Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
14. sep 2009

Ellab - aspoň sa ti pozrdravila????

Sari - netuším, snáď ešte nie 😅

ja mám voľné stredu a štvrtok, jeden deň chcem ísť do vrútok zaniesť Lucke predlohu macka puka, aj keď si vôbec nepamätám kde to býva 😀 metie ma tá cesta späť, prečo asi 😀

takže navrhujem streda orea, štvrtok vrútky najprv von potom cukroška 🙂

ellab
14. sep 2009

Lenkamt - bola zlatá, prišla sa mi pozdraviť, ináč by som si ju asi nevšimla 😉
Streda môže byť - dúfam, že si objednala aj počasie 😎 😎 a prídeme aj do cukrošky 😀 😀
july - chodíte na helen doron? ja stále váham, či idem s Arturom, len neviem ako to budem stíhať 😨

nicolmt
14. sep 2009

caute kocky 🙂 no ja mam tak zurive a protivne dieta ze neviem ci ju niekde vezmem 😝 zacinam pocitat dni kedy konecne dodovolenkujem a pojdem do prace 😎 ale pisem si, streda orea 😅 to by slo, stredu svrtok je muz na sluzobke tak pohoda 🙂

julyb
14. sep 2009

Ella, hej na HD 🙂

majkomajka
14. sep 2009

Ahojte babenky. zasa Vam sem skocim 😉 Nepoznate nahodou niekoho veeelmi spolahliveho komu by ste doverovali nechat trojmesacne dieta? Mne sa vo stvrtok zacina kurz na statnice z AJ, ale dozvedela som sa, ze sa zacina uz o 15.30 a to sa nam akosi prekryva s manzelovou pracovnou dobou. Kedze ani z nas nie je Martincan tak aj rodicov aj svokrovcov mame daleko. Strasne sa ho bojim s niekym nechavat aj ked s cudzimi nema problem, ale my sme nan haklivy (ved to urcite poznate), ale nechcem prist o ten kurz. a odlozit ho nema vyznam, lebo o rok bude ten isty problem. Jedna sa asi o hodinku, vo stvrtky. Dakujem.

Pepies- kolegyna to s odstavenim vyriesila tak, ze si osolila bradavky. to ked jej mala ochutnala tak hned stratila chut na prsniky 😀 😀 😀

adiku
14. sep 2009

majkomajka ja by som ti pomohla hned len mne by skor vyhovoval cas doobeda ked som doma uz len s Natalkou lebo presne ten cas ako pises chodime pre Danielka do skolky a to uz by bol asi dost chaos teda nieze by som nezvladla tri deti ale urcite bude lepsie ked bude niekde kde je klud, ale ak budes potrebovat hocikedy do tej 15 hod nie je problem

bibinka
14. sep 2009

ahojte-
vo štvrtok tie Vrútky a cukrošku beriem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa už teraz teším 😉 .ale kedy? ja môžem o tej 17h, bo chodím tak z roboty 😝 . budete tam ešte? 😕

majkomajka- a nemôžeš si malého brať so sebou? Má len tri mesiace, väčšinu času prespí, myslíš, žeby ti to tam netolerovali?

abetka
14. sep 2009

ja poobede nestiham, takze asi nie, ale mozno sa mi to podari. Neviem ako bude MM na tom pracovne, lebo u nas sa to toci okolo neho a ja som bocna kolajv tomto 😀 😝

pepies
14. sep 2009

ahojte,

my sme boli dnes v Trencianskych, bolo super........
Len maly ma zvysenu teplotu, tak dufam, ze nebude chory...................
A kde planujete v stredu stretko?

zuzu13
15. sep 2009

dobreee raanko 😀

ellab
15. sep 2009

Dobrééé ranko 😀
Zuzu - máš voľno?
manžel išiel do roboty, tak idem pre deti vymýšľať program, ale najprv si dám čajík 😝 😝

zuzu13
15. sep 2009

ellab...maaaam....aj zajtra...tak idem vegetit...
mm vcera poriadil, umyl okna, navarene mam...kavicku mi prave uvaril...tak ma naozaj volno...
Lucka je soplava, tak vcera nebola ani v skolke, a necham ju aj zajtra doma, nech sa prelieci.... 🙂

lucxy
15. sep 2009

dobre ranko,,,pisala som uz rano ale mi to zase neodoslalo,,,,no ja uz mam skoro navarene,,,,idem vyvesit pradlo,,,,a smalou vonku,,,,zuzu tak to mas super manzela co este aj okna vyumyva 🙂

ukana
15. sep 2009

zuzu, smutna sprava ☹ .........
vy ste sikulky, ja este ani neviem, co idem varit 😅 .......snad ma nieco napadne a pustim si k vareniu Hriesny tanec................ 😵

majkomajka
15. sep 2009

Ahojte

Adiku dakujem. napisem IP.

Bibinka, no to nepoznas nasho maleho 😉 Spinka tak po 20tich minutach. je takmer vkuse hore. Nastastie je to kludne dieta takze sa to s nim da. teda ked je napapany 😉 Myslim, ze by ten kurz rusil, pretoze aj ked je kludny tak sa rad "zhovara" s hocicim - hrackami, ruckou, alebo len tak do plafonu 😀

majkomajka
15. sep 2009

Oh a zabudla som, dakujem vsetkym co poslli IP, este dnes odpisem.

pepies
15. sep 2009

caute babeny,

my sme dnes doma, od vcera vecera mame 39 teplotu, no dufam, ze do zajtra sa vyliecime ........ ☹

julyb
15. sep 2009

a čo je amlému, len teplota či aj soplíky, kašle?

lucxy
15. sep 2009

pepies tak skore uzdravenie,,, 🙂
ja sa idem korculovat po velmmiiiii dlhej dobe hadam sa neprihlusim,,,idem s maminou kupila si korcule 😅

pepies
15. sep 2009

dakujeme Lucxy. 🙂

july maly ma len teplotu...................... dufam, ze to do piatka prejde, inac nemozeme ist do Besenky.

bocmanka
15. sep 2009

😵lucxy,kľudne sa pridám,ja milujem korčule..majkomajka,či 1,2,3alebo 4detičky,štvrtok nemáme krúžky,dones krpčeka,postaráme sa..julyb hd angličtinu uvažujem aj ja,dá sa prísť kuk ako to prebieha?príp.kde nájdem info?

zuzu13
15. sep 2009

ahojte
pepies, prajem skore vyliecenie...
lucxy....milujem korculovanie...ci uz na lade alebo na kolieskovych...ale "kanady" sa mi rozpadli pred rokom...a kolieskove ma zacali tlacit...nemam ziadne...ale ver tomu, ze by som prisla klido-pido aj do priekopy ....
dnes sme boli od 9-tej do 12,30 na hubach... uz su v mraziaku a cast sa susi...a ak nebude rano prsat idem s lUckou na strane znovu na huby... 😀

saskarisko
15. sep 2009

Ahojte,
dnes sme mali celodenny vylet, ktoreho vysledkom je, ze Risko uz spi a Saska dufam, ze zalomi cochvila (akonahle ju prestane bavit, stale si vytahovat cumel z ust).
Previezli sme sa cez kompu, najedli sme sa vo Varine, a isli sme na Vychylovku. Jediny kamen urazu bol, ze sme isli na Vychylovku, aby sa Risko previezol vlacikom, a jasne, ze on nechcel 😖 . takze niekedy nabuduce.

a najlepsia sprava je, ze Riskovi sa zacal konecne rozvezovat jazyk. komunikacia vyzera asi takto. tata kakat, pampa (akoze tata idem kakat, zastav na pumpe), ale oproti nasmu nerozpravaniu je toto megauspech. a postupne opakuje aj ine slovicka a mena (Saska je Kaska, Aska, Saska - ako pride) 😵

Majkomajka - ja by som Ti drobca aj zobrala, len neviem ako by sme to zvladali

saskarisko
15. sep 2009

a vcera ma pozeranie Damskeho magazinu (co inak nepozeram) stalo resp. mojich rodicov stalo 50 ecok. ale mam o par servirovacich riadov navyse 😵

zuzu13
15. sep 2009

saskarisko...super...verim, ze sa jazycek bude coraz viac rozvazovat...
my uz spime...takze veget... 😀

ellab
15. sep 2009

Pepies, julyb - práve som pozerala predpoveď počasia na víkend, má byť krááásne 🙂 🙂
pepies, hlavne sa uzdravte!!!
Lucxy - dúfam, že si sa neprihlušila 😀 😀 ja tiež chodím s malým korčuľovať 😎 😎

lucxy
15. sep 2009

no zijem,,,,i ked dva krat ma zvrtlo ale som dako udrzala rovnovahu 😀

ellab
15. sep 2009

Naši nechcú o spaní ani počuť 😠 😠

ellab
15. sep 2009

lucxy - to poznám, hlavne na hrboľatej ceste 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre