• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
julyb...no tam kde su tenisove kurty...vola sa to u Katky...
25. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík Zuzu :slight_smile:
25. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co... :grinning:
25. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby- to iba zuzu má ideálnu dcéru :grinning: :grinning: :grinning: my ostatné máme režim-nerežim..............decko furt nespí :sweat_smile:
25. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dalsim martičankam ktore ma pekne privitali. :sunglasses: ....jaaj dneska zasa teplo že????inak nieje žiadna s podhaja??? :confused:
A bibi..jasne dojdi ma kuk,.sem do MFN aj tak je tu len nuda,.niekedy frmol a tak len neviem ci prave 31.robim :confounded: :confounded:
25. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka...no teda...co to tu trepes... :grinning: ved vsetky deti su idealne...len asi som trosku vacsia sekera... :sweat_smile:
gerci...podhaj je tu bohato zastupeny... :slight_smile:
25. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa už teším na škôlku - nastolí režim :grinning: :grinning: ja to cez prázdniny neriešim, nech si deti užijú :wink:
25. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........ :dizzy_face: posleme deti k zuzu na prevychovu............ :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............budte radi, ze vam este obcas cez den spia, kde su tie casy :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: ........my uz sme komplet nachystany do 1.triedy, zuzu, to s tou skolkou ma mrzi, je to svinstvo :angry: :angry: :angry:
25. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- tak ti ich pošlem naozaj na prevýchovu.....ty jedna sekera :grinning: :grinning: :grinning: keby si videla čo všetko im ja zakazujem....................ale možno to je chyba :unamused:

škôlka= zázrak na detiiiiiii !!!!!! bože neznášam prázdniny :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ukana- a čo Maťko, už má cxestovnú horúčku? alebo záchvat paniky? :grinning:

gerci- ja by som chcela ísť na personálne aj skôr, v tomto týždni, len nemám stráženie detí, bože ani jedna babka nemôže :confounded:
25. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, by si sa cudovala, ale moje dieta sa do skoly TESI :astonished: ..........obaja s MM tvrdime, ze mu to dlho nevydrzi, tak si to aspon chvilu uzivame :grinning: :grinning: ........skor mu je smutno za kamaratmi, aj doma uz len kresli, striha,lepi, tvori, uz mu asi chyba nejaka pravidelna cinnost, tak som rada, ze uz ide do skoly.........a hlavne uz nabehneme na nejaky rezim, a nebudeme riesit stale, kde ho dame na druhy den :rolling_eyes: :confounded:

bibi, ja by som ti ch postrazila, ale uz som v praci :frowning2:
25. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..........vcera vialo po tescu expertkine cervene haaaaro :grinning: , ale ma nevidela :frowning2: :frowning2: .....musim si aj ja dat nejaku vyraznejsiu farbu :grinning: :grinning: , alebo silnejsie mavat, ale to by mi uz asi aj ruka odpadla :grinning:
25. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana- dík, keby si robila bližšie k mfn,...
25. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ja som sa akurat dozvedela že tento týžden mam už konecne volný a chcem tu aj skoncit bo tu robim 12...od 5.rana do 6.vecera :frowning2: ...a to len sedim a teraz ked som tehu tak mi puchnu nožičcky a podobne...ak chces tak ja ty detičky postražim....vidim že su neni zasa take stare ale ani asa miminka ,..tak to je ok:slight_smile:
25. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adam sa tiež teší do školy, Artur nechce o škôlke ani počuť :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci- teba otravovať nebudem, lebo nevieš akí sú to čertíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , na nich treba asi naozaj len zuz, že zuzu??? :grinning: :grinning: :grinning:

ellab- nič si z toho nerob, ani Fifko sa neteší, jedine na Radku- to je jeho učiteľka :wink:
25. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi...no ako chceš..teda chcela som len pomoct..
25. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci- ja viem, ale nechcela by som ťa stresovať :wink: :wink: :wink: , predsa by si za nimi iste nezabehla
25. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka...kludne...postrazim, prevychovam... :grinning: :grinning: :grinning: ale ty mas vychovane deti, tak neviem co spekulujes s prevychovou... :grinning: :grinning: :grinning:
dnes sme mali stretko s julyb...a family...bolo super... :slight_smile:
25. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vítam nové prírastky v klube :dizzy_face:
zuzu a máš ešte niaky volný termín na prevýchovu? :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica, jasne...casu ako ceciny...xixixi...
25. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak pošli cenník :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica...nemam cennik...deti nie su tovar...takze prid my sa vyuctujeme :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky vítam medzi nami nové tváre hlavne vevu :slight_smile: no konečne si zavítala aj medzi nás.....no myslím že zuzu ti už písala ip na dr. a ja chodím k tej istej a som spokojná....dufam, že ked budeš v mt sa konečne ozveš inak v prááááci ťa všetci pozdravujuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, ved cennik za hodinu prevychovy v tabore u Zuzu :rolling_eyes: :grinning: :grinning: taky nemas? to si podnikatel?? :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow...najako sa mi vyjasnieva???veva je ikulkina kolegyna...???...no toto.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela kolko chmelu na den
25. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, ved ma poznas...ja som podnikatel...bez prace... :grinning: :grinning: :grinning: ale na ihrisko mozete prist, dam hodinu sekirovania...hlavne rodicom :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marica, jaj...uz sa ochladilo...takze prechadzam na cajiky...takze s chmelom uz neberiem ksefty :grinning: :grinning: :grinning:
boze bay, ved tu zo mna robite normalne ochlastu :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze marica...uz som ta aj premenovala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda takto..........chmelom platime............ :grinning: vezmem zo dva sudy a dogulame sa :wink: :wink: :wink:
25. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok