Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
18. sep 2009

no hej to som len co s tou lenivostou 😒

adiku
18. sep 2009

no si mi dala 2 krat kosom si zlaaaaaaaaaaaaaa 😠

zuzu13
18. sep 2009

kasli na to...treba aj oddychovat...nielen pracou je clovek zivy 😀 😀 😀 tak nohy na stol a veget 😀

adiku
18. sep 2009

hej to pises ty co ked nekamas v robote tak makas doma

zuzu13
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀
ale tak vazne to so mnou nie je... 😀

majkomajka
18. sep 2009

aj my idemeeeee. obzerajte sa po zelenociernej trojkolke XLander. a dnes rano sa mi podarilo "namontovat" sportovu verziu tak dufam, ze maly v nej bude v pohode ked neuvidi maminu 😒 To je zatial jedina nevyhoda tohto kociara na ktoru som prisla.

majkomajka
18. sep 2009

no a ja som bola opak desnych deti, tie si v skorom veku vyberaju aj co si oblecu a ja som si az do nejakej piatej triedy poslusne dala co mi mama nachystala 🙂 Alebo to bolo dlhsie? 😀

adiku
18. sep 2009

maja budem sa pozerat a oci ocit a to iste rob aj ty ja idem s malou oranozvy sportovy kocik baby design active 🙂

majkomajka
18. sep 2009

budeeeem. oki, maly vstava. tak zatiiiim

adiku
18. sep 2009

majkomajka tak ja som kukala a kukala ako pok jednu osobku som aj videla co by pasovala opusu teba oblecena cela v ciernom taka kocica s cierno zelenym kocikom a sprevadzala ju aj nejaka pani tak som zostala v pomikove

adiku
18. sep 2009

bola si to ty alebo nie???

zuzu13
18. sep 2009

veru, majkomajka, bola si to ty??? 😀

adiku
18. sep 2009

sme kruzili so zuzu okolo teba ako dravce xixixixixi ale ked tolko ludi sa tam zhrklo ze sme nemali sancu sa k Vam prebojovat

zuzu13
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
18. sep 2009

caute,,,tak vidim ze ste okolo seba kruzili ako supy som sa zasmiala,,,ja dopijam kafco a idem este daco dorobkat

larisa
18. sep 2009

ahojte,
dnes sme boli na jarmoku a videla som ta zuzu 🙂

lucxy
18. sep 2009

vy ste fakt bohovske ako ste akolo seba kruzili 😅 aty larisa ako sa mas? 🙂

larisa
18. sep 2009

mám sa teraz super jedno dieta je na chate a druhe spinka a idem si pre kávu 😀 😀

ellab
18. sep 2009

Čo sa chystáte robiť cez víkend?
som v sobotu s deťmi sama, tak rozmýšľam, čo podnikneme 😉

adiku
18. sep 2009

larisa ale ked my nevieme ako vyzeras?? co si do nas nebuchla??

lucxy
18. sep 2009

no ellab netusim ,,, 🙂
larisa hod fotku daku

larisa
18. sep 2009

adiku som tučna a stara 😀 😀 😀 😀 a modry kočik

adiku
18. sep 2009

no super tak to si mi pomohla

adiku
18. sep 2009

nabuduce sa isto ozvi ok??

saskarisko
18. sep 2009

Ahojte,
my sme pred 10. minutami dorazili z prveho mestskeho okruhu, este nas caka jeden, ale to bude prevazne tvorit Geko

a ja som videla Larisu, a prihovorila sa mi Zuzu, a zoznamila som sa aj s Adiku

Inak som KO, Risko ide dnes bez spanku, takze este treba vydrzat styri hodiny, a treba sa pripravit na hroznu noc

lucxy
18. sep 2009

larisa na fotke nevyzeras stara a tucna 🙂

pepies
18. sep 2009

caute babenky,

idete jarmocit? my radsej nie. 4 dni sme neboli vonku, ale este dnes radsej ostaneme doma. Maly sa vysypal - tak to bola asi ta siesta choroba ............

Burciak sme si samozrejme nechali doniest od svokrovcov, takze smutno nebude .... 😉

zuzu13
18. sep 2009

pepies, no teda...takze zajtra je maly fit... 😉
larisa, co mas boja...ved si ma videla...tak neries vizaz na fotke...nemoze byt kazda zena krasna a stihla...a preto sme len krasne... 😀 😀 😀 😀
ja som bola dnes 3 x na jarmoku...peso...uz si necitim telo...
doobeda s maminou od 10-12,00, potom s Luckou, mm a znovu s nasimi od 14,00-17,00...a nakoniec som sa vratila len s mm vymenit Lucke zimnu vetrovku...takze si spievam...v nohach mam uz tisic mil.....a to idem na vikend do prace, takze som prave zacala varit...este ze mam zazracne hrnce, ktore rychlo varia...takze o 20,00 som v posteli 😀

pepies
18. sep 2009

zuzu no Ty si spravna jarmocnicka .... 🙂
my popijame burciacik - mnam......

zuzu13
18. sep 2009

no ja mam rada burciak...ale tento jarmok som si dala 1dcl a aj to len polku som vypila...bol hroznyyyyy...bleeee... 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre