Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
6. sep 2009

ahojte,
dnes to rano vyzeralo na pekne slnieckove pocasie, ale akosi sa to serka..............
no my uz mame maso nalozene v paci a ideme konecne dorazit tu oslavu Jakubkovych narodenin s rodinou, lebo to furt odkladame kvoli pocasiu, tak dnes konecne ideme grilovat........ 😉

lucxy
6. sep 2009

no vyzeralo to, ze bude pekne a nic,,,my sme prave prisli zo zoo 🙂

lucxy
6. sep 2009

no a tu nikoho? 🙂

zuzu13
6. sep 2009

hello
dnes sme zase navstivili pohotovost...pre zmenu so synom...ma anginu...akurat ma horsi priebeh...nezaberaju mu lieky na znizenie teploty...a momentalne ma uz cez 40...som na prasky...a to rano vstavam o 4,30 do prace...
pomooooc 😢

adiku
6. sep 2009

no zuzu ziadna slava jedno dieta uz konecne fit a druhe do toho spadlo dufam ze Vitko bude rychlo v poriadku

abetka
6. sep 2009

zuzu- takk to ti nezavidim a prajem skore uzdravenie synovi 😉
A si spokojna v praci?
Robis na smeny?

adiku
6. sep 2009

hej abet ahooooooooooj ty mi uz konecne napis ze co je s tebou ty uz zarezavas?? ze je maly v sanatoriu

bocmanka
6. sep 2009

😵 zuzu ja som prehliadla?...kde pracuješ???

lenkamt
6. sep 2009

ahojte 🙂

Lucxy ako bolo v zoo?

Zuzu - 😕 na vás sa to lepí 😖 tak ho vyžeň do sprchy nech sa schladzuje, bože chúďa 😔 takéto stavy poznám 😝

my zajrta do bb na onko, tak drže palce 🤐

jaaj a Ex - no čo ja viem, naša Verča len knihy, zvieratká a z takých družinových asi tie gorálky a maľovanie - taká tá výroba nálepik na sklo 😉

abetka
6. sep 2009

adiku- ja som este doma. Od oktobra by som mala ist na dohodu,pracovat ku jednej znamej Dr. a od aprila by som mala ist do prace uz naostro.

zuzu13
6. sep 2009

veru...lepi sa to...ako kazdy rok v septembri...
boc...pracujem...a daleko... 😀 a hlavne dllllhooooo ☹

abetka
6. sep 2009

zuzu a kde pracujes??Ved si mi ani presne nenapislala a ja to chcem vediet 🙂

adiku
6. sep 2009

zuzu je tajnostkar kym nebude mat zmluvu v rukave nic neprezradi xixixixxii teda mne ano xixixixi

adiku
6. sep 2009

ty pocuj abet a co sa ty tak ponahlas do prace??

abetka
6. sep 2009

adiku, no ked je maly v sanatoriu a prachy su sv..na. Potrebujeme ich a chceme brat uver a preto, aby sme to vladali splacat musim ist do prace. Ale chcela som ist az od septembra bud. roka, ale bol problem s miestom, tak idem skor. Dufam, ze to vyjde 😉

zuzu13
6. sep 2009

no...ak by ste chceli predat alebo kupit...poistit auticko....tak mi napiste... 😀 😀 😀

adiku
6. sep 2009

ved hej prachy tie prachy... chapem plne chapem a vy staviate ze?? ci idete uz si ani nepamatam

adiku
6. sep 2009

zuzu my budeme predavat xixixixixixi

adiku
6. sep 2009

ja idem haji nejaka som unavena ci co tak pa a drzte sa

abetka
6. sep 2009

adiku, uz mame zaliate zaklady a tez ideme urobit spodnu platnu a dost tento rok, lebo to sa neda vsetko naraz. NA jar alebo v lete, ak dostaneme uver, tak ideme uz naostro 😉
Zuzu a my budeme kupovat, ale asi az koncom buduceho roka 😉

zuzu13
6. sep 2009

no super...tak potom volajte...ja vam vsetko vybavim...od predaja...cez kupu...poistenie...zaruku...atd...
idem aj ja off... idem si ustlat na zem vedla synatora...horucka nejako nechce odist... ☹
...bru noc...

ellab
7. sep 2009

Dobré ránko 😉
Zuzu - skoré uzdravenie! Dúfam, že už je lepšie!

lucxy
7. sep 2009

cauko,,,no zuzu hadam je synatorovi uz lepsie,,,teda aspon ci teplota klesla
leni aj vam drziim palce 😉

ikulka
7. sep 2009

ahojte joooj chorobám skoré uzdravnie prajem aj saška je chorá ale šla do školky lebo mi dr na pohotovosti včera povedala že to má len z plaču a stresov inak chorá nieje....ale plakalaaaaa dnes strašne až ju chuda triaslo, a to idem pre nu už pred spaním lebo sa ejj zle dýcha by tam nemohla ležať.....

lucxy
7. sep 2009

ikulka moja bola rano hrdinka cely cas domka sa tesila az mi to bolo podozrive,,,ze taky skok,,,,ale pred skolkou zacala plakat,,,ale nie az tak strasne,,,,no a potom mi z okna kyvala aj s pani ucitelkou ale uz neplakala tak hadam to bude ok

adiku
7. sep 2009

ahojte nas Danielko dnes isiel do skolky uplne v pohode dokonca mam pocit ze sa tesil tak aby mu to dlho vydrzalo

ellab
7. sep 2009

no moje deti sa do škôlky netešili asi nikdy 😝 teraz so školou to je iné, len nech nám to tiež vydrží 😀 😀 😀

pepies
7. sep 2009

caute skolkarky,

my sme doma, maly sa ma kazdu chvilu zobudit.......

abetka
7. sep 2009

tak nas dnes strasne plakal, uz pri brane do sanatoria. Veru som si potom poplakala aj ja 😢 . Snad si niekedy zvykne, dufam, lebo mam pocit, ze to nezvladnem psychicky

julyb
7. sep 2009

Bože Abetka aj ja plačem s vami ked to čítam, ved je este taký malinký, ja by som to este vydržala na tvojom mieste a ked to nepojde tak to nepojde...

Peti IP....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre