 eur...a to si neviem predstavit zivit, satit...4 osoby... ☹

pepies
24. aug 2009

aha, az teraz mi to zaplo zuzu.........
je to tazke, aj ja som chcela ist preto robit, ale momentalne je maly na mna tak naviazany, ze asi to ani nebude mozne ..................... jedine, co ma ako-tak upokojuje je to, ze ide materska hore na 300 EUR od januara 2010!!!!
Zuzu a Ty nemas pracu? Hladas nieco? Je to v dnesnej dobe sakra tazke ....

julyb
24. aug 2009

Tak teda vešajte baby, ja obedujem a idem čítať čo robí môj Masaj 😉

ellab
24. aug 2009

Ahojte, my už tiež spíme, prádlo som už povešala ráno, mala by som poupratovať, ale feeest sa mi chce 😒
Zuzu - no s robotou je ťažko, ja si neviem predstaviť, kde by som išla, keby ma muž nezamestnal 😨 a keď si nájdeš prácu v priebehu roka, nezoberú ju do školky? a kde si predtým robila?

zuzu13
24. aug 2009

ellab, nezoberu, lebo zriadovatel skolok-mesto, ma podmienku, ze da dotaciu na ziaka len ak nastupi do 15.9. ...no a nasa skolka mala doteraz len jednu triedu a tento rok otvaraju 3...takze cele prazdniny prerabali, chystali...pre 111 deti...a teraz, ked ludia prichadzaju o pracu, nedaju deti do skolky, skolka nebude mat prostriedky na prevadzku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre