Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
26. aug 2009

larisa, ak donesiem papier, ze je v skolke co len 5 min. mam po rodicaku...a ak nedonesiem papier, skolka nedostane na dieta dotaciu...poistili sa poriadne

nicolmt
26. aug 2009

leni suhlasim, bo sa nam treba aj domov trosku skor vratit nech sa pobalime na zajtra 😉
volame si okolo 15.oo? ze ako deti vychystat 😀

larisa
26. aug 2009

no to je hrozne ...to som nevedela no toto .... 😠

lenkamt
26. aug 2009

oki.

s tými škôlkami je to začarovaný kruch a nedobrovoľne sa mamičky po md, ktoré sa nemôžu vrátiť do pôvodnej práce stávajú nezamestnanými. tak to vidím že od januára hľadám prácu 😝 už vidím ako sa o mňa pobijú 😀

larisa
26. aug 2009

veru musim aj ja januari hladat prácu 😝

julyb
26. aug 2009

To je v pohode ja ked som prišla do Martina so skončenými dvomi VŠ tak som obehla všetko čo sa dalo a nikto nemal záujem, až som skončila ako asistentka ( čo ma ohromne naplnalo) a ked som odchádzala na materskú tak mi v jednom kuse drnčali telefóny, ako strašne potrebujú niekoho kto vie franinu, takže ked už to človek nepotrebuje vtedy sa to začne valiť, tak je to všade a v Martine ešte horšie bohužial, keby som bola vedela, že sa sem privydám tak idem na priemyslovku a potom na strojárinu 😝

lenkamt
26. aug 2009

ja som úplne mimo - polhodinu som brázdila po mmb receptoch že čo idem zajtra variť 😀 však ja sa idem kúpať a jesť budem niečo ako langoš 😀 deti detto 😀

bibinka
26. aug 2009

nicol- ja som dnes bez auta, muž ide na STK do Žiliny 😖 takže ja len niekde vo Vrútkach sa budem potulovať...

julyb
26. aug 2009

Kto sa bude potulovať po Podháji? 😀

nicolmt
26. aug 2009

bibi vsak sup na bus a podte sa potulovat po ladovni 😉

bibinka
26. aug 2009

julyb- strojarinu NIE!!!!! to je absolútne nezaplatená robota, najprv sa zbesilo nadrieš na škole,VŠ ,ajk ťa zamestnajú,ale plat ti dajú základný. To naozaj smetiar má viac (viem to, muž je v strojárskej praxi 15 r.) 😠
Ty máš dve VŠ? si trieda, téda. a to fakt nemal o tvoje kvality nikto záujem? svine

lenkamt-začni hľadať teraz 😅

lenkamt
26. aug 2009

však ja vlastne ani nepotrebujem byť zamestnaná - podľa vzoru Julyb očakávam denne 25 ponúk 😀

ale čo hlavne že sme zdraví 🙂

bude aj mne do plaču ak budúci jún chlap zostane na dôchodku a ja nezamestnaná 😝 😅

Bibi - áno príď autobusom 😵 už mi veľmi chýbaš 😉

lenkamt
26. aug 2009

všímate že stále nežehlím? 😀

saskarisko
26. aug 2009

Zuzu - a tu dotaciu nedostane skolka, ak im dieta nastupi do skolky v januari ? 😕
Julyb - moj drahy s detmi budu asi brazdit Podhaj 😀

julyb
26. aug 2009

V sobotu má pršať
😝
http://pocasie.pozri.sk/ sme chceli íst kuknút HABAKUKY 🙂

Bibi, iba môj manžel vedel oceniť moje kvality 😀 😀 😀 Aj môj muž je strojár, teda prerobený ekonóm na strojára a svokrovci tiež a vlastne všetci naokolo mňa sú strojári 🙂

zuzu13
26. aug 2009

saskarisko,nedostane...dostane ju len na deti, co nastupia do 15.9.

julyb
26. aug 2009

Kati tak nech sa stavia 😉

saskarisko
26. aug 2009

Lenka ides do Besenovej ?

zuzu13
26. aug 2009

lenka, ty nezehlis??? 😀 😀 😀

lenkamt
26. aug 2009

ja som čistá asistentka 😀 alebo potom upratovačka 😀

môj muž je 1.vš pedagog - príprava veliteľov mechanizovaných jednotiek, aprobácia technická výchova , čiže môže ísť učiť na zš technickú výchovu 😀 , 2.vš - manažment vojenských systémov- mechanizované vojsko, a toto mu je asi naprd.
odpísala som to z diplomov, lebo ja vlastne vôbec neviem čo robí, len mi lezú na nerva tie jeho silonové zelené košele 😝, ktoré mimochodom stále zavadzajú na stole 😀

asi už fakt idem 😀

bibinka
26. aug 2009

julyb- to si sa dostala do strojársskej rodiny...íha. Môj muž hovorí, že strojarina je jeho životný omyl a má pravdu, on chcel byť lekár ale hlava rodiny rozhodla, že nepôjde na gymnázium ,ale na priemyslovku....a bolo.... 😔 lekár by bol výborný, jemu to v medicíne páli viac ako mne, vážne, jeho srdcová záležitosť je endokrinológia- to je pre študentov medicíny španielska dedina a môj muž si v tom "libuje". no nič, nejako to do dôchodku dokope, hádam...a verím, že nezamestnaný nebude. 😔

lenka- ani nezačni žehliť. Rob to ako ja- pekne povešiam, po uschnutí pekne povystieram, pohladkám rukami(žehličky 😀 ) a uložím do skrine 😅 .

bibinka
26. aug 2009

lenka- to čo píšeš sú riadne špecializácie,ale pre bežných zamestnávateľov asi nepoužiteľné, no čo už, je ti súdené aby si tie košele furt žehlila.jj a to prečo žehlíš silonové košele? blbá otázka asi,ale krčia sa ?

lenkamt
26. aug 2009

som to odložila do špajze na kartony s mliekom 😀 budem priebežne vyberať to čo potrebujeme 😀 a žehliť budem v sobotu keď má pršať 😀

áno ideme do bešeňovej, ja, sestra, deti, nina s rodinou 😉

zuzu13
26. aug 2009

bibinka, tieto kosele sa musia zehlit...moj mm. ma take iste...len modre...ale chvalabohu min. mesiac vyfasoval bavlnene polokosele....jupiiii

julyb
26. aug 2009

to vážne Bibi tak to ma môže tvoj muž liečiť, sa potrebujem dostať na endokrono už pol roka ešte že mám lieky, tam sú také čakacie doby ako na transpalntáciu 😝 Môj švagor študuje medicínu a niekedy už mám o neho vážne obavy, hlavne ked ho vidím pred skúškou 😖

bibinka
26. aug 2009

ad košele- neznášam ich!!! našťastie môj chlop nosí tričká, ktoré po uschnutí vyhladkám a poskladám a je to. a deti sú po ňom 😀 😀 😀 teda ak nebudú "kravaťáci" 😅

uniformné košele sú fakt hnus(poznám veľmi dobre z domu) 😅

julyb
26. aug 2009

Ja som tiež MM zakázala košele, polokošele sú super ale vojak by v nej asi vizeral divne a asi by ani nedostal potom výplatu... 😅

lenkamt
26. aug 2009

hej vidno tam každý záhyb, to je taký hnusný silon 😝
no on môže učiť tú technickú a inak nič 😅 takže ak s ním od budúceho roka armáda neráta bude show 😝

zuzu13
26. aug 2009

moje dieta je hore po hodinovom spanku...takze som dopisala...pekny den 😀

lenkamt
26. aug 2009

aj my sme už hore, spali skoro 2hodiny, ani neviem ako to ušlo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre