Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
26. aug 2009

dakujeme za blahozelania............

bibinka aj keby som chcela robit "cokolvek", je to bieda ......... asopn co pozeram inzeraty, nic tam nie je.

ale urcite, ak by som mala odist od maleho, tak by to musela byt praca adekvatna mojmu vzdelaniu a praxi, urcite nebudem hladat nieco, co som nikdy nerobila, hoci som mala ponuku ist robit do ZA manazerku nejakej obrazovej galerie, ale nesla som na pohovor.
niekedy je to fakt o stasti. 🙂

zuzu13
26. aug 2009

hello
este rozoberate pracu??? 😀 va to tu kazim mojimi starostami... 😀 😀 😀 😀 😀
uz som sa vyplakala, oci mam jak angorak...ale co...musim riesit situaciu...takze ja som odhodlana aj odist z MT...ved ked si vezmete, ze mam nikde robit 12-tky od 8-mej do 20-tej, tak to s detmi tak ci tak nebudem cele dni...to rovno mozem odist do Ba...a s tym rozdielom, ze tu mi ponukaju max. 400 eur a v Ba od 800...a to je sakra rozdiel

bibinka
26. aug 2009

pepies- to je jasné, že najskôr človek hľadá niečo adekvátne ku svojmu vzdelaniu. No teraz je taká doba, že pokiaľ si nútená ísť okamžite do práce (viď zuzu), tak človek sa musí aj znížiť vo svojich požiadavkách a zobrať čokoľvek. samozrejme si treba prepočítať čo sa človeku oplatí.... ja prajem každému solídnu prácu, a pokiaľ je človek šikovný a bezkonfliktný typ, tak sa časom vypracuje na vyššiu pozíciu.

ale tá biieda je, naozaj, to máš recht 😔

abetka- tak to majú dobrý denný program.Malý je asi "veľká ciťa", že? typickí chlapi, závislí od žien 😀 😀 😀 ale zvykne si každé dietko, skôr či neskôr. 😉

pepies
26. aug 2009

bibi plne s Tebou suhlasim, tiez by som zobrala cokolvek, ak by som bola nutena - to je jasne. V Piestanoch som mala 3 roboty 😉
Ja by som chcela este odist do zahranicia zarobit nejake peniazky, len je to tazke, kedze uz nie som sama....... Mozno sa nam postasti celej rodinke ...... 🙂

Kazdopadne Zuzu zelam, aby jej to vyslo ci uz s pracou, ktoru momentalne ma alebo s nejakou novou 😉 😉

zatim pa, vyrazame do ulic 🙂

bibinka
26. aug 2009

pepies- 😉 😉 😉 teda stíhaš....a kam chceš vycestovať?
ja som mala jednu ponuku, teda ešte nad tým uvažujem, že nástupný plat od 88 tis.kč 😲 som zírala....keby som ja bola slobodná dievka, už som tam 😉

zuzu- rozoberáme, lebo je to veľmi aktuálne v dnešných pohnutých časoch, kedy nikto nevie predpokladať, že či niečo nájde či bohužiaľ nie....

julyb
26. aug 2009

Ahojte,
Abetka držím palce nech si Tomáško rýchlo zvykne, neboj on sa oťuká 🙂
Lenka, my sme sa zdržali len hodinku, boli sme to okuknúť a celkom dobré to tam máte, aspon niečo, na Podháji katastrofa 😝 no možno až na tu zmrzku na stránach 😝
Zuzu a v Ziline nič?
Pepies všetko naj Kubkovi 🙂

zuzu13
26. aug 2009

julyb, ani ZA nema nejake ponuky...vacsinou chcu sprostredkovatelov, predajcov...ako amslico...atd...a to ja nemusim.... 😝

julyb
26. aug 2009

A teba by nebavilo robiť niečo v gastronómii, ked si taká šikovná gazdiná, kuchárka, pekárka?

zuzu13
26. aug 2009

bavilo, ale vies...pre buducnost by to nebola vyhra...ako kucharka dostat sa na poziciu ekonomky...to je potom tazky postup...

bibinka
26. aug 2009

zuzu- nie zrovna kuchárku, ale takú hospodárku alebo vedúcu kuchyne??? 😉

zuzu13
26. aug 2009

baby ste zlate, vsetky, ale netrapte si hlavicky kvoli mne...ak sa o niecom dozviete, kludne dajte echo... 😎

ukana
26. aug 2009

zuzu, na ZS kam ide matko, je vyberove konanie na veducu skolskej jedalne, pozri podmienky, sice uz je uzavrety termin, ale za pokus to stoji 😉 skus tam aspon brnknut
http://zshzelinovej.edupage.org/

to mas varenie a ekonomiku v jednom 😉

bibinka
26. aug 2009

zuzu- presne tak, šup šup volaj!!!

zuzu13
26. aug 2009

jj...prax v danej profesii 5 rokov...nesplnam...

abetka
26. aug 2009

ach, jo, takto pred rokom bolo prace ako maku a teraz nic. Je to strasne, ale vydrzime to a bude dobre. Vsetkym vela stastia pri hladani prace a trpazlivosti a najviac stastia 😉

zuzu13
26. aug 2009

a dalsia vec...prihlasku uz nestiham podat...do 10.8. 😀

julyb
26. aug 2009

to nevadí aj tak tam brnkni...

bibinka
26. aug 2009

zuzu- a čo tak robiť asistentku pre seniorov pri mestkých úradoch? v ADOS a tak- doprovod na vyšetrenia, príp.nákup a tak-voľná prac.doba, ako si zariadiš. Viem, že vo Vrútkach takto fungujú žienky...

zuzu13
26. aug 2009

baby...uz doooooooost.......... 😀 😀 😀

lenkamt
26. aug 2009

ahojte.

vyprážam karfiolové placky a mám rozložené žehlenie 😝 super v tomto teple 😝

Zuzu - ja by som škôlku nepúšťala, by som dieťa každé dva týždne odhlásila že je choré, tým by mi klesli náklady na škôlku a mohla by som si v kľude hľadať robotu. však takto nebudeš môcť robiť nič ani brigádu ani si hľadať robotu, lebo budeš mať malú doma 😖 a čakať bez peňazí do ďašieho septembra a rozprávať na konkurzoch že môžeš nastúpiť až za rok , lebo až vtedy ti podľa úžasného zákona vezmú dieťa do škôlky 😝 a teoreticky si stále zamestnaná, výpoveď ti dajú až po skončení rd 😉 treba s tým nejako vybabrať 😉

Bibi - furt zabudnem - Verča ma pozdravila, dík 😵

zuzu13
26. aug 2009

lenka, ale ak ju dam do skolky, pridem o rodic.prisp. a nevyda nam to financne...vito nastupuje na strednu skolu, a to je dost prachov...

julyb
26. aug 2009

Lenka ja som už dožehlila, ale len malé veci Matúškove 😝 nič sa mi nechce...

zuzu13
26. aug 2009

ja lezim na sedacke, pracka perie...zehlila som vcera...takze dnes nerobim nic...a aj tak nemam chut... 😀

bibinka
26. aug 2009

lenka- Verča za nami pribehla, že dobrý deň 😀 😀 😀, no zlatá bola.

zuzu- už fakt dosť..... 😅my by sme ťa tu hneď zamestnali, žéééé? 😀 😀

lenkamt
26. aug 2009

Zuzi a nedá sa dohodnúť s riaditeľkou že ti ju zobere akože na zácvik /vtedy tuším rodičák zostáva/ na tie tri mesiace, kdesi tu na koni som čítala že baby v ba to robia takto 😅 a my nespadáme do kategórie že ti rodičák zostáva aj keď je dieťa v škôlke, či to musíš chodiť do práce??? no kocúrkovo 😝

bibinka
26. aug 2009

lenka- ty by si mala aj rodičák aj plat...si začala poberať RP nikedy v januári 2008, nie? 😲

larisa
26. aug 2009

zuzu tak daj Lucku do školky iba na pol dna do 12hod a nie na cely den možno neprideš o peniaze........

nicolmt
26. aug 2009

kde ideme dnes??
do prace si chodit mozes, len dieta nesmies mat v skolke..potom dostanes rodicovsky 😉

lenkamt
26. aug 2009

v marci 2008 dovtedy som mala materskú, lebo pri dvojičkách je dlhšia, aj keď moc mi to nepomohlo lebo bola len o pár sk vyššia ako rodičák /jasné že súkromník mi na papier písal len najnižšiu mzdu a ostatné doplácal 😝 / prišla som vďaka nemu o pekné prachy, kedže som bola dlho počas tehu na pn 😝 a po tom všetkom čo som pre jeho firmu urobila nebol ani taký slušný aby mi aspoň nejakú korunu strčil pod nos 😝

lenkamt
26. aug 2009

Zuzi - otvor si súkromnú škôlku, deti tu máš ako maku 😀

Nina - no neviem, kam ideme? ja by som najradšej tu niekde na piesku 😅 nič sa mi nechce 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre