Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
27. aug 2009

ahojte 🙂

v bešeňovej bolo super, stretli sme aj Riška, ale vôbec sa k nám nepriznával 😅 akurát tá jeho sesternička sa nám zakaždým pekne pozdravila že dobrý deň 🙂

Saška je šikulka 😵

Zuzi držíme palčoky 😵

pepies
27. aug 2009

Lenka a bolo veľa ľudí?
aj my by sme sa šli cez víkend niekam okúpať, ale sa bojím toho návalu 😒

lenkamt
27. aug 2009

v bazenoch ani nie, ale s Ninou sme skonštatovali že prísť cez víkend alebo za horúceho počasia tak si nemáme kde uteráky zložiť 😖

inak bolo fajne, pod mrakom, 29C bazény 29-38C 😵 deti sa nám skoro rozmočili.
je akcia že deti v sprievode dvoch rodičov zadarmo a dospelí 12e celodenný vstup, takže asi toľko ako v tepliciach za 3hodiny 😕

pepies
27. aug 2009

takze vikend asi nehrozi ziaden Aquapark.................... neznasam navaly ludi..............
len pridu znami z Piestan - do prdele, ak bude prsat, kam ich vezmeme?
poradte 😉

saskarisko
27. aug 2009

Lenka - ano, ano pocula som, ze ste sa stretli 😉 . A musim s nim dat rec, ako to, ze nereaguje na svoje kamaratky 😖
a za Sasenku dakujem 😉

a Besenova to ma akciu celodenny za cenu troch hodin. Inak mam Richarda uplne odpaleneho, a pol hodiny tu nariekal kvoli vsetkemu od unavy.

Peppies - miesto by si si nasla, ale lehatko by si si asi nechytila. My sme boli raz v piatok a miesto sme chytili (to sme tam prisli okolo obeda), a na bazenoch to kvantum ludi ani nebolo citit.

lenkamt
27. aug 2009

http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Besenova#

naše zaspali v sekunde ako ľahli, tiež už boli od 7 uplakané, aj keď tam spali celkom dlho v kočíku 😕

pepies
27. aug 2009

mne nejde ani tak o miesto - ved pri malom ho ani nepotrebujeme, lebo neobsedi ani neoblezi, ide skor o to, aby v bazenoch nebolo brutalne vela ludi. my by sme chceli ist len tak na hodinku-dve - maly aj tak dlhsie nevydrzi.................
Bud by sme isli do Tatralandie, alebo Besenovej, prip. ak by sme sli do Polska, tak mozno aj do Oravic - ako sa to tam teraz vola, tusim Meanderpark.
Teplice ma moc nelakaju..........

pepies
27. aug 2009

leni fotky su bohovske, to je Tvoja segra? sa fest podobate..........................
a babulky su zlate - vsetky tri .... Veronika aka akcna - zlata, ako sa zapaja ...... v tej Besenovej je celkom fajn - aj tie animacne programy................

do prdele - ako to robite, ze mate same baby?
tak za 3 roky si budem pytat recept ....... 😀

saskarisko
27. aug 2009

Risko, spal na lehatku a miesto cumla drzal v ruke hranolku (nieco drzat musel) 😀

lenkamt
27. aug 2009

áno, moja ségra. ooo to som rada že sa podobám zrovna na ňu 😀

bazény bolo poloprázdne, akurát tá rieka bola plná, takže si nemyslím že zrovna posledný augustový víkend bude plno 😉 ak bude pršať môžte byť dnu 😉

saskarisko
27. aug 2009

Leni - fotky su super. na jednej som zhliadla aj Riska, od plaviek dole 😀

lenkamt
27. aug 2009

áno, tvoja mamina/?/ tam chytá lietadlo? som ich aj chcela cvaknúť ale bolo mi to blbé, on sa k nám fakt vôbec nehlásil 😀

saskarisko
27. aug 2009

ano to je ona. este je potom na jednej fotke.
vsak moj drahy synator pojde na kobercek 😠

lenkamt
27. aug 2009

musíme sa stretávať častejšie, Sárka nás už berie ako členov rodiny 😀 skoro aj cikala do nášho šerblíka 😀

idem spať, aj ja som grogy 😔

papa

pepies
27. aug 2009

dobrúú, aj ja idem vyvesit prádlo a potom driemať ku TV 🙂

abetka
27. aug 2009

sladke snicky 😉

zuzu13
28. aug 2009

...dobreee raaanko
leni, super ste sa mali... 🙂

lucxy
28. aug 2009

dobre ranko,,,no super fotky 🙂

zuzu13
28. aug 2009

...dneska je hezky...dneska by to slo... 😀
co idete varit???a co mate v plane robit??? 😀

lucxy
28. aug 2009

zuzu idem daco upratat a mozno umyt jedno okno a potom idem s malou ku mojej starkej,,,,no a poobede este presne neviem,,,,no a klasika dat prat
mne bolo vcera tak blbo asi z tlaku,,,,ani dneska to este nie som ja,,,hadam mi bude lepsie

lucxy
28. aug 2009

jaj a varit,,,,idem asi ryzu s kuracinou,,,polievku mam a aj spenatove halusky este su

zuzu13
28. aug 2009

no prave sme doranajkovali , idem si spravit kafe....dnes nevarim...na veceru sme mali pecene kurca so zel. salatom...a ostalo aj na obed...

ellab
28. aug 2009

Ahojte 🙂
ja idem s chalanmi na chvíľu do roboty a potom asi do Martina.
Dnes tiež nevarím, ideme na Lipovec do Gitky 😉 sestra dnes letí domov, tak si konečne oddýchnem od večného varenia 😝
Lenka - ste ma namotali na Bešňovú, krásne fotky 🙂

lenkamt
28. aug 2009

ahojte 🙂

ja dnes konečne žehlím 😀 obed - hrášková polievka s lievankou a gril.kuracie krídla/vyprážaný syr, zajtra to isté 😀

ešte musím ísť k doktorke sa dohodnúť na odber krvi s Lenkou a ísť Verči kúpiť nejaké tenisky do školy 😝

budúci týždeň má byť tiež ešte teplo, takže chlap rozhodol že by tiež rád išiel do bešeňovej, len neviem čo s Verčou, kedže je už škola 🤐

lucxy
28. aug 2009

inak v tej gitke normalne varia aj tu 90dnovu dietu

ellab
28. aug 2009

ja pôjdem budúci týždeň po škole možno do teplíc, na 3 hodiny, to je tak akurát 😉
hádam bude aj málo ľudí, lebo masy tiež nemusím 😝 kvôli tomu nechodíme do tatralandie 😖

lenkamt
28. aug 2009

ak spravia akciu, tak pôjdeme aj my, ibaže ma to vytáča že 3hodiny tam stoja toľko ako v bešeňovej celý deň , + pochybujem že tam majú také atrakcie ako skákacie hrady, člnkovanie, preliezky ......

zuzu13
28. aug 2009

lenka, nemaju...

saskarisko
28. aug 2009

Ahojte,
ja uz mam kavicku pred sebou. Risko je zbaleny, uz ho len obliect, a vyraza ku Babke a Dedovi. a ja idem upratovat 😝 , za stalej Saskinej asistencie.

do Teplic sa chystame aj my, len este neviem kedy.

Lenka - kolko ste cakali na tie clnky ? my sme sa na ne predtym vobec nedostali

lenkamt
28. aug 2009

no veď,
práve som to kukala , tak celý september je napísaný, hodina zadarmo navyše, dieťa zadarmo, takže by sme mali 4hodiny za 12eur - dospelí a deti zadara??? aj tak dosť 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre