• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
leni dakujeme :wink:
je to neuveritelne, ako to rychlo leti .................

aj muzovi sa viac pacila tato druha ako ten pirat - on si myslel, ze to mu pocitacom upravili tvar a to Jakubko hodil taky ksichtik :wink:
ale aj mna sa paci viac tato druha s krtkom..........................
26. aug 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko prajem :slight_smile:
Jakubkovi prajeme vela zdravia, štastia :slight_smile: :slight_smile:

bibinka pekna torta mnam mnam :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies, aj mne sa ta druha pozvanka viac paci, taka spontanna fotka :wink: :wink: :wink: je velmi peknucka, to si robila ty, ci vo foto?
26. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotku ja, pozvanky som objednavala cez internet
26. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies druha pozvanka je krajšia :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prave som prisla z prace...nevybavila som nic pozitivne...takze ostavam doma... :frowning2:
26. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakubkovi vsetko najlepsie k rocku :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujeme!

zuzu,to mi je luto
26. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu to mi je luto, ale neboj určite pracu najdeš :slight_smile: tiež neviem či ju budem mat ked mi skonči materska

mame tv doma už nie primu :angry: :angry: :angry:
26. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevyzera to ruzovo, ale nevadi, uz som sa s mm bavila, ze ak bude treba pojdem aj mimo MT :confounded:
26. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu nebud smutna............
26. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larisa- aj prima je, len programy sú rozhádzané po všetkých možných kanáloch. Napr.my sme mali primu na č.8 a ked tam drbli tú telenovelovú chu.....u, tak nám skočila až na č.24 :angry: treba preladiť programy v televízore :wink:
26. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ale pocula som , ze Primu maju casom zrusit z ponuky kabloviek, tak ako kedysi Novu :unamused:

zuzu, nieco si najdes, neboj.......budem drzat palce :dizzy_face: ........do Turca primaju vela ludi, urcite aj nejaku administrativu budu brat, posli si ziadost :wink:
26. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies - Jakubkovi všetko naj naj, hlavne veľa zdravíčka a poslušných rodičov :wink: Tá pozvánka je krásna, Kubko je tam straaašne zlatý :wink:
Babenky - čo sa chystáte dnes robkať? Ja pre zmenu nevarím, ideme sa najesť do číny, deťom objednám čistú ryžu a budú spokojné :grinning: , včera môj kelový prívarok ofrflali :angry: :angry:
26. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella diky.
inac aj pre Teba mame pripravenu doma jednu pozvanecku :slight_smile:

my sme doobeda doma, ideme buvat, poobede sa zasa niekam pojdeme tulat - bud Tulip - detsky kut alebo Lolo detsky kutisko :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies - o 16:30 budeme hrať pri Tulipe tenis, prezvonim ti?
26. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Tak nas chodi do sanatoria a to su strasne sceny. Neviem ako to zvladneme :cry:
Zuzu- neboj , pracu si najdes , aj ja som teraz na tom tak, ze idem hladat nieco, aby som mohla nastupit, ked si zvykne v sanatoriu, len neviem ako to budem stihat s detmi, lebo mala v skole 1. rocnik, maly v skolke uplne iny kut MT, tak to bude este zabavne :frowning2:
Jakubkovi - sladke bozteky k rociku, nech je zdravy a usmievavy :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella dnes poobede si pojdeme asi niekam sadnut do mesta s Robom a trosku si pripit na ten prvy Jakubkov rocik, tak dnes nie, ale tesime sa na sobotu /dufam, ze nebude prsat/ :wink:
26. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana- to naozaj zrušia môj obľúbený český program? škoda..............no ešteže nás martico kŕmi takými debaklami ako Doma a podobné odpady... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka je to aj moj oblubeny vraj nebude na slovensku vysielat :angry:
26. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- a ako dlho budete chodiť do toho sanatória? lepší sa mu to?
26. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka- poistovna nam to schvalila do konca februara, ale znova je mozne podat ziadost a nechat ho tam. Ci sa mu to lepsi je azko povedat, ale ja len verim, ze si zvykne, lebo reve ako tur.
26. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka to kde je .....
26. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larisa to je pri tatra banke dolu v meste
26. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to má každý deň nejaké cvičenia? to ho bolí ,alebo reve preto, že sú tam iní ľudia?
26. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka - bude slapat po svojich :sweat_smile: . dnes presiel pesko do Tulipu, a spat. len pod kopcom tu na Podhaji sa zacal pytat na ruky, a spat isiel bez obeda, co je unaveny. a kocik pre Sasku mam stary (jeden je 9 rokov stary - mne to problem nerobi mat taky, a okrem toho je super), a sportak bude po Riskovi

Zuzu - neboj pracu najdes. aku mas specializaciu a skoncenu skolu ?
26. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze s pracou v MT a okoli je velka bieda. ja uz rok hladam pracu - robim si prehlad o volnych pracovnych miestach a zatial som nanic nenatrafila .......
takze este mam 2 roky nato, aby som nasla poriadnu robotu :slight_smile:
/okrem tej cestovky, co mam ist robit na polovicny uvazok - aj to bola skor nahoda/ :wink:
26. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peppies - Jakubkovi vsetko naj k 1.rocku. a tato druha pohladnica je krajsia :wink:
26. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s robotou je to tak, niekto má známych a niekto šťastie :sweat_smile: , ak sa mu pritrafí. ale niekto si napríklad robotu ani nenájde. Najhorší prípad je, ked si ani nič nehľadá :pensive: .
pepies- záleží akú robotu chceš .....ak by si robila čokoľvek, práca sa vždy nájde :pensive:
26. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka- to kym ho tam dam a ked pre neho pridem, tak place. Inak sa pekne hra s detmi. Sestricka mi vravela, ze on je taky typ, ze si zvykne, len to chce cas, tak som zvedava. A cvicenia su tam aj v bazene, tak to bude rad a potom rehabilitacie. Tak snad to zvladne/me
26. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok