• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

5. decembra 2016 
no chvalabohu o spani nediskutujeme...treba spat...a to je fakt...takze hold smola... :grinning: :grinning: :grinning:
neviem si predstavit, ze by nechcela pocut o spani...teraz som bola pozriet juniora v izbe a ma pol hod. na to aby vypol telku a spat... :grinning:
idem aj ja haji...nech dospim, co som nespala :grinning: :grinning: :grinning: dobru noc :wink:
15. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mne mala nespala v nedelu a vecer, ze ona nejde spat,,,ja som uz mala nervy znej
15. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zdravím vás na chvilku od dnes mi končia staré dobré časy od zajtra makáááááááááááááááám :unamused: tak sa idem ešte pochystať a zalahnem nech ráno vstanem mooooc skoro
15. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute korculiarky,

tak my stale horuckujeme................... zajtra pojdeme asi k MUDr. hlavna vec, ze som vcera hovorila mame, ze maly ma uz rok a este nebol chory a uz to mame tu............................. :unamused:

vsetkym pekny vecer.
15. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ikulka nezavidim ti potom sa niekedy stav u mna a drzim palce v robote :wink: :wink: :wink:
15. sep 2009 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pepies nasa mala tiez do roka nebola chora a potom na nu taka choroba prisla ze chytila obojstrany zapal pluc aj priedusiek tak sme si v nemocnici odlezali ale teraz uz je dobre :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojme :slight_smile:

chorobáčikom skoré uzdravenie :wink:

Ikulka - príjemný štart v práci :slight_smile:

Lucxy - som zvedavá či budeš mať svalovicu :sweat_smile:

Ellab - ten Arturko je riadny herec :wink:

naše herečky:
http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/Jesen2009#
15. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkamt - tie tvoje babulky sú úplne úžasnéééé :slight_smile: krásne fotky :wink: keby som vedela, že budem mať dievčatko, hned by som sa dala nahovoriť :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Saskarisko, dakujem, ale to by uz bolo asi moc. to by si mala takmer ako dvojcata (len s dvojtyzdnovym vekovym rozdielom :wink: ) Chodis s malou na celodenne vylety? a ako to riesis s papanim? my sme sa zatial odvazili najviac na 6 hodin.

Pepies - Jakubkovi skore uzdravenie. o chorobach ani nevravte, prave sme s manzelom straaasne nachladeni (mam to od neho) a len dufam, ze to maly nechyti. stale ked kychne, alebo zakasle tak zistujem ci nema horucky.
15. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobreee raanko...
16. sep 2009 o 06:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby tak dnes ma byt teplucko :slight_smile: idem si ja spravit kavickua popijat
16. sep 2009 o 07:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
pekné fotky :slight_smile:
My ideme o desiatej do Vrútok na hudobnú, dnes sa črtá pekný den :slight_smile:
Peťa ako malý???
16. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dnes orea :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dohodneme sa na zajtra do tých vrútok :slight_smile:

my sme boli na tej imunologii na krv, tak celkom dobre, plakala iba pri vpichu, potom už bola hrdinka :slight_smile:
16. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
lenkamt - prosím kedy je v škole rodičko? nie som si istá, či streda alebo štvrtok :confused:
16. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda, takze dnes mate stretko ...nech vam pocasie pekne vydrzi... :wink:
16. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rodičko?????????????????????????? ja neviem o ničom :sweat_smile: mne verča vravela že budúci týždeň, však zavolaj učke :wink:
16. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkamt - však mi niečo vravela a ja nie som si istá, tak som nechcela trapasiť :grinning: :grinning: :grinning: my ideme na krv zajtra, tiež na imuno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: bože baby, už by som sa do tej orey pridala a konečne vás videla...
ale u nás streda krúžky
záturčie výtvarná
lyžiarsky tréning..uf až od druhej do pol siedmej
tak si to užite
:grinning:
16. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
však odvez chalanov a príď s Romy :wink: my vždy odchádzame o tej 18, tak akurát stíhaš ísť pre nich :wink:

Ellab - však by si to mala oznámené v slovníčku :wink: či nekontroluješ? lebo ja už nie :pensive: :sweat_smile:
16. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkamt - ešte kontrolujem :sunglasses: :sunglasses: náš Adam na povinnosti ešte nemyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak asi fakt až budúci týždeň, neviem čo stresujem :grinning: :grinning: takže dnes Orea :wink:
16. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hello :grinning:
idem vás len pozdravit aby ste vedeli že žijem :sweat_smile: tak rýchlo mi teraz dni utekajú a ked som doma venujem sa babám lebo ked mám pobednú tak ich vidím len ráno ked ich zanášam do škôlky :unamused: tak prajem pekný dník :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
Orea - asi prideme :wink:

Majkomajka - mala je na UM, takze vylety su v pohodke (ale aj pri MM sa da kojit v aute, alebo plienkou). vcera som jej vodu na mlieko chladila v potoku. akurat je vyhodnejsie, ak po ceste v aute zaspi, lebo inak nastupuje radio a la mama, a vyspevuje, a vyspevuje ... len mam zakazane uspavanky, lebo tie uspavaju tatina, ked soferuje :sweat_smile:
16. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Saskarisko - to s tym potokom je dobre :grinning:
no maly je sice na MM, ale odsavame a zahustujeme, lebo strasne grckal. takze to robime tak, ze vsetko nachystame na vylet, dame mu papat, chytro vyrazime a jednu davku si berieme sebou do termoobalu. No teoreticky by sa dalo, ze by som zobrala aj odsavacku, ale ja ti neviem.... Ako casto ti mala papa? Nas Timko 7x a ja dufam, ze sa to trosicku coskoro preriedi, lebo s tym odsavanim je to dost narocne. a to nevravim ake mam uz vymakane ruky :grinning:
16. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Majka - v priebehu dna cca kazde tri hodiny, a v noci 1 - 2x
16. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kdeze ste???dnes sa nebude kecat??? :grinning:
16. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzu, k 11.11 potrebujem zákonnú poistku, zajtra idem zrušiť v komunálnej :wink:
16. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kva kva kva :grinning:
16. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozi, Lucxy, u kozmetičky bolo fajne, bola som tam 1,5hodiny :confused: a aj tak nevyzerám krááááááásne :grinning:
16. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok...dam ti vediet co ako
16. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok