• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
zuzu13 - to je fakt blbé... ale aj ten systém, že dieťa musí nastúpiť do 15.9., kde je nejaká flexibilita, však všetci rodičia nemusia nastúpiť do práce len v septembri. Artur začal chodiť do škôlky v marci, keď dovŕšil 3 roky.
24. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved lucia nema 3 roky...az v novembri...aj januarove deti idu do skolky...to maminky prichadzaju o nenormalne peniaze...
24. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale uz hadam prejdime na inu temu ... :grinning: :grinning: :grinning:
co varite??? :grinning:
24. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.

žijem.

Adiku - ty tajnostkárka, to si mala len vyvolený počet kamarátiek ktorým si to prezradila, boli ste krásni, škoda že som vás nevidela naživo. gratulka :slight_smile:

Zuzi - s ľadovňou je to ťažko príliš veľa detí, takže sa striktne držia toho čo majú predpísané, mala by si sa ísť spýtať do jahodník - tam nie je zriaďovateľ mesto , oni majú vlastnú právnu subjektivitu a myslím že nerobia problémy :wink:
ja som tentokrát strašne rada že sa mi deti narodili v auguste, lebo zákony tohto štátu celkom dobre nechápem, ja ani tým 300ečkam od januára neverím, podľa mňa dajú skôr dôchodcom, lebo mladé rodiny ho napriek tomuto krásnemu predvolebnému gestu nepôjdu voliť /aspoň teda čo sa mňa týka, mne by mohol dať aj 1000e a nevolím ho/ a už sa teším na ten počet romčat ak bude rodičák taký vysoký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám segedín od včera a kedźe toto , kapustnicu a strukoviny viem navariť iba v 5 a viac litrových hrncoch, bude aj na zajtra :sweat_smile:
24. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ahooooj...tak ako? uz je ti lepsie???
no je to tak so skolkami...ale uz maju aj tak vsade plno... :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s mojou grcačkou je to asti tak že :
1. som mala z očú, lebo sme v piatok mali to stretko a všetci po nás čumeli
2. v štvrtok som začínala nové balenie antibaby a to mi niekedy býva zle - proste organizmus si myslí že som tehu a ja vtedy vraciam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

najlepšie boli baby ako sa celý deň hrali na grcanie, stáli nad weckom a napodobňovali, aj večer v postieľke :sweat_smile:

a kúpili sme v diechmane krásne tenisky za 10,90e, mali po viac kusov v jednej veľkosti :confused: :slight_smile: tak už vedia povedať tenisky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...si si uzila...a baby naju skolu zivota :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze kocky tu som pre Vas vybrala vsetky foto co za nieco stali http://picasaweb.google.com/adka.novotna
24. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne...
24. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni nevedel to ani nik z rodiny len nasi aj to vikend pred svadbou islo o mini akciu proste vsetci sa to dozvedia az ked je po...
24. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzu nie su profesionalne ale vysli celkom fajn tak som rada
24. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď jasné, super ste to spravili, fotky som ukazovala aj ivke - strašne sa jej páčili tvoje šaty a účes :wink:
24. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adiku -fotky krásne :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo naplánujeme na tento týždeň?
plánujete tú bešeňovú?
24. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dakujem dobre sa to pocuva
uces robeny v tescu a saty z Maxu zo ziliny
24. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ellab - predbežne vo štvrtok :wink:

deti sú už hore tak idem niečo robiť :rolling_eyes:
24. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies, pecka, nie je potrebné oznámiť vopred pediatričke, že ste si ju vybrali. Stačí, že ju nahlásite v pôrodnici a ona vás musí prijať. Iné to je, ak už chodíte k niekomu inému a chcete prestúpiť. Vtedy vás nemusí zobrať, ak má plný stav (alebo z nejakých iných dôvodov).
24. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
adiku....gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem, ani som netušila, že nie si teta mangelová, super ti to seklo aj bez priezviska, ale teraz s detičkami na svadbe, no úplná pecka!!!! :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem boc a aj vsetkym Vam :wink:
24. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ďakujem všetkým za Filipka :wink:

adiku- všetko najlepšie a najkrajšie v manželstve,aby ste sa mali radi a aby ste prežli krásny a sladký život :wink: :wink: :wink:

krásna nevesta si bola, naozaj.................ty tajnostkárka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zuzu- to s tou škôlkou je ale riadne pritiahnuté za vlasy, takže škôlka je len pre ideálne rodiny s ideálnym zamestnaním s ideálnym príjmom. A pokiaľ nespadáš do tej tabuľky, tak nemáš zhola nič.............. :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Takže zháňaš asi robotu, čo? :pensive:

lenkamt- dnes za nami pribehla tvoja Verča, boli sme s krpcami na prechádzke :wink: a dali sme ťa pozdraviť :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoo :slight_smile:
25. aug 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano... :grinning:
25. aug 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeeeeeeeee
25. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robkate? :grinning:
25. aug 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popijam kaficko a pozerame safari na stv1 :grinning:
25. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme papali a ideme na postu a k segre :slight_smile:

jeej, safari, to je nostalgia :grinning:
25. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safari je aj u nas top :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si to ale vobec nepamatam :confused: sara poctivo pozera a hlasi mi ake zvieratka tak vidi..ja pomedzi to robim ranajky a zuslachtujem seba sa :grinning:
caka ma zehlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: svokrus prisla vyzdvihnut saru a sli do skolky :grinning: na navstevu samozrejme :wink:
vcera sme boli v meste pozriet zaciatok scenickej zatvy, jarmok aj dake vystupenia nech sa dieta aj kus kultorne vzdelava :grinning: stretli sme abetku aj sari :wink:
25. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som s martina....a somv 20tt...januari2010...cakame nasu malu bublinku:slight_smile:
25. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gerci, vitaj a blahozelame k malej bublinke ...........

to ja som mala asi 10 dievcenskych mien a chlapcenske ani jedno, lebo som dufala, ze to bude bublinka a je to bubliniak :wink:
25. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok