Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
26. aug 2009

leni dakujeme 😉
je to neuveritelne, ako to rychlo leti .................

aj muzovi sa viac pacila tato druha ako ten pirat - on si myslel, ze to mu pocitacom upravili tvar a to Jakubko hodil taky ksichtik 😉
ale aj mna sa paci viac tato druha s krtkom..........................

larisa
26. aug 2009

dobre ránko prajem 🙂
Jakubkovi prajeme vela zdravia, štastia 🙂 🙂

bibinka pekna torta mnam mnam 🙂

ukana
26. aug 2009

pepies, aj mne sa ta druha pozvanka viac paci, taka spontanna fotka 😉 😉 😉 je velmi peknucka, to si robila ty, ci vo foto?

pepies
26. aug 2009

fotku ja, pozvanky som objednavala cez internet

larisa
26. aug 2009

pepies druha pozvanka je krajšia 🙂

zuzu13
26. aug 2009

ahojte
prave som prisla z prace...nevybavila som nic pozitivne...takze ostavam doma... ☹

zuzu13
26. aug 2009

Jakubkovi vsetko najlepsie k rocku 🙂

pepies
26. aug 2009

babulky dakujeme!

zuzu,to mi je luto

larisa
26. aug 2009

zuzu to mi je luto, ale neboj určite pracu najdeš 🙂 tiež neviem či ju budem mat ked mi skonči materska

mame tv doma už nie primu 😠 😠 😠

zuzu13
26. aug 2009

no nevyzera to ruzovo, ale nevadi, uz som sa s mm bavila, ze ak bude treba pojdem aj mimo MT 😖

larisa
26. aug 2009

zuzu nebud smutna............

bibinka
26. aug 2009

larisa- aj prima je, len programy sú rozhádzané po všetkých možných kanáloch. Napr.my sme mali primu na č.8 a ked tam drbli tú telenovelovú chu.....u, tak nám skočila až na č.24 😠 treba preladiť programy v televízore 😉

ukana
26. aug 2009

bibi, ale pocula som , ze Primu maju casom zrusit z ponuky kabloviek, tak ako kedysi Novu 😒

zuzu, nieco si najdes, neboj.......budem drzat palce 😵 ........do Turca primaju vela ludi, urcite aj nejaku administrativu budu brat, posli si ziadost 😉

ellab
26. aug 2009

Pepies - Jakubkovi všetko naj naj, hlavne veľa zdravíčka a poslušných rodičov 😉 Tá pozvánka je krásna, Kubko je tam straaašne zlatý 😉
Babenky - čo sa chystáte dnes robkať? Ja pre zmenu nevarím, ideme sa najesť do číny, deťom objednám čistú ryžu a budú spokojné 😀 , včera môj kelový prívarok ofrflali 😠 😠

pepies
26. aug 2009

ella diky.
inac aj pre Teba mame pripravenu doma jednu pozvanecku 🙂

my sme doobeda doma, ideme buvat, poobede sa zasa niekam pojdeme tulat - bud Tulip - detsky kut alebo Lolo detsky kutisko 🙂

ellab
26. aug 2009

Pepies - o 16:30 budeme hrať pri Tulipe tenis, prezvonim ti?

abetka
26. aug 2009

ahojte.
Tak nas chodi do sanatoria a to su strasne sceny. Neviem ako to zvladneme 😢
Zuzu- neboj , pracu si najdes , aj ja som teraz na tom tak, ze idem hladat nieco, aby som mohla nastupit, ked si zvykne v sanatoriu, len neviem ako to budem stihat s detmi, lebo mala v skole 1. rocnik, maly v skolke uplne iny kut MT, tak to bude este zabavne ☹
Jakubkovi - sladke bozteky k rociku, nech je zdravy a usmievavy 😵

pepies
26. aug 2009

ella dnes poobede si pojdeme asi niekam sadnut do mesta s Robom a trosku si pripit na ten prvy Jakubkov rocik, tak dnes nie, ale tesime sa na sobotu /dufam, ze nebude prsat/ 😉

bibinka
26. aug 2009

ukana- to naozaj zrušia môj obľúbený český program? škoda..............no ešteže nás martico kŕmi takými debaklami ako Doma a podobné odpady... 😝

larisa
26. aug 2009

bibinka je to aj moj oblubeny vraj nebude na slovensku vysielat 😠

bibinka
26. aug 2009

abetka- a ako dlho budete chodiť do toho sanatória? lepší sa mu to?

abetka
26. aug 2009

bibinka- poistovna nam to schvalila do konca februara, ale znova je mozne podat ziadost a nechat ho tam. Ci sa mu to lepsi je azko povedat, ale ja len verim, ze si zvykne, lebo reve ako tur.

larisa
26. aug 2009

abetka to kde je .....

abetka
26. aug 2009

larisa to je pri tatra banke dolu v meste

bibinka
26. aug 2009

a to má každý deň nejaké cvičenia? to ho bolí ,alebo reve preto, že sú tam iní ľudia?

saskarisko
26. aug 2009

Bibinka - bude slapat po svojich 😅 . dnes presiel pesko do Tulipu, a spat. len pod kopcom tu na Podhaji sa zacal pytat na ruky, a spat isiel bez obeda, co je unaveny. a kocik pre Sasku mam stary (jeden je 9 rokov stary - mne to problem nerobi mat taky, a okrem toho je super), a sportak bude po Riskovi

Zuzu - neboj pracu najdes. aku mas specializaciu a skoncenu skolu ?

pepies
26. aug 2009

no praveze s pracou v MT a okoli je velka bieda. ja uz rok hladam pracu - robim si prehlad o volnych pracovnych miestach a zatial som nanic nenatrafila .......
takze este mam 2 roky nato, aby som nasla poriadnu robotu 🙂
/okrem tej cestovky, co mam ist robit na polovicny uvazok - aj to bola skor nahoda/ 😉

saskarisko
26. aug 2009

Peppies - Jakubkovi vsetko naj k 1.rocku. a tato druha pohladnica je krajsia 😉

bibinka
26. aug 2009

s robotou je to tak, niekto má známych a niekto šťastie 😅 , ak sa mu pritrafí. ale niekto si napríklad robotu ani nenájde. Najhorší prípad je, ked si ani nič nehľadá 😔 .
pepies- záleží akú robotu chceš .....ak by si robila čokoľvek, práca sa vždy nájde 😔

abetka
26. aug 2009

bibinka- to kym ho tam dam a ked pre neho pridem, tak place. Inak sa pekne hra s detmi. Sestricka mi vravela, ze on je taky typ, ze si zvykne, len to chce cas, tak som zvedava. A cvicenia su tam aj v bazene, tak to bude rad a potom rehabilitacie. Tak snad to zvladne/me

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre