Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
16. sep 2009

ahojte stretkarky,

uzite si dnesne stretko, my stale horuckujeme, uz zacinam mat aj strach, maly ma styridsiatky ☹
doktorka nam povedala, ze to bude nejaka viroza, ze je teraz toho vela....... ze mozeme byt radi, ze negrcka a nehnackuje .......... trva to uz treti den, tak sa to hadam zajtra alebo este dnes ustali.

July, Ellab, pisala som do tej Besenovej, ci sa to da prelozit na druhy vikend, tak dam potom vediet, ked mi odpisu. 😉

martina7905
16. sep 2009

no tak baby uz popijaju veselo ako im je len dobre 🙂

zuzu13
16. sep 2009

pepies...a co tak siesta choroba...my sme po 4 dnoch horucokk skoncili v nemocnici... ☹
kto popija??? 😀 😀 😀
Lucka je uz okupana, vybrala si "vytlacatka-peciatky" pozrie vecernicek na ct1 a ide haji...a my tiez...rano zase do prace... 😖

pepies
16. sep 2009

zuzu nestras prosim ta ☹

zuzu13
16. sep 2009

no nestrasim...ja som tiez cakala, ze to prejde...a nepreslo...lepsie je byt pripraveny...nie ako ja...vtedy nik ani netusil, co je to siesta choroba a ake su jej prejavy... ☹

pepies
16. sep 2009

ani ja netusim ,aka je siesta choroba ......................
viem len ze sprievodnymi javmi su vysoke teploty, sestrina dcera to mala pravdepodobne na dovolenke v Turecku.
radsej to nejdem ani kukat na nete, lebo ako som vyslovila vetu, ze maly este nebol chory, tak za 2 minuty uz mal teplotu ..............
doktorka povedala, ze je to urcite nejaka vyroza, ze je teraz toho vela, maleho dneska aj 3x prehnalo, tak neviem .......... kazdopadne teplota mu teraz klesla o 3 stupne..................

saskarisko
16. sep 2009

Ahojte,
Peppies - skore uzdravenie, a hlavne znizenie teplot. preventivne treba dat diazepam, a sprchovat po 20 minutach v letnej vode (ale len, ked nie su ladove ruky). to, ak bude mat opat take vysoke teploty

saskarisko
16. sep 2009

Stretko super, len som troska zramovala Sarku (ospravedlnujem sa este raz), vyliala vineu (hrbol na stole, ale dufam, ze je vsetko funkcne). Museli sme odist skor, lebo Saska zacala nariekat. ale ked som ju dala do auta, a zrazu videla, tak uz bola ticho. proste, ked je hore, tak je spolocenska, a musi vsetko vidiet, a nasavat 😉

pepies
16. sep 2009

Saskarisko dakujeme 😉

lenkamt
16. sep 2009

ahojte, tak my už spíme 🙂

Peti - daj ten diazepam 😉 dúfam že vám to rýchlo prejde 😉

zajtra teda idem za Luciou do vrútok, tak dúfam že sa pridá aspoň Bibinka, lebo ostatok nende.

prišla by som o nejakej 16, do 17 by sme mohli byť na ihrisku nejakom a potom na koláče do cukrošky 😵 mňam, dnes sladké, zajtra sladké 😅

saskarisko
16. sep 2009

Lenka - dnes, az prikre 😝 ak bude zajtra prsat, tak mozno sa tam objavime

foto su na fb, ale hrozne pomaly to tam pridava

saskarisko
16. sep 2009

Inak Risko este nespi, na com to dieta fici, fakt netusim 😠

bibinka
16. sep 2009

íha, čítam, že bude niekto v cukroške vo Vrútkach? prídem 😉

nicolmt
16. sep 2009

sara chcela ist spat uz o siedmej 😝 lahla si na postel a pchala mi pyzamko do ruky 😝 ale dala som ju normal..ja zajtra nejdem, bo vyletujem s nasimi a dieta odlozim ku starkej 😅

ellab
17. sep 2009

Ahojte 🙂
my sme dnes boli s Adamom na odbere krvi, zvládol to super 😉
Pepies, ako sa má Jakubko?
My sme dnes do 16 - tej vo výtvarnej vo Vrútkach, potom sa ozvem, kde ste a možno prídem 😉 ja sladkému nikdy neodolám 😀 😀

lenkamt
17. sep 2009

😀 😀 😀
áno čo tam po úlohách, prídte na koláče 😀 ja dnes asi nechám Verču doma učiť sa, lebo včera večer tá matika nebola nič moc 😖

alebo sa bude učiť v cukrárni 😀

ellab
17. sep 2009

lenkamt - my sme včera úlohy celkom zvládli, tak to vyskúšam aj dnes 😉 len keby učiteľka vedela, koľko času venujeme škole 🙄 🙄 🙄

majkomajka
17. sep 2009

Martina - no nakupila som hryzatka, lebo maly mi zacal slintat a pchat vsetko do pusy. ale aj tak mu chutia viac tie latkove hracky 😠 myslite, ze mu uz mozu ist zubky?

lucxy
17. sep 2009

majka mojej vysli prve dva zuby ked mala 4mes 😅

julyb
17. sep 2009

Majkomajka-môžu 🙂
My máme zajtra firemnú akciu v Kľačanoch tak sa hádam počasie umúdri 😠

lenkamt
17. sep 2009

Julka - vy dnes neprídete do vrútok????

lucxy
17. sep 2009

no july ved dojdi aj ty 🙂

julyb
17. sep 2009

este neviem Leni svokor dačo splietal že si chce vziať malého a kde budete?

lucxy
17. sep 2009

july tak zavolaj ak si to svokor rozmysli

saskarisko
17. sep 2009

ahojte,
dnes sa mi mala skoro pridusila v hlbokom kociku, co mame doma 😔 toto dieta nie je vrtula, ale megavrtula. ona sa nozickami vyposuvala pomaly von z kocika, az si zaklonila hlavku, a potom sa na nu prikryla este vrchna cast. esteze mama kontrolor stale chodi kontrolovat. a hlboky kocik, co mame doma ideme vratit, a mila Saska je oddnes doma v sportaku a priviazana

Majkomajka - v 3. mesiaci sa detom otvaraju slinne zlazy, a vsetko skumaju ruckami. ale dost casto byvaju prve zubky u 4 mesacnych deti. co nas pripad nie je

julyb
17. sep 2009

Sari ved aj v hlbokom kočíku bývajú popruhy nie?

lenkamt
17. sep 2009

v tej cukrárni v kriváni 😉 príď aj so svokrom, aupair sa vždy zíde 😀

včera čistá nespravedlnosť, jedno decko tam malo asi 6 slovom šesť 😠 opatrovníkov a my nič, Nina celý čas musela chodiť za Sárkou, malá Saška nám predviedla že vie plakať, dvojičky sa chceli hojdať, a oni si stále všímali len to svoje 1 slovom jedno decko 😀

julyb
17. sep 2009

A kto mal to štastie že mal tolkých au-pair ved ja som tam nebola? 😀 😀 😀

julyb
17. sep 2009

Keby som este vedela, kde je cukráren v Kriváni ☹

saskarisko
17. sep 2009

Julyb - byvaju, ale ja ju do toho kocika uz proste nedam. raz mi stacilo. ona musi mat bud klasicky hlboky ako mame navonok, alebo nieco co je max. vyvysene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre