Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
25. aug 2009

julyb...no tam kde su tenisove kurty...vola sa to u Katky...

julyb
25. aug 2009

dík Zuzu 🙂

zuzu13
25. aug 2009

nemas za co... 😀

bibinka
25. aug 2009

baby- to iba zuzu má ideálnu dcéru 😀 😀 😀 my ostatné máme režim-nerežim..............decko furt nespí 😅

gerci90
25. aug 2009

dakujem dalsim martičankam ktore ma pekne privitali. 😎 ....jaaj dneska zasa teplo že????inak nieje žiadna s podhaja??? 😕
A bibi..jasne dojdi ma kuk,.sem do MFN aj tak je tu len nuda,.niekedy frmol a tak len neviem ci prave 31.robim 😖 😖

zuzu13
25. aug 2009

bibinka...no teda...co to tu trepes... 😀 ved vsetky deti su idealne...len asi som trosku vacsia sekera... 😅
gerci...podhaj je tu bohato zastupeny... 🙂

ellab
25. aug 2009

Ja sa už teším na škôlku - nastolí režim 😀 😀 ja to cez prázdniny neriešim, nech si deti užijú 😉

ukana
25. aug 2009

ahojte........ 😵 posleme deti k zuzu na prevychovu............ 😵 😝 ..............budte radi, ze vam este obcas cez den spia, kde su tie casy 😖 😖 😖 😀 ........my uz sme komplet nachystany do 1.triedy, zuzu, to s tou skolkou ma mrzi, je to svinstvo 😠 😠 😠

bibinka
25. aug 2009

zuzu- tak ti ich pošlem naozaj na prevýchovu.....ty jedna sekera 😀 😀 😀 keby si videla čo všetko im ja zakazujem....................ale možno to je chyba 😒

škôlka= zázrak na detiiiiiii !!!!!! bože neznášam prázdniny 😅 😀 😀

ukana- a čo Maťko, už má cxestovnú horúčku? alebo záchvat paniky? 😀

gerci- ja by som chcela ísť na personálne aj skôr, v tomto týždni, len nemám stráženie detí, bože ani jedna babka nemôže 😖

ukana
25. aug 2009

bibi, by si sa cudovala, ale moje dieta sa do skoly TESI 😲 ..........obaja s MM tvrdime, ze mu to dlho nevydrzi, tak si to aspon chvilu uzivame 😀 😀 ........skor mu je smutno za kamaratmi, aj doma uz len kresli, striha,lepi, tvori, uz mu asi chyba nejaka pravidelna cinnost, tak som rada, ze uz ide do skoly.........a hlavne uz nabehneme na nejaky rezim, a nebudeme riesit stale, kde ho dame na druhy den 🙄 😖

bibi, ja by som ti ch postrazila, ale uz som v praci ☹

ukana
25. aug 2009

..........vcera vialo po tescu expertkine cervene haaaaro 😀 , ale ma nevidela ☹ ☹ .....musim si aj ja dat nejaku vyraznejsiu farbu 😀 😀 , alebo silnejsie mavat, ale to by mi uz asi aj ruka odpadla 😀

bibinka
25. aug 2009

ukana- dík, keby si robila bližšie k mfn,...

gerci90
25. aug 2009

bibi ja som sa akurat dozvedela že tento týžden mam už konecne volný a chcem tu aj skoncit bo tu robim 12...od 5.rana do 6.vecera ☹ ...a to len sedim a teraz ked som tehu tak mi puchnu nožičcky a podobne...ak chces tak ja ty detičky postražim....vidim že su neni zasa take stare ale ani asa miminka ,..tak to je ok🙂

ellab
25. aug 2009

Adam sa tiež teší do školy, Artur nechce o škôlke ani počuť 😀 😀

bibinka
25. aug 2009

gerci- teba otravovať nebudem, lebo nevieš akí sú to čertíci 😀 😀 😀 😀 😀 , na nich treba asi naozaj len zuz, že zuzu??? 😀 😀 😀

ellab- nič si z toho nerob, ani Fifko sa neteší, jedine na Radku- to je jeho učiteľka 😉

gerci90
25. aug 2009

bibi...no ako chceš..teda chcela som len pomoct..

bibinka
25. aug 2009

gerci- ja viem, ale nechcela by som ťa stresovať 😉 😉 😉 , predsa by si za nimi iste nezabehla

zuzu13
25. aug 2009

bibinka...kludne...postrazim, prevychovam... 😀 😀 😀 ale ty mas vychovane deti, tak neviem co spekulujes s prevychovou... 😀 😀 😀
dnes sme mali stretko s julyb...a family...bolo super... 🙂

matica2
25. aug 2009

ahojte 🙂 vítam nové prírastky v klube 😵
zuzu a máš ešte niaky volný termín na prevýchovu? 😀 😀 😀

zuzu13
25. aug 2009

matica, jasne...casu ako ceciny...xixixi...

matica2
25. aug 2009

ok tak pošli cenník 😀 😀

zuzu13
25. aug 2009

matica...nemam cennik...deti nie su tovar...takze prid my sa vyuctujeme 😀 😀 😀

ikulka
25. aug 2009

ahojky vítam medzi nami nové tváre hlavne vevu 🙂 no konečne si zavítala aj medzi nás.....no myslím že zuzu ti už písala ip na dr. a ja chodím k tej istej a som spokojná....dufam, že ked budeš v mt sa konečne ozveš inak v prááááci ťa všetci pozdravujuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ukana
25. aug 2009

zuz, ved cennik za hodinu prevychovy v tabore u Zuzu 🙄 😀 😀 taky nemas? to si podnikatel?? 🙄 😀 😀 😀

zuzu13
25. aug 2009

wow...najako sa mi vyjasnieva???veva je ikulkina kolegyna...???...no toto.... 😀 😀 😀

matica2
25. aug 2009

ja som myslela kolko chmelu na den

zuzu13
25. aug 2009

ukana, ved ma poznas...ja som podnikatel...bez prace... 😀 😀 😀 ale na ihrisko mozete prist, dam hodinu sekirovania...hlavne rodicom 😀 😀 😀

zuzu13
25. aug 2009

marica, jaj...uz sa ochladilo...takze prechadzam na cajiky...takze s chmelom uz neberiem ksefty 😀 😀 😀
boze bay, ved tu zo mna robite normalne ochlastu 😀 😀 😀

zuzu13
25. aug 2009

ze marica...uz som ta aj premenovala.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ukana
25. aug 2009

no teda takto..........chmelom platime............ 😀 vezmem zo dva sudy a dogulame sa 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre