• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ukana, ty pokusitel.... :grinning:
25. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :wink:

robila som si plany na vikend, ale po predpovedi pocasia na to kaslem.............do piatku je pekne.....a cely vikend na prd............. :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no veva je moja bývalá kolegyna vyflákla sa na nás a odišla nám za láskou do ba.....ale dobrý holuby se vracejí a príde zas.... :grinning: :grinning: :grinning: dufam že ma neprihluší že tu o nej píšem.....
25. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj...neprihlusi...vyzera mierumilovne... :grinning:
idem ulozit dieta... :grinning:
25. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dieta ulozene...pokracujeme? :grinning:
25. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no moje dieťa už spí, nejako sa uštval medzi tolkými detmi na Ladovni....
Zuzu ste milá rodinka :slight_smile: Som rada že sme sa stretli :slight_smile:
25. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka už spí ale saška tu blúdi ako bludička a toooolko má teraz roboty :grinning:
25. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb, dakujem... :sweat_smile: ...podobne... :grinning:
Lucka az teraz isla, ale ona este absolvovala 45 min. kupanie a umyvanie babik, potom vecera...pustila si krtka...a uz isla haji...dufam, ze zaspi tak rychlo ako Matusko :grinning: zatial si spieva :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky co podnikneme??? xixixixi
25. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matúško zaspal rýchlo ale on sa tak o pol hodku preberie a bud sa mi nebude dat prdnút alebo sa bude chciet maznat a hladkat, to už poznám týchto chlapov :slight_smile:
25. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku...aj ty pokusas???idem pospratat riady, zavolat synovi, kedy pride domov...a asi aj spat...ale mala by som aj pradlo zvesit...uz je suche...ale sa mi nechceeee...no co uz...
julyb... :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ja som taky pokusitel :grinning:
25. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem porobit co treba a haji...papa :slight_smile:
25. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tri krat odpisala a nic ja to nechapem kde sa to straca
25. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super a toto sa nestratilo tak ja len ze bru noc
25. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo? vy už spíte??? no tak to my,nočné sovy, len teraz ožívame :grinning: :grinning: :grinning:

kto chcete, prídite zajtra doobeda na tortu čo som robila Fifkovi na meninky. až dnes sme ju ozdobili(to aby ste si nemysleli, že vám ponúkam trojdňovú :grinning: :grinning: ).a samoška na kávu. kto sa hlási?
25. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, o 8,00 sme u vas...na kafe, tortu a na safari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, fakt? supééér. čakám vás......................hm musím si dať budíček aspoň na 7h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

kto ešte??? :slight_smile:
25. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no moje dieta dnes odignorovalo obedny spanok :angry: ma ale pekne nas..hnevala :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyzeralo to na pekne hnusny den, ale zavolali nam kamosi ze griluju v jahodnikoch na dome ci neprideme :confused: skvela akcia, my plus tri bezdetne pary, sara sa mala ako v raji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj zabudla ze nespala a vecer ako som ju polozila do postielky do minuty tuha :sweat_smile:
a co mame zajtra poobede? :confused:
doobeda bibi by sme aj prisli, ale najprv neviem kde byvas a potom my tak realne o pol desiatej sa dokazeme vykopat z domu a o pol dvanastej uz sme zas doma na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas teda radsej stretka poobedne :wink: ale tortu odfot :grinning:
25. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my ešte nespíme :pensive: manžel rozpráva rozprávky, dosť pri tom vyzivuje, tak neviem ako dlho vydrží :wink:
Bibinka, aj by som prišla, aspoň by sme zoznámili našich elektrikárov, aj keď Adama to už prechádza, chýba mu kamarát zo školy :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte tu má stále sestru, tak sa venujem :wink:
25. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,my uz spime ale rano ideem skoro ku dr. na chirurgiu s malou takze to bibi neprideme no skoda,,,,,tak idem poodkladat binec
25. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme uz od 6.00 hore. ja som mala v noci veget, lebo som sa davala do poriadku, takze mangelik behal okolo deti.

uz si idem dat kavicku a ranajky

Bibinka - do toho kocika staci fusakotaska s pevnejsimi okrajmi, ale nam sa uz do nej neoplati na 2 - 3 mesiace investovat.
26. aug 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, tak mam kludnejsie... Anicka sla vcera na prazdniny k babke, tak ame si spravili pekny vecer... :sunglasses: a maly este spinka, tak mam pohodicku...
26. aug 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

tak presne pred rokom uz som bola na sale a cakala, cakala, cakala, kym sa malemu bude chciet ist von .......
narodil sa 12,36hod. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka: neboj nezabijem ta:slight_smile:)) to by som si v zivote nedovolila:slight_smile:) Dakujem za pozdrav a ty vsetkych pozdrav.
Uz nabude dlho trvat a budem v MT tak budeme mat kopec casu sa stretnut:slight_smile:
Konecne ti odpisem na mail a tam budu podrobnosti:slight_smile:
26. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, výnimočne som pustila pc, lebo deti otravovali s rozprávkou :sweat_smile: .ešte dovarím polievku a hajde von na okruh Vrútkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tortu som aspoň odfotila,ked už nikto na raňajky nepríde :grinning: :grinning: ,ale je dobrá,vážne, dokonca aj mužovi chutila

lucxy- a už to má Laurika zhojené? či stále krvavé? :frowning2:

saskarisko- to je pravda, na tie dva mesiace je to vážne blbosť. a aký koč si ideš kúpiť? nie taký dvojičkovský,ktorý sa dá rozobrať aj na dva samostatné kočiare? alebo už Riško bude cupitať po svojich?
26. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies- všetko najlepšie Jakubkovi k 1. rôčiku a prajeme veľa zdravia -štastia- lásky----a dobrých milujúcich rodičov :wink:
26. aug 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pepies, Jakubkovi vsetko najlepsie, peknu oslavu, vela darcekov :wink:

bibi, Filipkove ksichtiky pri torte su bohovske :grinning: :grinning: :grinning: torta vyzera mnaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Jakubkovi všetko naj, posielame cmučky :slight_smile:

Peti - táto druhá je krajšia :wink:

včera som sa motala len okolo paneláku, to ste mi nemohli dať vedieť že ste v katke? :grinning: ja som videla už len nastupovať Julybkovcov do auta :confounded:

Bibi - torta mňammmmmm, pekne sa ti podarila :slight_smile:

dnes čôôôôôôôôôôôôôô? :confused:
26. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok